Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• sağlık muayenesi ile ilgili bir sorum olcaktı...

eşim işitme cihazı kullanıyor (2kulaktada) %50 civarında işitme kaybı var acaba sağlık muayenesinde bu durumu sıkıntı yaparlar mı ?

• İyi günler herkese 2023 kazananı bir arkadaş için soruyorum.
    Asıl talihli arkadaşın kız arkadaşı.
    Başvuruda bekar olduğunu işaretledi ama şimdi evlenmeyi düşünüyorlar.
    Ds260 formunu henüz doldurmadılar.
    Sorum ds260 formunu doldurmadan evlenmeleri ve formu bu şekilde doldurma ihtimalleri varmıdır?
    Yoksa başka iyi bir yol izlemeleri daha iyi mi olur.
    Yardımınız için şimdiden teşekkürler. 🙏🏻

• @gucarslan teşekkürler.

• Merhaba, son 5 yıldır ziyaret ettiğiniz ülkeler sorusuna cevap vermeme rağmen sanki evet ya da hayır hiçbiri işaretlenmeden form submit edilmiş, bunun için formu açtırmam gerekir mi? Tüm ziyaretlerim turistikti, şu anki pasaportumda sadece iki ülkenin damgası var. Önceki pasaportumda diğerleri de mevcut. Formu açtırmadan mülakatta açıklama şansım yok mu? Eşimin formunda düzgün bir şekilde submit edilmiş görünüyor iki formu da ben doldurdum ancak kendi formumu doldururken sistem sıkıntılıydı.

• @mefsa sağlık kontrolü zamanı yanınızda kullandığınız cihazın raporlarını götürünüz gerekirse doktordan belge talep edebilirsiniz fakat çok fazla problem olacağını sanmıyorum.

• @cemalkt teşekkür ederim cevap için umarım bir sıkıntı çıkmaz

• ⭐⭐

@lawyer90 acaba son 5 yıl turistik olarak ziyaret ettiğmiz mi yoksa uzun süreli kalmayı mı kast ediyor o soru çözemedim bende.

• Bizde bugün itibariyle gönderdik ds-260 formunu. insallah hayırlısı olur henüz e posta falan gelmedi. gelmesi biraz sürüyor mu?

• ikisini de mi yazmalı yoksa sadece açık liseyi mi yazmalıyım?

• @lawyer90 Aynı durum bizde de oldu, sistemsel bir durum muhtemelen. Geçen sene de benzer şeyler yaşanmış.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet_ mezun olduğunuz okulu yazmalısınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lawyer90 bu her sene yaşanan bir durum, bunun için formu açtırmayın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mefsa halk sağlığını tehdit eden bulaşıcı hastalıklar dışındaki durumlar, muayene için sorun olmayacaktır.

• @gucarslan yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

• @achillesoag son 5 yıl icinde yapılan hepsini kast ediyor. Bunların icinde 6 aydan fazla kaldıginiz varsa ekstradan polis raporu almanız gerekli ilgili ülkeden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AZPWR buna kendileri karar vermeli.
    talihliler bekar olarak doldurup daha sonra evlilik yaparak eşlerini de ekleyebilir.
    öncesinde evlenip evli olarak da doldurabilirler formu.

• ⭐⭐

@Meco @gucarslan son 5 yılda sırbistan ve ukrayna seyahatimiz var eşimle birlikte her ikiside 1 haftalık formlarımızda belirtmemiz gerekli o zaman bu durumu? ilk başta yazmıştım sonrasında uzun süreli gibi düşünerek silmiştim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@achillesoag araçla seyahat ederken sadece gelip geçtiğiniz ülkeleri elbette yazmayın ancak; seyahat edip kısa süreli de olsa kaldığınız ülkeleri yazmanızı ravsiye ederim.

eğer yazmadan submit ettiyseniz açtırmayın, mülakat aldığınızda bilgi verip düzeltirsiniz.

• Anadiliniz dışında hangi dilleri biliyorsunuz gibi bir soru görmüştüm formun videolarını vs incelerken fakat bir kaç kişiye daha sordum onlarda da gözüküyor bu soru ama benim formumda yer almıyor. Herkesin formu farklı mı acaba? Yoksa bir hata olabilir mi. Fotoğrafta görünen kısımdan sonra security background a geçiyor

78b8f639-f23e-4c58-a075-1208f71fe66b.jpg

• ⭐⭐⭐

Herkese merhaba, kızımın pasaportu halen kontrol aşamasında gözüküyor, daha önce okumuştum twitter da, mesaj mı atıyorduk etiketliyormuyduk öyle bir durum vardı, bilgisi olan hatırlayan varmı.

@gucarslan

Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 89
  • 11666
  • 296
  • 642
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |