Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @svsucr Bence hocam Aralık için 8-9Kya kadar çıkılacak en kötü yılda bile yerinde saymadı

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 

• @gucarslan Selamlar,

Cevap için çok teşekkürler 🙂 maili kcc'ye attığımda 4.tip mailin aynısını copy paste olarak göndermişler bu da sanırım demek oluyor ki bize mail atmayın oradaki konsolosluk ile iletişime geçin değil mi? kcc'nin bu durumda birşey yapmayacağını teyit ediyor anladığım kadarıyla...

Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tugce-0 evet, dediğim gibi sizin muhatabınız NZ konsolosluğu artık.

• @gucarslan merhaba nasılsınız? Öncelikle yardımlarınızdan dolayı size teşekkür ederim. Acaba 3. tip mail almamız mülakat almak için daha avantajlı olduğumuz anlamına mı geliyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca bu DS260 formunuzun alındığını ve incelendiğini, bültende cut-off olduğunuzda da 4. tip maili aldığınızda da mülakat için hazır olduğunuz anlamına gelecek.
    kısaca doğru yoldasınız, sabırla mülakat almayı beklemelisiniz.

hiçbir cn'nin mülakat alıp alamayacağınız bilemeyiz.

• Merhabalar,
    Eşimin mail adresi @rambler.ru uzantılı telegram grubunda bahsetmiştim, başka bir adminimiz dönüşte yaptı.
    Deneme amaçlı KCC ile birkaç kez mailleştim , hiçbir şekilde mail iletilemiyor kcc'ye onun mailinden.
    Şu an 1.tip maildeyiz, cn 9binlerde. https://dvprogram.state.gov/ buradan mı takip etmeliyiz artık tüm süreci?
    Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Paniccio kcc ile DS260'a yazdığınız mail ile iletişime geçmez zorunda değilsiniz.
    istediğiniz mail adresinden mail atabilirsiniz, bilgilerinizi doğru verdikten sonra.
    bu şekilde bilgi alabilirsiniz..

peki 1. tip mail hangi adrese geldi?

• Eşimin mailinden gitmediği için sizin de grupta da belirttiğiniz gibi farklı mail adresinden kendimden gönderdim.
    1 . tip mailde benim emailime geldi, eşim gönderemiyor zaten auto reply maili de gelmiyor onunkine.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Paniccio anladım. o halde 4. tip mail alana kadar devam edin kendi mailinizden göndermeye..
    mülakat için de sürekli sistemi kontrol edin, eğer eşinize mail gelmiyorsa.

• Teşekkür ederim

• Merhaba,
    Eşim 2023 dv talihlisi 31 binlerdeyiz.Tekrardan 2024 dv çekilişine katılsak 2023 dv yi etkilermi?

• ⭐⭐⭐

@japonnn41 Etkilemez DV24e katılım yapabilirsiniz

• @japonnn41 sorun olmaz, iyi yaparsınız

• ⭐⭐

@barış-koç merhaba merak ettim mülakata girebildiniz mi neler sordular oldu mu? gidiyor musunuz? yanlış okumadıysam mülakat tarihi için 8 ağustos yazmıştınız aldınız mı vizenizi ?

• @debbieLA77 Mülakat deneyimlerini okumak için DV2022 Mülakat Deneyimleri konusunu inceleyebilirsiniz.

• Teşekkürler.@Emre-Kurtulmuş

• Teşekkürler @Muhtaradana

• ⭐⭐

@datanist teşekkür ederim onu biliyorum ben bu beyefendiden bir daha ses çıkmamış onları merak ettim sadece:)

• Arkadaşlar merhabalar bana da green card çıktı ama lise terkim 9 yıllık gıda sektöründe çalışdım sizce mülakatsan geçer miyim

• Merhabalar
    Benim case numaram 5k ama submit date 5 temmuz. Kcc-ye 2 kere dosya sorgulamasi gönderdim ve en son 8 temmuzda 1tip mail aldim. Sizce bu durumda hangi yol izlemem gerekiyor? 2022 gidişatına göre tedirgin oluyorum. Ayrıca transfer yapmak istesem dosyam unlock mu olucak?
    Onceden tesekkur ederim

Benzer Başlıklar

• 56
  • 3
  • 296
  • 11674
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |