Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells hocam merhaba. Haftaya J1 randevum var GC çıktı bana j1 vizeme olumsuz etkisi olur mu?

• Ds260 formu için tüm bilgileri sırasıyla ayrı bir dosyada toparladım ah bir açabilsek giricez ama hala "Your request cannot be processed at this time." hatası alıyoruz.

Umarım geç kalmayız..

• Arkadaşıma ve bana greencard çıktı Ds260 formundaki girilmesi gereken adres kısmına arkadaşımla aynı adresi yazsak sıkıntı olurmu acaba

• Merhaba, 30k larda olup wat ile veya sırası gelerek greenkartını alan var mı ? Ya da bu sıralamalarda olup wat ile seneye gitmeyi düşünen ? Varsa rica etsem benimle iletişime geçebilir mi ☺

• Merhaba, ben de 30K'lardayım. WAT için de bir mikyar yaşlıyım (34) Bana sıra gelme ihtimali var mıdır ? 🙂 Bilgisi olan bir arkadaş cevaplarsa çok sevinirim.

• @ulsclk13 Merhaba, aşağıdaki konunun ilk sayfasını incelediniz mi? Amerika adresini mülakat sırasında değiştirebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları

• Bu ileti silindi!

• @datanist evet evet gördüm fakat bulbildiğimiz tek adres burası elimizde adres seçeneği yok oyüzden sordum 1 adres 2 başvuru içinde yazsak sıkıntı olurmu diye

• Merhaba arkadaşlar ds 260 formunu dolduramıyorum
    Your request cannot be processed at this time. hatası almaktayım bilgisi olan var mı acaba

• Merhaba confirmation numarasini biriyle paylasmak sakıncalı mıdır? Paylaşıldığı taktirde nasil bir sonuç olur ?

• Selamlar herkese ben dv 260 formunu doldurdum en son o numaraların barkodların olduğu onay sayfasında Requirements for photograps kısmı var.Oraya tıklayıp yine foto yüklemekmi gerekiyor yoksa gelicek maile göremi ilerlemek lazım o resim konusunda kafam karıştı.Yardımcı olurmusunuz formu dolduran arkadaşlar .

• @Whissper önerim sabah 7-8 gibi girmeye çalışın

• Selamlar herkese ben dv 260 formunu doldurdum en son o numaraların barkodların olduğu onay sayfasında Requirements for photograps kısmı var.Oraya tıklayıp yine foto yüklemekmi gerekiyor yoksa gelicek maile göremi ilerlemek lazım o resim konusunda kafam karıştı.Yardımcı olurmusunuz formu dolduran arkadaşlar .

• @zeynepturgut Ben varım 32k sıralamadayım.haftaya j1 görüşmem var inşallah alırım.alırsam orada işlemleri yapmak istiyorum. instagramdan ulaşabilirsin bana : emreyessilyurt

• @BURÇ-UYGUR DS-260 formunda fotoğraf yüklenmiyor. Bu arada sorularınızı aşağıdaki gruptan sorarsanız daha iyi olur

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları

• ⭐⭐⭐

@yukojo01 Merhaba aynı durumdayız bizde ağustosda J1 randevumuz vardı nişanlıma GC çıktı bu sene. 3-4 farklı avukatla görüştük ve hepsinin söylediği J1 vizesini vermeyeceklerdir durumu görünce ve bu yüzden Greencardınızı tehlikeye atabilirsiniz hiç J1 olayını araya karıştırıp riske atmayın yönünde.Dilerseniz sizde avukatlara ulaşıp fikir alın ama aynısını söyleyeceklerdir. Biz J1 başvurumuzu iptal etmek için aracı firma ile görüşme yaptık bu yüzden

• @esguven nasıl yapılıyor bende katılmak istiyorum oraya

• @Hokkabaz36 teşekkürler beklemedeyim

• @esguven zaman zaman alınıyor istekler ama alınırsınız merak etmeyin

• Abiler ablalar kardeşler ds 260 formunu doldurcam ama abd adresi bulamadım bana adres konusunda yardımcı olacak var mı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |