Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @FlyingChuck, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Evet beyler, hâla daha çekiliş konuşanlar var burada.. Böylesine saçma bir programa 2 dakikadan fazlanızı ayırmayın. Hayatı en değersiz kişi bile; bu çekiliş karşısında değerlidir. Öyle kıytırık bir çekiliştir Diversity Visa Lottery.
    Çıkma ihtimali: %0.1 - %0.4

teşekkür ederimm

• @diablo_ercan Her şeyi muallakta bıraktılar zaten ama sanırım göçmen avukatı Remzi Kulen de yayınlamış kendi sayfasında pasaport şartı kesin olarak kalktı diye. Keşke kalkmasaydı 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@istanbuladami kılavuzu görmeden karalara bağlama şimdiden sonuçta bu kişiler hükümet içinde çalışan adamlar değiller ki sadece bilgi alırlarsa bilgi veriyorlar ondan dolayı kılavuzu beklemelisin

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan dikkat ederseniz yaptığım yorumda kalkmış hayırlı olsun vs demedim zaten. Bir göçmenlik avukatı bu şekilde bir paylaşım yaptı dedim kaynağın kim olduğunu da gösterdim araştırıp takip etmek isteyen olursa diye. Doğru okuyup anlamak buradaki önemli olan

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Hocam siz çok gerginsiniz ya 😃 biraz sakin mi olsanız arkadaş zaten size bişey dememiş ki kılavuz yayınlanmadan avukatın bu şekilde bir açıklama yapmasını eleştirmiş sadece

• ⭐⭐⭐

Evet haberlere göre Meksika sınırından amerikaya 2022nin ilk çeyreğinde toplam 8 bin Türk göçmen geçmiş. DV lotteryde ülkenin isminin silinmesine ramak kaldı bence gene hayalleri silmek kalıyor gibi geriye 🥹

• @waterman haberleri bende izledim. 2022 fiscal year boyunca 8992 Türk vatandaşına işlem yapılmış şeklinde açıklama yapıldı. 2021 yılında ise bu rakam 1409 muş

• ⭐⭐⭐

Akrabamdan bildiğim için çok şaşırıyorum nasıl olurda böylesine aşırı tehlikeli yollardan geçerek böyle bir yola başvuruluyor aklım almıyor.. Türk pasaportu zaten değer kaybediyor hiçbir ülkeden vize alamıyoruz üstüne böyle durumlar vizesiz ülkelere bile girişte aşırı sorun yaratmaya başlıyor. Tipik Türk düşüncesi ben yapayım da gerisi ne yaparsa yapsın.. @datanist

• Bu ileti silindi!

• @waterman aminnn

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• 8992 kişi abd kaçak yolla geçmişler çok ciddi bir rakam bu. Eskiden Almanyaytı meşhur kaçak yolla gitmek şimdi abd aldı yerini. 7 kez green kart başvurduk çıkmadı. Şansımı denemeye devam edicem. Yasal süreçten yanayım

• Selamlar arkadaşlar, uzun süredir yazmadan okuyordum. Sonuçtan sonra uzun süre hayal kırıklığı yaşadım 😬İlk başvuruda olan ‘kesin bana çıkacak’ hissi bu sefer kalmadı. Onun yerine aralıktaki turist vizesi randevumuzun heyecanı var 😅
    Bu arada kovit pozitifim 2 sinovac 3 biontech aşılı olmama rağmen çok kötü geçiriyorum. Tavsiyem hatırlatma aşınızın zamanı geldiyse ihmal etmeyin. Ben bu hafta olacaktım ama maalesef pozitif çıkınca ekime ertelendi. Herkese sağlıklı günler diliyorum 🙋🏻♀

• @dytmelek
    Çok geçmiş olsun.

• ⭐⭐⭐

Turist vizesi olanı çok şanslı sayıyorum kendimce çünkü amerikaya giren herkes bi yolunu bularak kalabiliyor 😂 @dytmelek

• @çakıl teşekkür ederim 🙏🏻

• @waterman kesinlikle öyle, yine de geç kalmış değiliz vakit kaybetmeden alalım dedik. Umarım sıkıntısız alırız vizemizi 🙏🏻

• @dytmelek bunu okuyunca 2-3 ay önce covid pozitif kız arkadaşımın bana bulaştırmaması(hastalık geçene kadar birlikte takılmıştık) lakin soguk algınlığını bulaştırması aklıma geldi 🙂
    hangisi daha bulaşıcı bilimsel araştırma yapmak lazım

• @charon soğuk algınlığı olduğuna emin misiniz bu ara gribim ya da üşüttüm sanırım diyen herkes test yaptırınca covid pozitif çıkıyor 😅😅
    şaka bir yana bazı insanlara daha kolay ya da zor bulaşabiliyor olabilir. İlk covide yakalandığımızda eşimle o kadar çok dikkat ediyorduk ve yakalandık ama hiç dikkat ermeyen sürekli gezen kuzenim bir türlü hastalanmadı bu 2,5 yılda 😅

• ⭐⭐

@fredyjones işin ucu biz yasal yolla başvuranlara dokunacak diye tırsmaya başladım. Amerika buna önlem alıp kaçak yolla girenleri toplayıp uçakla geri göndermeli akılları başlarına gelsin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |