Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan fiziki olarak kaldık evet. ancak biz kıbrıs yurtdışı sayılmıyor diye düşünerek bundan ds160 formumuzda hiç bahsetmedik yurtdışı olarak. bu mülakatta sorun olur mu sizce?

• @gucarslan DS260'ı dolduracağım sadece ABD adres ve 7 yaşındaki kızımın güncel pasaportu yok alıp doldurayım diye düşündüm kcc'ye mail atıp formu açtırmak zor olur halledin falan yazılmış diye yoksa başlayacaktım doldurmaya

• Merhabalar,

DS-260'I doldurabilen var mıdır bende "Your request cannot be processed at this time." hatası veriyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Djordan023 abd'deki adresi mülakatta bilfirebilrisiniz, "NOT CLEAR YET" yazabilirsiniz ilgili soruya. kızınız için de şuan pasaport beklemenize gerek yok, onu da mülakata götürebilirsiniz. formda "other travel documents" seçip ilerleyin. formu sonradan açtırmanıza gerek yok bunun için..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@can2222 şuan yoğunluktan bu hatayı alıyorsunuz.
    bir süre bekleyin ve tekrardan deneyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vadili DS260 formunuzu submit ettiniz mi?

• @gucarslan hayır hata alıyoruz biz de

• @vecihi Çok emek verdiğini görüyorum umarım herşey sizin için yolunda gider sonuna kadar hak ettiniz... mücadelenizi tebrik ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vadili anladım.
    kesinlikle belirtmeniz hatta kaldığınız süreler için oradan POLICE REPORT almanız gerek.

• @gucarslan turist vizesi alırken ds160 formumuzda bahsetmemiştik kıbrıstan.

• @yeninesiladam Hayırlı olsun ben de aynı şekilde seçildiğimi dün gece öğrendim. Form malesef yoğunluktan dolayı açılmıyor. Bilgileri toparlamaya başladım formu doldururken sıkıntı yaşamamak adına. Size de kolay gelsin

• @gucarslan teşekkür ederim öyle yapayım o zaman

• ⭐⭐

@Mrfirat, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan aynen bro hiç riske girmesin ds260 dan sonra kanıt çok isterler.

Öncesinde de isteyecekler. Çekiliş kazandıktan sonra evlilik yapan herkesten kanıt isteyecekler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vadili önceden bahsetmemeniz, şuan immigration vize alırken bahsetmeyeceğiniz anlamına gelmez.

• ⭐⭐

@vadili, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhaba, eşim ve ben 2013-2017 arasında üniversiteyi kıbrısta okuduk ve KYK yurdunda kaldık. bu süre boyunca ikametimizi hiç oraya aldırmadık. yine de yazmalı mıyız sizce kaldığımız adres olarak.

Ayrıca oradan police certficate almanız gerekiyor.
    Şimdiden başvuru yapın, zaten hemen vermiyorlar. Bu sene "evrak talebi/evrak onayı" uygulaması da devam ederse evrak talebi geldiğinde lazım olacak bu belge. Sonrasında Kıbrıs'a gitmediğiniz sürece 1 yıl kullanabilirsiniz belgeyi.

• çok teşekkürler @gucarslan ve @EzgiLera

• Adres isteniyormuş, benim tanıdığm yok amerikada nasıl yapacağım.

• ⭐⭐

@Ayhan2023, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Adres isteniyormuş, benim tanıdığm yok amerikada nasıl yapacağım.

O soruyu PDF'teki yönergeye göre N/A olarak doldurun. Mülakata kadar bir adres bulursunuz. O kadar zamanda bulamazsanız, Horizon'dan GC için adres hizmeti satın alabilirsiniz.

• Arkadaşlar 22 yaşındaki kızım için add applicant yaptım, kendisi üniversite öğrencisi. Normalde 21 yaş altı hak kazanıyormuş bu durum hakkında bilgisi olan var mı? Eğer dosyaya sıkıtı çıkaracaksa submit ettiğim başvuruyu silebilirim. Bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim.

• @crazycells Merhaba, ben de 2023 talihlilerinden biriyim. Formu doldururken çok zaman kaybettiğim için sistem beni attı ve yoğunluktan dolayı tekrar giriş yapamadım. Site açılmıyor!. Siteye girdiğimde zaman kaybetmemek için her şeyimi hazır ediyorum. Bu askerlik ile ilgili bilgi kısmı kafamı karıştırıyor. Ben bedelli Askerlik yaptım ancak 21 gün askere gittim. Bunu belirmem gerekiyor mu yoksa direk No deyip geçmeli miyim??
    Teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |