Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @eynar Ek olarak; yazdığı başlığın yazılarını da hiç okumayıp feryad figan etmesi ...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakan-karademir cep telefonu gibi kişisel bilgilerinizi lütfen iletilerinizde paylaşmayın.

• @Megatron sağlık raporunun süresi bittikten sonra vizeniz basılacak pasaportları gönderin diye mail gelirse. Sağlık raporunu yenileyip pasaportla beraber elcilige gönderilerek yeni sağlık raporu tarihine göre vize basılacak.Tabiki 30 Eylül den önce bunlar olmalı.

• @sanaldeniz Ben düzenli olarak email gönderiyorum ama değişiklik yok. Olursa yazarım mutlaka.

Bu arada onaylar karışık gidiyor gibi. 19K onay almış, altında alan yok. AF düzenli şekilde 20K’ya gelmiş neredeyse. EU düzensiz görünüyor.

• @gamefry Onaylamasına onaylıyorlar da onaylı dosyanın gönderim tarihi Mayıs ve Haziran'dan sonraysa eğer yine bir anlamı kalmıyor gibi görünüyor şu an.

• @Mert-Karayılan Belli olmaz belki yüksek sayıda mülakat gelir. En azından onaylı bir form ile beklemesi biraz daha iyi. Bir basamak ilerlemiş oluruz.

• Merhaba forumdan iki arkadaş da benim durumumu merak etmiş ne yazık ki mülakat alamadım ben de DS-260'ı erken göndememe rağmen.

Geciktiğim nokta evrak emailini geç görmüş olmam oldu spamlara gitmişti.

Sistemce NVC olarak gözüküyor hala bana da evrakalrınız alındı emaili gelmişti ama sonrası yok.

İnşallah yine büyük toplu bir mülakat gelir de talihlilerden mağdur olan olmaz.

• @betterwithbutter size özelden yazdım ona bir bakar mısınız?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

forum ailemizden @OrlandoGücü yakını olan 3 yaşındaki kız çocuğu vefat etti bir günlükte olsa destek olması için resmimizi bu şekilde yapabilir miyiz.

20211228-sanliurfada-vefat-eden-vatandaslarimiz-983644-7e9938c91c032dc59a8a.jpg

• @sadıkkurtoglu son aldığınız mail nasıldı acaba? Aşağıdaki şekilde mi?

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information.

• @Onder bu maili alınca dosya işlenmiş mi oluyor

• Yasaklı

@Texaslı-baattin-dayı, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells Merahabalar naptınız yerleştinizmi amerikaya

😂

• Merhaba,

Bir sorum olacak.

İçinde Amerika vizelerimin oldugu eski pasaportum şu an kayıp ancak DS doldururken kayıp değildi o yüzden NO dedim. (2015'de süresi dolmuştu pasaportumun).
    Gorusmeye gittiğimde ne yapmam gerekiyor sorarlarsa. Problem olur mu görüşmede? Primary applicant eşim.

Teşekkür ederim şimdiden cevabınız için.

• @Onder Evet aynen böyleydi. Neden?

• @Houstonwehaveproblem sorunuzu tam anlamadım. Pasaportlariniz kayıp değilken abd vizenizin olduğuna mı no dediniz. Her halükarda abd vizenizin olduğu pasaportu goturmeniz gerekiyor mülakata.. Ve kayipsa e devletteki pasaportlarinizin bilgisinin olduğu karekodlu sayfayı çıkartın.eger abd vizenizin bir fotokopisi varsa ki çok iyi olur sizin için, mutlaka yanınızda götürün.Gerisine konsolos memur karar verir.

• @AYSY33

Merhaba,

Evet ABD vizesi olan eski pasaportumu kaybettim. F1 ogrenci vizesi vardı. Sadece vizenin fotokopisi elimde mevcut. Pasaportun süresi dolmustu ve iptal edilmişti 2015'te.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Houstonwehaveproblem ilgili pasaportun şuan aktif olmadığını e-devlet üzeriden gösteren çıktığı ayın ve vizenin pasaportunu da mülakata götürün. başka yapmanız gereken bir şey yok, ilgili pasaportunuzu kaybetmiş olmanız bir sorun teşkil etmiyor.

• @sadıkkurtoglu Tamamdır teşekkürler. Dosyanızı açtırdığınız için merak edip sormuştum. Formu açtırdığınız halde dosyanız onaylı ve mülakata hazır gözüküyor.
    Mayıs submitli olup, sonradan formu açtırıp güncelleyen bazı arkadaşlarımız şu an hala dosya onayı bekliyorlar.

Ancak sizinle aynı durumda olan bir arkadaşımız daha var. O da evlenip eşini eklemişti. Demek ki formu açtırıp sadece kişi ekleme durumunda olanların dosyasında onay sorunu olmuyor sanırım. Bu benim tahminim sadece. Dolayısıyla ilk toplu mülakatta yerinizi alacağınızı düşünüyorum. Bol şans.

• @gucarslan Mülakat tarihi 2 Haziran,5mayısta resmi nikahı kiyacaz ,Ankara konsolosluğuna mail atıp eşimi eklemek için ds260 formunu açmalarını talep edecez.isteyecekleri evraklar evlilik cüzdanı ve eşimin pasaportu olacaktır,eski pasaportu yenilememiz gerekiyor,soyadı değişikliği için nikahtan hemen sonra başvuru yapacaz.pasaport geç gelirse ds260 formuna ekleme yapamayız bunun yerine e-devletten pasaport başvuru çıktısını gönderirsek yeterli olurmu.teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

40

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |