Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @zdemir tebrik ederim

• @gucarslan
    Eşim ve kendi adıma ayrı ayrı mı?

• @cemalkt evrak talep uygulamasına Dv2022 te ara verildi, DV2023 tede devam etmememe ihtimali var, siz ds260 formuna ulaşabildiğiniz e-mail adresini yazın

• @gucarslan Yanıtınız için çok teşekkür ederimmm. Çok sağolun🙏🏻

• @vadili konsolosluk için sayılıyor ve polis kaydı talep ediliyor

• @stlkr tebrik ederim

• DS 260 formunda bulunan eğitim alanlarında yazılırken lise ve üstü diplomalarımızı kısmında 'course of study'' bölümüne tam olarak ne yazılmalıdır ve bir de eğitim gördüğümüz süreçteki part time işler ve stajlar yazılmalı mı?

• Arkadaşlar

2 sene önce alkollu araç kullanmaktan ceza aldım bu aldığım ceza hagb cezasına çevirildi

ayrıca daha önce imar kirliliği nedeni ile bir cezam mevcut bu da imar barışı kapsamında affoldu ve dava silindi.

Bu cezalar hiç bir şekilde adli sicil kaydı ve arşiv sicil kaydında gözükmüyor.

Ds260 formundaki criminal bölümündeki have you ever been arrested or convicted ? sorusuna ne cevap vermeliyim ?

hiç bir kayıtta gözükmediği için hayır mı demeliyim ? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

• @vadili ok, ds260 formunda bahsedin lütfen

• @Carl tebrik ederim

• @Carl her iki üç dakikada sayfayı save leyin ki emekleriniz boşa gitmesin.Askerlik için evet seçeneğini seçip, bedelli yaptığınızı belirtin

• Merhabalar ben de çekiliş sonucu kazanan talihliler arasındayım umarım isteyen herkes bir gün bu sevinci yaşar. Case number biraz ileri bir numara gibi geliyor bana ama umarım sıra gelir. (27XXX)

• @vadili merakımdan soruyorum bu tür servisler ne kadar güvenilir tecrübe etmiş olan var mı, eski zamanda bir YouTuber ın kullandığını söylediği videoyu bende izledim son zamanlardaki deneyimi merak ediyorum. Çünkü ssn ve greencard çok önemli belgeler kimlik hırsızlığına insanların uğramasını istemeyiz

• @pensieve
    1-Gerek yok
    2-Yaptığınız işi beyan edin, beyanı esas alıyorlar, lise ve üstü diplomanız varsa iş tecrübesinin pekde önemi yok

• @gucarslan fakat green card basvurumu yaparken 21 yasindan kucuk olan cocugumu belirttim bir sorun olur mu yani 2 cocugum var 1 tane yazdim

• @Carl ds260 formunu 2-3 dakikada doldurduk a saveleyin,askerlik için evet seçeneğini seçip bedelli yaptığınızı belirtin, kazandığınızı öğrendiğiniz belgede case number yazıyor. Süreçte bol şans

• @Hokkabaz36 bu pasaportla formu doldurun sıkıntı yok.

• Merhabalar, ben de 8-9 yıl lottery başvurularımın ardından bu sene seçilen adaylardan biriyim. DS260 formunu doldurmaya çalıştığımda "Your request cannot be processed at this time" hatası alıyorum. Arama yaptığımda bunla ilgili bir mesaj bulamadım. Aynı problemi yaşayanlar var mı?

Case number'ı giriyorum, sonra soyad/confirmation number falan giriyorum. submit dediğimde hatayı alıyorum.

• @uurse tebrik ederim

• @stlkr umarım gelir. Ama bunu düşünmeyin bence strese hiç gerek yok ds260 formunu submit edin ve burayı hiç düşünmeyin süreç Ekim ayında başlıyacak ve birazda şansınız yaver giderse sıkıntı olmadan vizenizi alırsınız inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |