Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Celahat NO demelisiniz orada çevirme yanlış.

• Geçmis adres bilgilerini girerken şu an oturulan adresten geriye dogru siralandığında hata veriyor acaba 16 yaşindan bugüne doğru mu sıralamalıyım??

• @dug sıralama hatası olduğunu düsünmüyorum ne uyarısı veriyor türkçe karakter mi kullanıyorsunuz ?

• Arkadaşlar ds-260 formunu çok önceden doldurdum yeni fark ettim annemin kızlık soyadını kısımını şimdiki soyadını yazdım. Açtırayım mı tekrar formu 😞 ??

• Bu ileti silindi!

• @OzgurD daha önce formu dol durup no yes yes diyip save yapınca daha sonra kontrol amaçlı aynı sayfaya dönünce böyle oluyor sanırım. bende de oldu aynısı.

• Arkadaşlar merhaba 2023 greenkart tahlihlisiyim current olan numaraları nasıl görüntülüyoruz ?

• @gucarslan izlemez olur muyum,kaç kere izledim.
    Adresi forma girdiğimde Line1 sokak ve mahalle adını kabul etmiyo (noktalama işaretleri kullanıp denememe rağmen)

• Tamam çözdük sizin söylediginiz gibi yapmişiz tesekkurler

• ⭐⭐⭐

@dug tarihler arası boşluk olmamasına dikkat edin. örnek veriyorum bir yerdeki adresinizi 20mayıs 2021 olarak sonlandırdıysanız diğer adresinizle arasında 3-5 gün olacak şekilde diğer adresinizi başlatın arada 10gün gibi bir sayıdan fazla olursa kabul etmiyor

• @gucarslan
    gucarslan bey, tam soracağım soruma cevap olmuş. Bende yaklaşık 9 gündür yeni pasaportumun çıkmasını bekliyorum. Süreklide 199'u arıyorum ama şimdilik sonuç yok. DS 260 formum hazır gibi sadece pasaport bilgimi gireceğim. Umarım en kısa sürede çıkar ama submit etme tarihim gecikti gibi hissediyorum. Muhtemelen yorumunuzu görmeseydim other travel olarak işaretleyecektim çünkü bununla ilgili yanlış bilgi dönüyordu. Teşekkürler.😀

• Arkadaşlar merhaba ben heyecanla ilk önce lise bilgilerimi girmişim sonra üniversite bilgilerimi girdim. Sizce bir problem olur mu forumu açtırmam gerekir mi ? Teşekkürler

• @burcuuak cabs lock tuşunu açıp deneyin

• @Hokkabaz36 Teşekkürler..Öyle yapacağım..

• @svsucr evet sanıyorum öyle tşk ederim ilginiz ve cevabınız için.

• @svsucr hemen deniycem sağolun çok 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• Merhaba ,

Telefon numarası kısmına telefonlarınızı nasıl yazdınız ?

Ben bu şekilde belirticem > 90 555 666 77 88 ( boşluksuz ) uygun mu ? Sitedeki PDF te böyle görülüyor > 00 90 535 123456789 çok uzun değil mi ve 90 'ın basına 00 koymak gerekiyor mu ?

Teşekkürler

• Merhabalar bir şey sormak istiyorum. Şimdi bu sağlık raporu alırken olunmayan aşılar olunacak ya bununla ilgili aşı listesi nedir? Ben olup olmadığımı nerede görüyorum? Ben aşı kartım yok dedim ds 260ta sorun yaratır mı bu bana?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Programmer Programmer 
  • ⭐⭐⭐

@oğuzhan-kanbay Mülakat esnasında düzeltebilirsiniz. Ama içiniz rahat etmiyorsa açtırabilirsiniz.

• @crazycells detaylı bu bilgi için çok teşekkür edeceğim süreci söylediğin gibi ilerleticeğiz güncellemeleri yazacağım inşallah

Benzer Başlıklar

• 19
  • 152
  • 296
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |