Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Erkan-Gürsoy teşekkür ederim doldurdum

• Tekrar merhaba sormak istediğim başka bir konu daha var 2022den farklı olarak ,pasaportunu yeniledim çünkü ekimde bitecektir eğer bana da ekimde sıra gelirse sıkıntı yaşamamak adına mutlak sırasında eskiyi götürmek yeterli olacaktır değil mi

• ⭐⭐⭐

@cerenk Mülakat sırasında eski ve yeni pasaportlarınızı götürmeniz gerekiyor. Evet yeterli olur.

• Herkese Merhaba ve Mülakat almış herkesi tebrik ediyorum sorum şu şekil.

19 yaşındayım ve bu zamana kadar 2 pasaportum oldu biri 18 oldukdan sonra aldığım yani şimdiki pasaportum diğeri 2014 de 1 yıllık bi pasaportdu ama ben 18 de aldığım ilk pasaportu alırken benden eski pasaportumu isdediler bende verdim
    Şimdi bilmek isdediğim tam olarak şu mülakat sırasında eski ve yeni pasaportlar isteniyor benim 2014 de aldığım 1 yıllık yok o bana sorun yaşatırmı?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   datanist datanist 

• İyi günler diliyorum. Greencard talihlisiyim. Hiç bilmediğimden soruyorum. Mayıs visa bullatin açıklandı.3368 diyor. Bu türkiyedeki sıralamamı yoksa genel sıralamamı. Her ülkenin bir sıralaması var. Ben 3668. ci sıradayım ve bana ne zaman mail gelir.… ne zaman belli olur mülakat tarihim.

• Selamlar ben halen Telegram grubuna alinmadim, kullanici isimlerinde bir sikinti mi oldu acaba?

• ⭐⭐⭐

@Serin-Deniz Merhaba,

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/2

Bu iletideki adımları takip ederek ilgili ayarları yapabilirsiniz. Daha sonra mutlaka kontrol edip eklenirsiniz.

@gucarslan Uğur Bey konu ile ilgi size yardımıcı olacaktır muhakkak.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 

• Kolay gelsin. Ben askeri personelim ve bu ağustosta emekli oluyorum. Askerlik belgesi için e devletten askerlik belgesi isteniyor ama ben e devletten bu belgeyi alamıyorum. Bana en yakın askerlik şubesine gidin diyor. Ne yapmam gerekiyor?

• @cemalerhan askerlik şubesinden aldığınız belge işinizi görür. E-devletten alınan belgeyle benzer belge, sadece ıslak imza ve kaşe oluyor. Sorun değil yani. Süreçte bol şans

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@cemalerhan askerlik şubesinden aldığınız belge işinizi görür. E-devletten alınan belgeyle benzer belge, sadece ıslak imza ve kaşe oluyor. Sorun değil yani. Süreçte bol şans

Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@cemalerhan Sürecinizi imzanıza taşıyınız lütfen, ardından ilk sayfadaki iletiden talihli formunu doldurunuz.

ilk ay için 5700e kadar cutoff açıklandı bültende ne zaman mail geleceğini kestirmek zor şu anda bekleyip göreceksiniz

• Merhaba,

23.05 de DS 260 formunu hem kendim hem eşim için doldurdum, asıl talihli benim, eşim 1 ay önce işyerini değiştirdi, farklı bir şirkette çalışmaya başladı. DS 260 formunu açtırıp yeni iş bilgilerini eklememiz gerekir mi ? Yoksa SGK hizmet dökümü aldığımızda, doldurduğumuz tarihte yazdığımız şirkette çalıştığı için gerek kalmaz mı formu açtırmaya ?

Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@ozgur1634 telegram grubunda sorunuzun cevabı verilmişti ama burada sorunuz askıda kalmış gibi olmaması açısından burada da belirtmiş olayım. DS formunu doldururken ki durumunuz önemlidir kaldı ki bu gibi küçük durumlar için DS formunuzu açtırmanıza kesinlikle gerek yok

• @Erkan-Gürsoy Selamlar cevabiniz icin tesekkur ederim. Bahsettiginiz ayarlar tamam. Kullanici adlarimi da forma ekledim. Yanlis hatirlamiyorsam 10 gun kadar oldu.

• ⭐⭐⭐

@Serin-Deniz formu tekrardan doldurabilir misiniz, gelen formlar arasında sizin formunuz gözükmüyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osman_3455 eğer mülakat almak istiyorsanız en erken şekilde DS260 formunu submit edin.
    unutmayın ki mülakatlar, DS260 submit tarihine göre dağıtılıyor.
    ayrıca lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tommy hayır yaşatmaz.
    en güncel pasaportunuzu mülakata götürmeniz yeterli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemalerhan tam olarak nereden baktınız ve 3368 diyor?
    sanırım case numaranızdan bahsediyorsunuz.
    siz ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serin-Deniz tarafınızca doldurulan bir form yok, lütfen ilgili formu doldurup bekleyin.
    gruba dahil edileceksiniz.
    https://yesilkartforum.com/forum/post/273091

• @gucarslan hocam DV2023 kesin DS submit tarihine göre mi ilerliyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |