Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Amerika’da her şeye alıştım. Ancak şu ani bastıran yağmurlara hiç alışamadım. Her gün vukuat her vukuat . Şemsiye yada yağmurluk hak getire . Acil durum için full set giysi ve ayakkabı işyerinde bulundurman şart .
    Miami’de yağmur ile başım dertte idi. Savannahta durum daha ağır ve haşin geçiyor. Sizde aynı durumu hiç yaşamıyor musunuz ? Yada soğuklarla ilgili durum ayrıca başka bir sorun bazı yerler için .

• @redsat2000 Hocam, araba almaniz lazim. Aksi takdirde, scooter ile falan boyle ani bastiran hava durumlari ile hazirliksiz yakalanirsiniz. Veya anlik bilgi veren bir weather app ile hareket etmelisiniz.

• @MySea Araba işi benim için yaş iş. Kullanmamaya da devam edeceğim. Uygulamaları kullanıyorum. Ara sıra iş için mecbur çıkmak durumundayım. Uber burada kısıtlı yağmurlu saatlerde eğer onu beklemeye kalkarsam işe geç kalırım.

• @redsat2000
    Dun PA da ani bastiran yagmur sebebiyle kapali olmasina ragmen camin kenarlarindan eve su girdi. Tamda yolda silecekleri calistirirken TR de yagmur yagdiriodun burda kova ile ustumuze dokuyorsun diye sovmustum. Evde bizimkiler durumu soylediler.

Ilk geldigim aylarda doordash yaparken soguktan gozume igne batmasi gibi seyler oldu, gozlerim kurudu. Damlayla hallettim. Dedim gurbet elde kor olacagiz :D.

Bu arada arabaya karsiyim ama mecbur kullaniyorum. Sirf su artan enflasyondan dolayi daha iyi is bulup baska yere gecsem artan kira ve masraflar gelir artisimi bosa cikaracak oldugu icin yapamiyorum.

• @Doncarleone benim yaşam felsefem nedeniyle hep karşıydım. 1988 yılında alınan ehliyetten bu yana hiç araba kullanmadım. Hiçte ihtiyaç hissetmedim. Bir şekilde yolunu buldum ve seyahat ettim. İş yerim evime 30 dk yürüyüş mesafesinde scooter ile 10 dk da varıyorum. İş için ve elzem durumlar için söylediğiniz gibi şart. Buda benim hep seçimim oldu. İyisiyle kötüsüyle .

• @redsat2000

Araba benzin sigorta yipranma parasi registiration vs bunlardan kacinmak mumkunse gereksiz harcamalar. Uzun vadede ekonomik ozgurluge yol almada da yardimci olur. Abd de bunu basarmak zor darisi diger isteyenlerin basina.

• ⭐⭐

@redsat2000 var ya bir tek sizden böyle normal günlük hikayeler geliyor... ne güzel okuyorum rastladığımda gidişinizden tutun orada ilk markette çalışmanız sonra tekrar kendi işinizle gemiyle alakalı bir iş bulmanız araba sevmeyişiniz yağmur çamur vs teşekkür ederiz... okudukça mutlu oluyorum bi de galiba 13. sene de çıkmıştı size ne güzel yılmamak 51 yaşında bile olsa gittiniz bende sizin kafadayım inşallah o kadar geç olmaz ama olursada kısmet doğru zaman o zamanmış deriz geçer gider...

• @debbieLA77 benim ile ilgili yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Umarım Sizde hayalinize kavuşursunuz. Ben vakit buldukça yazmaya devam edeceğim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |