Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @uraz-mert 6 ay henuz dolmadi giris cikista umarim sikinti olmaz

• Sonunda kartım da geldi. Uzun uğraşlar ve beklemeler sonunda herşey tamam. Sırada eşim var onu da getirebilirsem 👌
    Yardımlarınız için teşekkür ediyorum herkese

• ⭐⭐

@korkmazunal hayırlı olsun

• @murat-sarıgül-0, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba arkadaslar ,esim ve ben yesilkart talihlisiyiz esim giris cikis yapti ,GC olmadan pasaportu ile giris yapabilir mi veya nekadar sure kalmasi lazim 1 mi 6 ay mi tesekur ederim

Murat bey merhaba, forumun etinden sütünden bir güzel faydalanmışsınız sanki 🙂 sadece soru sormaya giriyormuşsunuz foruma. Yazdığınızın hepsi soru. Hiç deneyimlerinizden bahsetmemişsiniz.

• @Darko evet haklisiniz siz olmasaydiniz ben bu green karti alamazdim sorumsuz davrandim yada farkinda olmadim en kisa zamanda deneyimlerimi paylasacagim ozur dilerim @gucarslan bey hoscakalin

• @murat-sarıgül-0, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Darko evet haklisiniz siz olmasaydiniz ben bu green karti alamazdim sorumsuz davrandim yada farkinda olmadim en kisa zamanda deneyimlerimi paylasacagim ozur dilerim @gucarslan bey hoscakalin

İlginiz için teşekkür ederim. Burada herkes bir birine yardımcı oluyor, aile ortamı var. Nerede, kaç kiş, ne kadar harcama yapmış, ne süreçlerden geçmiş, orada neler yaşamış bu bilgileri forum kullanıcıları için çok değerli.
    Ben her gün birşeyler öğreniyorum forumda, inanın bir kaç deneyim yazıp faydam dokunması için can atıyorum tabi kısmet olursa 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |