Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @semavi abi bu unganlar bana gram güven vermiyor . antikor testi yaptırdım devlet hastanesinde imzalı ve mühürlü şekilde kızamık kabakulak su cicegi gibi aşıların daha önce olduğum test sonucunda cıktı . bunu götürdüm . bana dediği şey bunu forumlarda okuyup yapiyorsunuz . önceden iranlılar ıraklılar getiriyor simdide türkler basladı dedi . bunun hiç bir geçerliliği yok ben yine aşımı yaparım dedi . bana 1 tane aşı eşime 2 tane yaptı oda ayrı enteresan bir durum mesela .bana niye 1 ona 2 :)) yani ne yaparsan yap kafalarında ki fiyatı veriyorlar her türlü .

• @onur1601 2019 talihlisi iseniz valla her ay maaşınızın yarısını dolar alın şimdiden :))

• Bi seferlik abi sadece asi olarak degilde totalde gitmek icin vermem gereken paranin bi kismi diye dusunursen daha rahatlatici olur

• Merhaba, 10 Eylül' de mülakatım var, 19 Eylülde de Rusya'da bir toplantım var. Malum Rusya için vize almam gerekiyor ve vize pasaporta basılacak, sorularım şöyle:

1. Pasaporta basılı Rusya vizesi bir AP durumu yaratır mı?
    2. 10 eylülde vize şayet onaylanırsa 19 Eylülde pasaportumu almış olur muyum? (İstanbul ikamet)
      Teşekkürler

• @lerador Hiçbir sorun olmaz. Pasaport ise o tarihten önce elinize geçmiş olur, şayet AP'ye kalmazsanız.

• @yekta yok hocam ne yaptin 1 senedir yazisiyoruz bu dolar senin aklini basindan almis 🙂 senden 3 gun once olacak gorusmem. İns dolar su son iki gun gibi biraz toparlanmaya devam eder. Bunun yaninda zaten son aya kaldik bari iliskiler biraz duzelsede bizde rahat etsek 😞

• @onur1601 süreçten dolayi hep bunlar :))) inş en son uçak biletini de alır gideriz

• Biri bana bu mesajın şaka olduğunu söyleyebilir mi? Sırf eşime de vize almak için aceleyle evlendik, iki defa vize parası ve sağlık ücretleri ödedim ve sonuç:

Dear Sir/Madam,

DV visas are limited with numbers. As your husband was added to your case after you win the lottery, there might not be an available number for your husband’s case. We will keep his passport until the end of this program which is 30 September 2018. If a visa number becomes available for your husband, we will issue his visa.
    Sincerely,

Immigrant Visa Unit

• @lerador Bence olmaz bizde 7 eylu randevu var..ayrıca Rudya fed vatandaşlık varr..formada yazmışdık

• Yasaklı

Ankaradaki konsoloslugun elinde olan bisey degil bende ayni durumdayim merkezden Eylul ayina vize numarasi ne kadar verirlerse onlarda o kadar veriyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sheyma DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Biri bana bu mesajın şaka olduğunu söyleyebilir mi? Sırf eşime de vize almak için aceleyle evlendik, iki defa vize parası ve sağlık ücretleri ödedim ve sonuç:

Dear Sir/Madam,

DV visas are limited with numbers. As your husband was added to your case after you win the lottery, there might not be an available number for your husband’s case. We will keep his passport until the end of this program which is 30 September 2018. If a visa number becomes available for your husband, we will issue his visa.
    Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Evet, bu yil maalesef boyle bir problem var. Eger ellerinde vize kalirsa bekleyen dosyalara dagitmaya baslayacaklar; ama oncelik randevu tarihi yeni verilmis talihlilerin... zaten forumda son haftalarda konusuyoruz bu durumlari, maalesef yapabileceginiz hicbir sey yok su an icin. Sadece Eylul sonuna kadar bekleyin. Agustos sonunda da kullanilmayan vize olursa yine sizinki gibi bekleyen dosyalara dagitacaklardir.

• @meer Siz de DV2018 kazananı mısınız? İlk mülakatınız mı?

• @crazycells Eşimin pasaportu bize lazım, 30 eylüle kadar onlarda kalacakmış.Türkiye deki ikametgahı da bitmek üzere elçilikle konuşup durumu anlatsak gönderirler mi pasaportunu acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Eşimin pasaportu bize lazım, 30 eylüle kadar onlarda kalacakmış.Türkiye deki ikametgahı da bitmek üzere elçilikle konuşup durumu anlatsak gönderirler mi pasaportunu acaba?

Eger pasaport size lazimsa isterseniz gonderirler, fakat bu durumda ellerinde vize kaldiginda sizin pasaportunuz onlarda olmadigi icin sizin yerinize bekleyen baska dosyalara vizeyi vermeyi tercih edebilirler. Dolayisiyla kendi riskinize gore haraket edin.

• Şöyleki pasaportla işimiz bitince geri gönderemez miyiz pasaportu acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Şöyleki pasaportla işimiz bitince geri gönderemez miyiz pasaportu acaba?

gonderebilirsiniz, ama tabii en ideali 30 Eylul'e kadar konsoloslukta kalmasi olur. Dilerseniz konsoloslukla irtibata gecebilirsiniz, size onerdikleri bir yol olursa o sekilde ilerleyin.

• Tamam çok teşekkür ederim.

• Gorunen o ki AP`ler de buyuk risk altinda suan. Sayin @sheyma nin durumu icin beklemeye aldilarsa bizim is cok yas daha AP clear olmadi. Olsa da vize yok demek ki ellerinde suan 😕

• @filth_grinder @sheyma Daha dolu dolu 1.5 ay var önünüzde. Karamsarlığa kapılmayın hemen. İyi düşünün, iyi olsun yani.

• Vize paketimi aldim fakat ds paketinde yazan adrese guncellememisler, daha onceki adres yaziyor gc teslimi icin. Artik giriste guncelleyip sonra uscis sitesinden ve musteri hizmetlerinden mi kontrol etmem lazim?

Uscis adres degisikligi sitesi adresi ve musteri hizmetleri telefonu nedir acaba?

Gc aldiktan sonra evlenmek ile ilgili olarak da detayli yazacagim. @crazycells

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |