Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca ilk mülakatlarda öyle bir izlenim gözlemledik.
    en doğrusunu kinci mülakatların dağıtımında anlayacağız.

• @gucarslan; @chudley135 isimli kullanıcı arkadaşımızın 16.05 te submit etmesine rağmen mulakat almış olması biraz submite gire gitme konusunda kafamizi karıştırıyor umarız ikinci mülakatta biraz daha netlik kazanır süreç. ayrıca excelde 1100 lerde mi 1900 lerde mi belli olmayınca da biraz konu belirsizlesiyor sanırım

• @cerkezkizi09 KCC'de farklı çalışanlar olduğundan bazi dosyaların işlenme hızında farklılık görülebilir. Aslında önemli olan DS Submit'ten öte, dosyanin DQ olma zamanı.

• ⭐⭐

@datanist Gün-Gün ilerleme ile işleniyor sanıyorum DS260 formları bunun içerisinde 6 Farklı bölgeden gönderilen formlar var. Farklı çalışanların olması nasıl etki edebilir acaba günlük ilerleme kaydetmeleri durumunda ? Örnek olarak 13 mayıs submit edilen dosyalar bitmeden 15 mayıs dosyalarının işlenmesine başlanmaz diye düşünüyorum.

• @achillesoag Teknik olarak dediğiniz doğru ancak uygulamada farklılıklar olabiliyor. Nadir de olsa görülen bir durum. Süreç ilerledikçe eğer böyle bir şey ile karşılaşırsanız, şaşırmayın diye belirttim 🙂

• @achillesoag her şey mümkün, her şey 🙂 Adamlar 2900-6999 arasını atlayıp 7000-10000 arasına mülakat verdiler malum.

• @gucarslan cevap için çok teşekkür ederim )

• Merhaba , KKC nin istediği belgeleri mail gelmeden yollamanın bir avantajı var mı ?

• @sevilt belge istemiyor niye gönderceksiniz

• @gucarslan peki hocam 19 Mayıs benim formu yollama tarihim. Sizce geç mi kaldım?

• Merhaba, dv2023 talihlisiyim. Mayıs'ta ds 260 formunu doldurup gönderdim. 17 binlerdeyim case number'da. Herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu yoksa evrak gönderimi için Kentucky'den mail mi beklemeliyim?

• ⭐⭐⭐

@happycandy Evrak gönderimi olmayacak mülakat maili bekleyeceksiniz, beklemek dışında yapacak bir şeyiniz yok şu anda

• @gucarslan selamlar formu yeniden doldurdum kontrol eder misiniz rica etsem

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca hayır, oldukça iyi bir tarih.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serin-Deniz kontrol edilip gruba dahil edileceksiniz.

• @gucarslan hocam aslında benim submit tarihi de erken o zaman ds260 a göre ise birsonraki ay mülakat maili gelecek 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erennlk elbette hayır, sizin vize bülteni beklemeniz gerek.
    case numaranızın vize bülteninde aktif olması gerek mülakat alabilmeniz için.

bu iletiyi dikkatlice okuyun lütfen;

https://yesilkartforum.com/forum/post/274157

• Selam, transkript götürmek gereklimi ? Bazi mülakatlarda okudumda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TuRquality eğer geçerli bir diplomanız varsa ve orjinalse gerek yok.
    eğer diploma orjinaline sahip değilseniz almanız gerek.

• @gucarslan merhaba, bir konuda fikrinizi almak isterim. Oturum izni nedeniyle Hollanda'da mulakata girme secenegimiz mevcut ancak performans acisindan Ankara'dan daha iyi midir emin olamiyoruz.

2021 Hollanda kotasindan kazanan sayisi 43 iken AMS konsoloslugu EU'da 16 issued, 0 ready, 0 ap, 0 refused.

2022 Hollanda kotasindan kazanan sayisi 34 iken AMS konsoloslugu bugun itibariyle EU'da 13 issued, 7 ready, 0 refused.

Ready olanlar Eylul sonuna kadar mulakata girer ve onaylanirsa issued 20 olacak ancak su ana kadar issued olanlarda CN atlayarak gitmis, DS form gonderim tarihine gore belki de bilemiyorum.

Ve bu sene Hollanda kotasindan kazanan sayisi 19 gorunuyor.

Ne dersiniz? Post'u Ankara'dan Amsterdam'a cevirmek icin simdiden KCC ile iletisime gecelim mi yoksa hem surec hem Ankara hem de Hollanda'nin performansini Ocak-Subat'a kadar gorup (muhtemelen o tarihe kadar current olacagimiz icin) gerekirse konsolosluklarla yazisarak tasimayi mi degerlendirelim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |