Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dedefaf Tebrikler. Maili bugün mü aldınız?

• Merhabalar, biraz önce 7 Eylül’e mülakat aldım. Umarım tüm bekleyenlere bu mail gelmiştir:) Merak ettiğim bir hususta yardımınıza ihtiyacım var. gelen mailde supporting documents scan et şuraya gönder demiyor ama internetteki quidence da KCC ye gönderin yazmış. Evrakların asıllarını Ankaraya götürsem yeterli mi yoksa scan edip KCC ye göndermem gerekir mi? Çünkü benden daha önce document istenmedi...Saygılarımla

• @episode245 Sağolun teşekkür ederim . Neye göre verdiklerini gerçekten tam olarak bilmek zor

• @HazelE Ben mayıs ayının başında gönderdim ilk , daha sonra bilgi güncellemesi yaptım ağustosta tekrardan gönderdim

• @braveheart-34 size mulakat maili geldi mi 7 binde ki bazı arkadaşlara gelmiş sanırım excelden baktım

• @Kitapsever Evet bana da geldi.İnşallah darısı bekleyen arkadaslarımın başına olsun.

• Merhaba
    Urganlardan randevu alırken bilgileri girerken türkçe karakter kullanıyor mu ? Birde urganlar randevu sayfasında vize kategorisi seçeneklerinde immigrant ve diversity seçenekleri mevcut hangisini seçmem gerekli ?

• Arkadaşlar öncelikle herkese sürecinde başarılar diliyorum. Bana bugün mülakat maili geldi. 2 Eylül saat 09:45'de imiş. Lakin şöyle bir sıkıntım var. Ben Almanya'da ikamet etmekteyim, burada öğrenci olduğumdan mütevellit. Sınavlarımdan sonra Türkiye'ye gidecektim zaten, 7 Eylül itibari ile planlamıştım gidişimi de. 6 Eylül'de son sınavım var. Doğal olarak, 2 Eylül'de Ankara'da olamayacağım. Mülakat tarihimi erteletmem mümkün müdür? Bir akıl verip yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, malum önemli bir mevzu. Şimdiden teşekkürler.

• Bu ileti silindi!

• @koc2022 evet 22.00 civarinda gelmis mail

• Bizim mail alamamış olmamız çok saçma. Bunun nedeni ne olabilir? Nereye sorabilirim? KCC klasik cevap veriyor. Ankara yanıt vermiyor.

• @Güler-Özçelik Sizlerin alamaması aşırı saçma. Kcc’den cevap alamazsınız. Ankara cevap verse mülakatların KCC tarafından dağıtıldığınj söyler. Klasik cevaplar. Kurnazlığı bol KCC sistemi öyle bir bozduki içinden çıkılmaz bir hal aldı. Form gönderme tarihine göre desek sizden sonra göndermiş ve numarası büyük olanlar mülakat aldı. Onay tarihi desek onlar sizden nasıl önce onay alacak.

Öğrenmek için dava açsanız alacağınız cevap bekleme sıra numaranız ve mülakatların nasıl dağıtıldığına dair açıklama.

• @gamefry kesinlikle çok saçma. İnsanın sinir ve sabrının sınandığı bir durum.

• exceli incelediğmizde mayıs ve 3 haziran gönderimli dosyalar sonrasında, 10K'dan başlayıp 7200 civarında durdukları görülüyor. Gerçekten çok ilginç bir durum hangi mantıkla yapıyorlar anlamak çok zor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

mülakat alan arkadaşların dikkatine!

öncelikle mülakat alan arkadaşları tebrik ederim, gözünüz aydın.

lütfen, lütfen, lütfen ama lütfen bir an önce en yakın tarihe (ağustos ilk 10 günü gibi) sağlık muayenesi için randevusu alın.

bunu aksatmayın, bunu geciktirmeyin, bunu ertelemeyin.
    en erken tarihe sağlık muayenesi için randevu alın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xbens arama kısmına yazdığınızda muhtemelen 113 sonuç çıkacak bir soru ama yine de cevaplayalım.

karakter farketmez ve diversity seçeceksiniz sonuçta alacağınız vize diversity visa.

• Dün Ankara’dan mülakat alan en düşük case numarası EU6127, en yüksek EU26995

• @dedefaf Merhaba ;Mail kutumda arama yapacağım , acaba gelen cevap mailinin uzantısı nedir, yada mailin tamamı nedir ?

• Total sayi 63886 gozukuyor. Bunlarin arasinda 7752 refused var. Kalan 56134. Bu durumda zaten bitmis gozukuyor degil mi? Bu sayidan da dusulmesi gereken miktar var mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aylinak bu ready'deki dosyaların hepsinin vize alacağı anlamına gelmez.
    bu yüzden şuan toplam vize sayısına ulaşıldığı anlamına gelmez.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |