Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kompüter Teşekkürler.

• @gucarslan Bosna'dan mülakat alıp, burdaki süreci tamamen sona erdirmiş oluyoruz değil mi ? Bosna'da mülakat sırası ile ilgili bir paylaşım yapıldı mı herhangi bir oran veya liste var mı elimizde? çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HyperGG süreci vizenizi aldığınızda ve o vizeyle abd'ye giriş yaptığınızda sonlandırmış olursunuz.
    farklı bir konsolosluktan mülakat almış olmak, sadece dosyanızı o konsolsoluğa taşımış olmanız anlamına gelir.
    ayrıca ankara dışındaki konsoloslukların mülakat sırası vb verilerini tutmuyoruz, tutmamız da mümkün değil.

• DV Statistics Sayfasında eskisi gibi farklı ülkelerden mülakat haberleri gelmiyor acaba neden durakladı bilgisi olan var mı

• @Kitapsever Genel olarak mülakat verilmedi henüz. Etiyopya için temmuz ayı içerisine hatta ertesi güne mülakatlar gittiği, ayrıca mısır için mülakatlar verildiği söyleniyor. Fakat Ceac sitesine yansımıyor. Basılan vizeler vs. de basıldı durumuna dönmüyor şimdilik. Düzelir sanırım.

• @gamefry umarım düzelir eskisi gibi bol vizeli günler görürüz 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gamefry ceac sitesine yansımayan bir mülakat mümkün değil.
    kişi mülakat aldıysa zaten bu ceac'a yansımak zorunda, diğer türlü mail de gitmez kendisine.
    bir dosya in Transit statüsüne geçmediyse mülakat almamıştır.
    global gruplardaki söylentilere çok kulak asmayın, her sene aynılarını yaşıyoruz.
    kendisi fake mülakat maili hazırlayıp paylaşanlar bile oluyor

• Bu ileti silindi!

• Haziran ve Temmuzda kaç kişi alındı resmi olarak. Son bir ay kaldığı için gidebilecek olanların sayısı aşağı yukarı aynıdır son 3 ay ile

• @gucarslan Uğur bey mülakat esnasında istenilen evraklar listesini bize konsolosluk mail mi gönderecek? 3hafta kaldı gelmedi. Forumda liste var biliyorum ama yinede ekstra bir evrak olabilir diye merak ediyorum.

• @gucarslan ben yaklasik bir ay kadar once telegram grubu formunu doldurdum fakat hala gruba alinmadim, sebebi nedir acaba?

• AIS kaydında sadece ankara ve istanbul ptt şubeleri çıkıyor, başka iller yok değil mi arkadaşlar

• Merhaba Herkes.
    Şöyle bir habere rastladım ve sizlerle paylaşmak istedim.

• Merhabalar bu mulakatta göstereceğim para dolar cinsinden mi olması gerekir hem dolar hem de TL cinsi olur mu bu hesap dökümü teşekkürler

• @donmezhamdu paranızın doalr karşılığıni göstermeniz yeterli.ama zaten gidecekseniz parayı dolara çevirmeniz gerekecek ondan dolara cevirseniz de uygun olabilir :))

• @cerkezkizi09 teşekkürler

• Merhabalar bu muayene ve mülakat ödemesi TL olarak yapılıyor mu kredi kartından teşekkürler

• @donmezhamdu Forumu defalarca sorulmuş ve cevaplanmış soruları tekrar tekrar sorarak kullanmaktan vazgeçin lütfen. Arama motorunu kullanabilirsiniz. Çok fazla insan mülakat ve muayene deneyimlerini paylaşıyor sorularınız cevaplarının birçoğu o deneyimlerde mevcut.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Fouray merhaba. bu başlığın ilk iletisinde bütün evrakları bulabilirsiniz.
    mail de önümüzdeki günlerde gelecektir.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozgebayram4 öyle spesifik bir sebep aramayın, eksik ya da hatalı doldurduğunuz içindir muhtemelen. telegram kullanıcı adınızı özel mesajla bana iletin, kontrol edeyim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |