Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @israfil bizim de dosyamiz Califonia da mahvetti bizi bu california sizin de green card sahibi mi dosyaniz

• @itsmebb evet, eşim için başvurdum. Ben yeşil kart'lıyım.

• Merhabar heskese, biz NVC den böğle bir mesaj aldık , bu durumla karşilaşanlar rica bir sonraki adım olarak ne yapmamiz gerekiyor bilgi almak isterdik)
    This case does not meet the minimum income requirement to sponsor the intending immigrants. To avoid delays, an additional Affidavit of Support Form I-864 from a joint sponsor may be submitted. For more information visit https://nvc.state.gov/aos. The consular officer will make a decision regarding this requirement at the time of the interview. For more information, please visit https://www.uscis.gov/i-864p.

• @itsmebb dosyam önce nebraskaydı sonradan california gittiğini öğrendik

• @sibel-demir 13 aydır bende aynı guncellemeyi görüyorum malesef ama karamsar olmayın guncellemeyi alıp bir kaç gün içinde onay alanlarda var umarım öyle olur

• @nargiz94 nergiz hanım siz isterseniz birde bu başlığı inceleyin faydalı olabilir.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/255/sponsorluk-islemleri-ve-yapilmasi-gerekenler-i-134-ve-i-864

• @itsmebb servisinde pek bir önemi kalmadı artık nebraska dışında onay görmüyorum hiç f2a malesef unutulmuş gibi diğer tüm servisler hala 2019 dosyalarını yavaş yavaş işliyorlar umarım hızlanır artik😔

• @nargiz94, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Surecleri (Green Card sahiplerinin es ve cocuklari)

Merhabalar , bize dün NVC dan bildirim geldi. Ne yazık ki sponsor istenilmektedir ek.
    Bu sürecde ne yapmamız gerekli? ne gibi yol oluyor yardımcı olursanız seviniriz..
    Eşimin bu sene geliri iyi ödemeleride onları eklesek, kendisi yeniden sponsor olarak ola bilir mi acaba? Sürec çok mu uzar şimdi

Önceden teşekkürler

NVC'nin bildirim gönderdiğini paylaştığınız için teşekkür ederim.
    Hayırlısıyla işlemleriniz güzel bir şekilde, en kısa zamanda sonuçlanır inşAllah.

• @ecom genelde cr1 vizelerinden cok kisa zamanda onay aliyorlar ama biz f2a lar unutulduk sanirim, processing times 2020 lerde ilerliyordu bir ara sonra 2018-2019 a dondu. Umarim en kisa zamanda bir haber aliriz. Belirsizlik cok yorucu.

• @ecom Teşekkürler, yalnız bizdeki aklımızda kalan soru 864 formu eşim yeniden sponsorluğunu ekliye bilirmi acaba? bu sene gelir vergi ödemeleri iyi olmuş diye. Yoksa mutlaka başka birini sponsor göstermeliyiz bilemedik

• @nargiz94 üzgünüm bunun cevabını bilmiyorum henüz o aşamayı deneyimlemedik. Sizinle paylaştığım başlıkta sorunuzu sormayı deneyin çünkü konuyla ilgili sayfa orası daha hızlı dönüş alabilirsiniz.

• @ecom Anladim, coksagolun. Dogru diyorsunuz sizinlede paylaşırız bilgileri

• @ecom umarım , tez zamanda tüm bekleyenlerin dosyası onaylanır inşallah 🙏

• Gecen ayin 8ine randevu almıştık bazı sebeplerdem dolayı gidemedik .gürci konsolosluğunu aradık ne yapalım diye bir şey yapmanıza gerek yok siteye girip her gün kontrol edin yeni randevu günü açılınca size uyğun başka bir gün seçin dediler .martın 14üne yeni randevu günü seçdik .evraklar hazır hepsi muayeneni gecen ay yapməştık otomatik gitmişdi komsolosluğa.6ay süresi var yenisini yapmamıza gerek yok diye düşünüyorum

• Merhaba ben ABD giriş yapalı 2.5 ay oluyor ama henüz elime greenkard ulaşmadı. Türkiye’de ödemesini yapmıştım bunun için arayabiliceğim Bilgi alabileceğim bir yer var mi ? Ne zamana geliyor ?

• @Esra-Esra Esra hanım sizin greenkartınız elinize ulaştı mı ?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• Merhaba ayın 14üne randevu aldım https://cgifederal.secure.force.com/ Sitesi üzerinden . Sonra email aldık Congratulations, you have successfully scheduled an appointment. Your appointment details are below. …… ama sonrasında başka bir email aldım dün emailde böyle yazıyor . Dear Nurana Karimli,

This notice is to inform you that your case for an immigrant visa is documentarily complete at the National Visa Center (NVC) and has been since 28-Oct-2021. NVC has received all of the fees, forms and documents required prior to attending an immigrant visa interview. Your petition is awaiting an interview appointment. At this time, no further action is required. We appreciate your patience.

Your case will remain at NVC until an appointment is scheduled, at which time we will send it to the appropriate U.S. Embassy or Consulate General. We will notify the applicant, petitioner, and attorney (if applicable) when an appointment is scheduled.

The U.S. Embassy or Consulate tells NVC which dates they are holding interviews. NVC fills these appointments on a first-in, first-out basis and is unable to predict when an interview will be scheduled. …… sizce appointment aldıkdan sonra böyle bir mail gelmesi normalmı? Randevu aldığım sitede martın 14üne randevu olduğu gözüküyor fakat içime kurt düşdü niye böyle email geldi diye .lütfen eger bilen varsa cevaplasın nerden baka bilirim randevuma başka yerden?

• Merhaba arkadaşlar,

Greencardlıyım ve eşim için F2Aya başvurmak istiyorum.Sayfanın başındaki aşamaları okudum,ama galiba şimdi I-130 formunu online gönderiyoruz.Ve forumda kafa karıştırıcı bir kaç soru var.Yakın zamanda I-130 formunu online gönderip cevap alan arkadaşlardan yardımcı ola bilir mi,bir kaç soru sorsam?

• I-130 Online versiyonuyla alakalı hiçbiryerde bilgi bulamadım.Yardımcı olursanız sevnirim.

• I-130 online forumda şöyle bir soru var: “How many times you been married? Include annnulled marriages,marriages to other people,and marriages to the same person?”

Şimdi ben bir kere evlendim ve şindiki eşimle,buraya sıfır mı yazmam gerekir yoksa bir mi? Çünki soru sanki geçmiş evlilikleri soruyor gibi geldi bana?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |