Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@roccorocco DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Europe 4400 acıklanmış hayırlı olsun

Numarasi aktif olanlara hayirli olsun, simdi sorular gelmeye baslar o nedenle soyleyeyim bu ayin sonuna kadar mulakat tarihleri icin beklemelisiniz.

• @isag maalesef TL nin değersiz olması Doların miktarını etkilemez. İstenen rakam Abd doları olduğundan 1dolar = 100Tl olsun yine aynı dolar tutarını isteyeceklerdir.

• @crazycells DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@roccorocco DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Europe 4400 acıklanmış hayırlı olsun

Numarasi aktif olanlara hayirli olsun, simdi sorular gelmeye baslar o nedenle soyleyeyim bu ayin sonuna kadar mulakat tarihleri icin beklemelisiniz.

Sn @crazycells den
    Müthiş defans:)) hatta rakip sahada pres:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sahin evet; baska bir baslikta sorulmus bile 🙂

• @crazycells Ne yalan söyleyeyim, ay sonunda gönderileceğini defalarca okumama rağmen ben de "ne zaman tarihler verilir" diye sormamak için kendimi zor tutuyorum:)

• İyi akşamlar, 2017 kasım ayında başvuru formunu doldururken yalnış anladığım için middle name kısmına babamın adını yazdım(middle name'im olmamasina rağmen) amma first name ve surname kısmı doğru.Kazandığımı belirten 1NLde babamın adı middle name gibi gösterilmiş.DS 260da ise yalnızca first name ve surname gösterdim(çünki middlr name yok) pasaportumda olduğu şekilde.Bu bir sorun doğurur mu mülakatta?.Eğer öyleyse nasıl çöze bilirim...Cevaplandırırsaniz çok sevinirim.

• benim numaram aktif olmuşta yapmam gerekenlerin yazdığı bir sayfa vardı uzantısını verirmisiniz acaba

• bana şuanda bir mail gelmedi de mailin gelmesi uzun mu sürüyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aga21 DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

İyi akşamlar, 2017 kasım ayında başvuru formunu doldururken yalnış anladığım için middle name kısmına babamın adını yazdım(middle name'im olmamasina rağmen) amma first name ve surname kısmı doğru.Kazandığımı belirten 1NLde babamın adı middle name gibi gösterilmiş.DS 260da ise yalnızca first name ve surname gösterdim(çünki middlr name yok) pasaportumda olduğu şekilde.Bu bir sorun doğurur mu mülakatta?.Eğer öyleyse nasıl çöze bilirim...Cevaplandırırsaniz çok sevinirim.

Durumunuza dosyanizi inceleyen konsolos karar verecek.
    Kotu niyet tasimadigindan sorun etmeme ihtimalleri var. Su an icin Ds260'a dogru bilgileri girmekten baska yapmaniz gereken bir sey yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@isag DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

benim numaram aktif olmuşta yapmam gerekenlerin yazdığı bir sayfa vardı uzantısını verirmisiniz acaba

bu konunun ilk iletisini inceleyin, ilgili konulara linkleri goreceksiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@isag DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

bana şuanda bir mail gelmedi de mailin gelmesi uzun mu sürüyor

2 hafta beklemeniz lazim.

• ds 260 formumu doldurdum submit etmeye çalıştığımda ''KCC Case Number'' ı kabul etmiyor, konu hakkında bilgisi olan var mı?

• @baha DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

ds 260 formumu doldurdum submit etmeye çalıştığımda ''KCC Case Number'' ı kabul etmiyor, konu hakkında bilgisi olan var mı?

çözüm başındaki sıfırları silmekmiş

• arkadaşlar ben formu tamamlayıp gönderdim ama aklıma takilan bir şey var. universitenin yanında açıköğretimde de bir bölüm yazmıştim ama hic okumadim ve kaydimin tam silinme tarihini bilmiyorum, forma bitis tarihi kismina yaklaşık bir tarih yazdım ve submit ettim. o tarihler detayli incelenip bana sıkıntı cikarabilecek bir durum ortaya çıkabilir mi?

• @baha e devlette çıkıyor mezuniyet ve giriş tarihleri keske ordan bakarak yazsaydınız . benim bu 2 senelik süreçte anladıgım kadariyla ds 260 da ve mülakkatta yalan yanlış beyan sıkıntı çıkartiyor . dürüstlük adamlar için çok önemli birşey

• yok kayit tarihim doğru onu yazdım ama bide bitiş tarihi lazım ya e-devlette sadece durumum pasif olarak gorunuyor , hic bir işlem yapmadigimdan kaydim kendi kendine askiya alindi muhtemelen, fakülteye mail attim oradan da kesin bir cevap alamadım sadece ogrenciligimin pasif olduğunu soylediler okadar. ben de akademik takvimden derslerin bittiği güne bakip okuldan ayrılış gününe o tarihi yazdım. sadece mezun olduğum
    universiteyi yazip açıköğretimden hiç bahsetmese miydim acaba?

• @baha aynen bahsetmeseydin . en üst mezun oldugun okulu istiyorlar çünkü

• @baha bildiğim kadarıyla eskiden 2 yıl üst üste aöf harcınızı yatırmadığınız zaman kaydınız otomatik olarak siliniyordu, belli bir tarihten sonra bir karar alındı ve kaydı silmek yerine sistem durumunuzu pasif olarak görüyor, eğer siz dönem harcınızı yatırıp ders seçimi yaparsanız tekrar aktif hale dönüyor. Kaydınızı tamamen silmek istiyorsanız bizzat aöf bürosuna başvurup kaydı silmek için müracaat ediyorsunuz. Yani işin özeti aöf elindeki müşteriyi kaçırmak istemiyor :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baha DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

arkadaşlar ben formu tamamlayıp gönderdim ama aklıma takilan bir şey var. universitenin yanında açıköğretimde de bir bölüm yazmıştim ama hic okumadim ve kaydimin tam silinme tarihini bilmiyorum, forma bitis tarihi kismina yaklaşık bir tarih yazdım ve submit ettim. o tarihler detayli incelenip bana sıkıntı cikarabilecek bir durum ortaya çıkabilir mi?

sorun olmaz.

• cevap veren herkese teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |