Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kapıpencere dilerseniz ekstra ücret ödeyerek istediğiniz posta şubesini ya da ev adresinizi seçebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@donmezhamdu sahip olduğunuz bütün birikimleri, var olan hangi para birimindeyse gösterebilirsiniz.

• @Fouray Mülakata girmemize 1 hafta kala hangi evrakların getirilmesi gerektiğini yazan mail gelmişti.Sanirim size de gönderecekler. Ama her zamanki listeden farklı bir şey istemiyorlar.

• @gucarslan çok teşekkürler

• Zaman daraldıkça umutsuzluk hakim oluyor.
    Önerisi olan var mı neler yapabiliriz? Mail atsak mülakat veren bir konsolosluk var mı mesela?

• siz vize almadınızmı ?

@ccomputerengineer 10 Ağu 2019 17:22
    Arkadaşlar vizemi aldım çok şükür. Üzerindeki son vize tarihi abd'ye son giriş tarihi mi yoksa GC'yi alma tarihi mi? Mesela son tarih 10 ocak ise ve ben 2 ocak'ta uçarsam sıkıntı yaşar miyim

• Bu ileti silindi!

• @sedat3459 2022de babasına çıkmış

• @enemy anladım

• ⭐⭐⭐

@semra-karababa Çoğaltmanıza gerek yok. Amerika'ya ilk girişte görevliye veriyorsunuz.

• @ggulduk Makedonya Konsolosluğuna sordunuz mu? ve herhangi bir cevap geldimi mail olarak size

• Dosya Taşıma Sürecindeki Arkadaşlar Makedonya Konsolosluğuna Mail atan oldumu aranızda ve herhangi bir geribildirimde bulundular mı ?

• @rebul59 ben atmıştım. Hemen geri dönüş yaptılar. Şuan Kapasiteleri fazla olduğu için alım yapamıyoruz fakat çevre konsolosluklarada muhakkak sorun diye cevap vermişlerdi.

• @Kitapsever Başka hangi konsolosluklar oturumsuz vize verebiliyor peki ?

• @tohma31 bir bilgim yok maalesef ben sadece Makedonya ve bosnaya yazdım. Bosna da 1 aydan fazla oldu dönmedi halen

• @rebul59 Ben henüz hiçbir yere sormadım Ankara için bekliyorum hala daha umudum var mülakat gelecekmiş gibi hissediyorum ama bir yandan da diğer konsolosluklara ufak ufak yazsam mı zaman daralıyor diye düşünmüyor değilim çok ikilemde kaldım

• Merhabalar, bugün vizemi aldığımı, ardından evlenip Amerika'ya giriş yaptığımı ve eşim için de mülakat talebinde bulunmak istediğimi içeren mail'e cevap aldım.

Dear Cagan Paker,

Unfortunately, it is not possible to add your spouse to your DV case anymore as you have already used your DV and entered the United States. As a Legal Permanent Resident you may now file an I-130 petition for your wife for her to be able to immigrate to the United States. For detailed information please visit Petition for Alien Relative | USCIS.

Mümkün olmadığını belirtiyorlar. Bu durumda başka bir yol kalmamış demek midir?

@gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caganpaker evet, ne yazık ki abd'ye giriş yaptığınız için eşinize vize alamazsınız çünkü; siz artık LPR statüsü aldınız. bu yüzden F2A statüsünde devam etmeniz gerek. abd'ye giriş yapmamış olsaydınız, 30 eylül'e kadar eşiniz için vize alabilirdiniz.

• Merhaba, mülakat maili aldığımızda pasaport geçerlilik süremizin 6 aydan daha kısa olması durumu vize almamıza engel mi?
    Mesela benim pasaportum ocak 2023 son tarih. çocuğumun pasaportu ise henüz yok.
    Şimdiden yenilemek istersek şuan pasaport basımında bir yavaşlık olduğu ve birkaç ayda anca pasaport verildiği söyleniyor. Böyle bir şey var mı?
    Bilgisi olan cevap yazabilir mi?
    @gucarslan

• @Sniper-0 Merhaba, görüşmeye gittiğiniz tarihten itibaren en az 6 ay geçerli pasaportunuz olmalı.
    Eylül mülakatlarının dağıtılacağını düşünürseniz, en iyi ihtimalle Şubat sonuna kadar geçerli bir pasaport sunmanız istenecektir. Sizin yerinizde olsam, hızlıca pasaport yenilemek için aksiyon alırdım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |