Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cgokhan şimdiden tebrik ederim 😃

• @kmlcbi61 ve @Muhtaradana teşekkür ederim. İnşallah dediğiniz gibi olur ♥

• 6 Eylül CEAC güncelleme refuseddi sonra 19 Eylül güncelleme olmuş yine refuseddi bugün 20 Eylül güncelleme olmuş halen refused. Acaba ben sisteme giriyorum diye mi oluyor. Dönüp dolaşıp red mı alıyorum anlamadım 😂

• @Kitapsever benim durumda sizle aynı.

• @pathfinder nedenini öğrenebildiniz mi ?

• @Kitapsever AP ye kalma sebebimi daha önce burda paylaşmıştım. Mülakattan sonraki gün konsolosluğun gönderdiği mailde durumum pending for missing document olarak yazıyordu ve pasaportumu göndermemi istediler. 12 eylülde pasaportu gönderdim. IV status check de durum processing pending gözüküyor.

• @pathfinder pasaportlari gonderdigseniz.kısa zamanda vizenizi alırsınız.şimdiden tebrikler.

• @Kitapsever bu kadar update olduktan sonra surecin bittigini belirten mail gelebilir size.pasaportu isterler. Elden teslim etmenizi isterler. Refused pasaporta vize basilana kadar kalir. refused+ap+ issued şeklinde ilerler

• @AYSY33 pasaportu da eksik belgelerle beraber yolladım ama sayılı günler kaldı biraz umudumu kaybetmeye başladım.

• @Kitapsever sureciniz bitmiş sizin..bugün yarın vizeniz basılır.merak etmeyin. Hayırlı olsun..

• @AYSY33 güzel dilekleriniz için teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur 🙏😔

• An itibari ile 21 eylül AP olmuş bulunmaktayım. Umarım sonu olumlu biter 🙂 yüzdük yüzdük kuyruğuna kaldık son bir adım kaldı buradan dönersek çok üzülürüm

• @Kitapsever şimdiden tebrikler 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kitapsever gözünüz aydın, bugün 3. kişisiniz durumu AP'ye dönen.
    gün içinde Issued olacaktır statünüz..

• @gucarslan çok teşekkür ederim her şey için yazdığınız issued kelimesini okurken bile mutlu oldum onuda görürüz inşallah

• @Muhtaradana çok teşekkür ediyorum az kaldı 🙏

• @AYSY33 teşekkür ederim.

• @Kitapsever gözünüz aydın. Tebrikler. Darısı başıma😌

• ⭐⭐⭐

@Kitapsever Gözün aydın. Bir adım daha , sonra vize.

• @Kitapsever Hayırlı olsun. Darısı başımıza. 😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |