Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• dv 2019 3xxx benim current olma ayım tahminen hangi aydı o tabloyu bulamadımda ds 260 ı doldurup yolladım hiçbiryerden ne mail ne de birşey geldi çok korkuyorum hızlı doldurup yanlış birşey mi yaptım diye ya 😞 bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?

• birde şu kontrol ettiğiniz siteye ben şuanda giriş yapıyorum mayıs ayında açıklandığında çıkan sayfa karşıma geliyor yanlış birşey mi yapıyorum ?

• @isag ilk bülten 2000 e kadardı sizinki aksilik olmazsa açıklanacak bülten de olacak panik yok bülten açıklanacak mail gelecek

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@isag DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

dv 2019 3xxx benim current olma ayım tahminen hangi aydı o tabloyu bulamadımda ds 260 ı doldurup yolladım hiçbiryerden ne mail ne de birşey geldi çok korkuyorum hızlı doldurup yanlış birşey mi yaptım diye ya 😞 bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?

sayilara suradan ulasabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/bulten/

Sadece beklemeniz gerekiyor.

• kasım bülteni ne zaman açıklanır acaba

• @isag Her ayın 12'si ±5 gün civarında açıklanır. Daha erken veya geç açıklanabildiği de vuku bulmuştur.

• @isag Cuma gününe kadar açıklanmış olur. Bu seneki bültenlerin gidişatı da herkes adına merak konusu.

• merhabalar ds260 formunu dolduruyorum work, education kısmındayım ve bir sorum olacak, öncelikle ben 2017 mezunu fizyoterapistim yüksek lisans yapıyorum ve bu 1 yılda hiç çalışmadım, şuanda benim primer occupation için ''not employed'' , ''medical/health'' , ''student'' hangisini seçmem daha doğru olur?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baha DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

merhabalar ds260 formunu dolduruyorum work, education kısmındayım ve bir sorum olacak, öncelikle ben 2017 mezunu fizyoterapistim yüksek lisans yapıyorum ve bu 1 yılda hiç çalışmadım, şuanda benim primer occupation için ''not employed'' , ''medical/health'' , ''student'' hangisini seçmem daha doğru olur?

yuksek lisans yaptiginiz icin "student" olarak isaretleyebilirsiniz.

• @crazycells tamamdır öyle yapacağım teşekkürler.

• bir sorum daha olacak, benim üniversitem son senemde kapatıldı ve ben başka bir üniversiteden mezun oldum. şuan sistemde de kapatılan üniversitem gözükmüyor, sadece mezun olduğum üniversite var ve oraya kaydolduktan 1 yıl sonra mezun olduğum yazıyor. ben şimdi eski üniversitemi ''attended institutions'' bölümüne yazayım mı (şuan öyle bir üniversite yok), yoksa o üniversiteyi hiç yazmasam mı (üniversiteye giriş ve mezun olma tarihim arasında 1 yıl varmış gibi olacak çok tutarlı bir bilgi olmaz), yoksa mezun olduğum üniversiteye başlangıç tarihini değiştirip orada 4 yıl okumuşum gibi mi yapsam? (evrakta sahtecilik bu da 😃 )

• Bu ileti silindi!

• yok diplomayı zaten kapandıktan sonra gittiğim üniversiteden aldığım için orada öyle birşey yazmıyor ama üniversitenin kodunu bulsam da ne için kullanıcam? sonuçta üniversitenin adını da yazabilirim forma ama öyle bir üniversite yok şuan.

• Ben başvuru yaparken ve ds260 ı doldururken lise mezunuydum şimdi üniversite ogrencisiyim bunu sıkıntı ederler mi sizce ne yapmam gerekiyor

• Bu ileti silindi!

• @isag hiç bir problem olmaz önemli olan ds-260'ı doldurduğunuz gün güncel olan bilgiler, mülakatta sorarlarsa açık ve net bir şekilde anlatırsınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baha DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

bir sorum daha olacak, benim üniversitem son senemde kapatıldı ve ben başka bir üniversiteden mezun oldum. şuan sistemde de kapatılan üniversitem gözükmüyor, sadece mezun olduğum üniversite var ve oraya kaydolduktan 1 yıl sonra mezun olduğum yazıyor. ben şimdi eski üniversitemi ''attended institutions'' bölümüne yazayım mı (şuan öyle bir üniversite yok), yoksa o üniversiteyi hiç yazmasam mı (üniversiteye giriş ve mezun olma tarihim arasında 1 yıl varmış gibi olacak çok tutarlı bir bilgi olmaz), yoksa mezun olduğum üniversiteye başlangıç tarihini değiştirip orada 4 yıl okumuşum gibi mi yapsam? (evrakta sahtecilik bu da 😃 )

universite kapanmis olsa da adini yazabilirsiniz, bir sorun olmaz.

• bu artan kur fiyatlarından sonra hesapta bulunması gereken miktar halen yaklaşık 10- 15 bin dolarmı

• Europe 4400 acıklanmış hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@isag DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

bu artan kur fiyatlarından sonra hesapta bulunması gereken miktar halen yaklaşık 10- 15 bin dolarmı

Evet, ABD'de kullanilan para birimi USD yani "United States Dollar" dolayisiyla Turkiye para biriminin degeri ABD'deki yasami etkilemiyor, aclik siniri ABD'de yine dolar uzerinden belirleniyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |