DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Teşekkür ederim

• arkadaşlar selam. ds 160'ı doldururken ABD'de kalacağımız adresi soruyor. ben arkadaşımda kalacağım. Formda bunu belirtemeyeceğim için illa bir otele rezervasyon yaptırmalımıyım. yada bunu nasıl çözebilirim. Bilgisi olan var mı lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sudegül-bayram lütfen böyle cümleler yazmayınız. "Bilgisi olan var mı lütfen." burada forumda sadece vize basılmıyor geriye kalan tüm işlemler hakkında uzman derecesinde bilgimiz vardır burada onlarca vize alan kişi var. Onlara saygısızlık yapıyorsunuz farkında olmadan eğer bu kadar endişen varsa onlarca kişiye vize aldıran kişi olan @denizci10 ile danışmalık adı altında çalışabilirsiniz.

• Yazdığım cümle maksadını aşmış olabilir özür dilerim. sürekli birşeyler sorarak sizleri rahatsız ettiğimi düşündüğüm için öyle yazdım. kısacası endişem kesinlikle sizinle ilgili değil tamamen sizi rahatsız edebileceğim düşüncesidir. Tekrar özür dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sudegül-bayram tam tersi sorarak öğreneceksin kimse burada mavi yada yeşil hap yutmadılar. Ondan dolayı sakın sormaktan çekinmeyin burada aileyiz herkes yardımcı olmak için koşarak gelir

• Teşekkür ederim anlayışınız için. Peki sorumu yinelemiş olsam?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sudegül-bayram huhuhu @denizci10 lütfen teşrif eder misiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 buradayım abi. yapılacak bişey olursa haber verin. ama burada yazan özellikle de benim hazırladığım pdf e bakmadan bana soru soranlara cevap vermek istemiyorum aslında. çünkü bunların hepsi bu başlığın ilk iletisinde var. insanlar bakmadan araştırma yapmadan soru soruyorlar bu da beni bir nebze sinirlendiriyor. ama sonra bunu kullanıp ben danışmanlık vermek için böyle yapıyorum diye de şikayette bulunuyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 arkadaşlar çok şükür ki benim buradan gelecek danışanlara ihtiyacım yok şu anda. ABD de 2 firma ile anlaştım ve onlardan her gün 1-2 danışan geliyor bana. Hafta sonu bile çalışıyorum. Yani lütfen kendinizi tatmin etmek için beni kullanmayınız. Şunu da ekleyeyim şu demek değil buradan gelecek olan danışanları kabul etmeyeceğim asla başımın üstünde yeri var herkesin. Ama bunun için bir çaba içinde asla olmadım ve olmayacağım. Bu da böyle biline.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sudegül-bayram @denizci10 hazırladığı ilk iletiye göz atar mısın eğer aradığın sorunun cevabı yoksa ozaman sorduğu soruyu da oraya koyarak tekrar güncellemesini @denizci10 yapar.

• Kusura bakmayın ben kendimi ifade edememiş olabilirim. ama zaten ben o pdf e bakarak yapıyorum. takıldığım nokta ABD'de gösterilecek olan adres satırı. ben vize alabilirsem dört -beş ay sonra gideceğim ve arkadaşımda kalacağım. formda bunu belirtmeyeceğim için sordum "acaba illaki bir otel rezervasyonu mu yaptırmalıyım yoksa gideceğim şehirdeki herhangi bir otelin adresini yazmam yeterli olur mu. teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐

@sudegül-bayram öncelikle sözlerim sadece size değil bunu bilmenizi isterim. Adres olarak arkadaş veya akraba kesinlikle yazmayınız. Otel yazın sizin için daha iyi olacaktır. Yaşınızı ve maddi durumunuzu bilmiyorum ama seyahati kendi karşılayacak imkanınız varsa otel yazmanız daha iyi olur.

• Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için. Ben emekli öğretmenim.seyahat giderlerini kendim karşılayacağım. Arkadaşımda kalacağım için ayrıca otel rezervasyonu mu yaptırmalıyım. Kalmayacak olsam da mı. Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

@sudegül-bayram evet eş dost arkadaş da kalmanız pek tercih edilmiyor. Pardon kaç yaşındasınız acaba? Bir de arkadaşınız Türk mü? Türk ise hangi statü veya vize ile orada bulunuyor?

• ⭐⭐⭐⭐

@sudegül-bayram isterseniz özelden yazın ben oradan cevap vereyim size

• İyi akşamlar. Bu banka hesap dökümünü görüşmeden kaç gün yada hafta önce almalıyım. Yani iki ayağım bir pabuça girmesin.

• @ahmetuyar mülakattan 1 hafta önce alsan da olur illaki o gün yada önceki gün almak şart değil çok eski olmasın yeterli

• @MichaelJordan evet 2 tane b1/b2 vizem vardı. 2 tane uzun süreli ve sorunsuz kullanmıştım. 3. de bu göçmenlik başvurunuzu gorduk dediler ama boyle bır başvurum olmadı.

• ⭐⭐⭐⭐

@crown ya isim benzerliği ya da yem atmışlardır

• @waterman İtiraz dilekçesi o ret olan son başvuruyu değiştirmiyor gelecek başvuruları temizliyor. Bir taslağı var mı veya bunu yapan bildiğiniz birisi? ds260 gibi bir form doldurmadım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

164

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |