Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@aesthetic eğer vizenizde böyle bir ibare yoksa almanıza gerek yok.

• Merhabalar,

Telegram grubunuz olduğu söyleniyor lakin nasıl girildiğini bulamadım bilgilendirir misiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zmnc4 bu başlığın 1. sayfasının 3. iletisini okumalısınız.

• @gucarslan Merhaba hocam. Sondaki SSN sorusuna(DS260) bende 2 soru çıktı. Ama arkadaşlarda 3 soru çıkmış.
    1)Herhangi bir zaman SSN başvurunuz mu? Hayır dedim
    3)Amerikada SSN istiyor musunuz? Evet dedim
    2-ci soru olmaması problem midir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca elbette sorun değil.
    sadece formunuzda çıkan sorulardan sorumlusunuz.

• Bu ileti silindi!

• Herkese iyi günler dilerim ds-206'yı gönderdim bu saatten sonra onlardan haber beklemekten başka bir şey kalmıyor dimi

• @greenbatu Evet DS-260 Formun'dan sonra yapacağınız tek şey süreci sabırla beklemek.

• @Hokkabaz36 teşekkürler umarım hayırlısı olur herkes için

• Merhaba arkadaşlar bu soruya 'Are you a former exchange visitor(J) who has not yet fulfilled the two-year foreign residence requirement?', ' bu cevabı "Necessary action will be taken for the relevant situation in the visa interview." verirsem ve waiver alamazsam vize mülakatında yalan beyan vermiş durumuna düşer miyim? Bu durumdan çok endişeliyim ve formu sadece bu sebepten ötürü dolduramıyorum. Uykularım kaçıyor.

• @gucarslan çok teşekkür ederim tek tek bütün soruları cevaplıyorsunuz

• Askere gidiş ve dönüş tarihlerini tahmini girsem bi problem çıkar mı acaba..Yalnızca yıl ve ay olarak hatırlıyorum..

• dv 2023 ü kazandım

şuan Polonya'da üniversiteye gidiyorum 1. sınıfım
    eylülde vizem biticek ve Türkiye'ye gideceğim
    tekrar polonya için vizeye başvurmayacağım

üniversiteye devam etmemem Türkiye de mülakata giderken bir sorun oluşturur mu ? @gucarslan @crazycells @EzgiLera

• ds 260 formunu dolduruyordum

present education kısmına şuan okuduğum üniversiteyi ekledim

previous education kismina da eklemeli miyiz ?

• @Barıstaylan Şöyle bir mantık yürütebilirseniz eğer tarihinizi bulabilirsiniz ÖRNEK: 6 Ay'lık bir askerlik yaptıysanız eğer geldiğiniz tarhihi baz alarak misal Gidiş :01/01/2015 Geliş:01/06/2015 Veyahut 12 aylık bir askerlik yaptıysanız bunun aynısını yapabilirsiniz çünkü birliğe teslim tarihi baz alınarak bitiş tarihi aynı oluyor yani kısacası geldiğiniz tarihi günü biliyorsanız 6/12 ay olarak geriye gidebilirsiniz.

• image.png

Selamlar,

DS260 formu nasıl doldurulur videosunda bu eklediğim ekran görüntüsünde olmayan " Do you want the social security administration to issue a social security number and a card?" sorusu görünmüyor. Bu normal bi durum mu?

Teşekkürler.

• Arkadaşlar, 'Are you likely to become a public charge after you are admitted to the U.S.?' sorusuna Evet mi, Hayır mı demeliyim?

• @Hokkabaz36 2004 mayıs ayında gittim 2005 ağustos ayında döndüm..ama sorun şu ki günleri hatırlamıyorum..üzerinden baya vakit geçmiş tabi..

• @Barıstaylan Zaten amerika devleti "İRAN" hariç bizden askerlik belgesi istemiyor en kötü ihtimalle hatirladiginiz en yakin tarihleri yazabilirsiniz sorun olmuyacaktir.

• @caht-sdal hocam formu gönderdikten sonra barkodlu kısmı kime e posta atıyoruz o kısmı öğrenebilir miyim

Benzer Başlıklar

• 296
  • 6430
  • 25
  • 145
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |