Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @supertramp teşekkür ederim dikkatli okuyunca anladım 👍

• @supertramp, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@beyzakr Evet bolgenizde driver ihtiyaci yoksa doordash, grubhub, amazon flex, spark bekleme listesine atiyor malesef Uber eats bekletmez.

Bölgede driver ihtiyacı olup olmadığını görebileceğimiz bir link vs. var mıdır ?

• @yigitberberoglu craiglist'de doordash driver yazip hangi eyalet, hangi bolgede acik oldugunu gorebilirsiniz.

• Arkadaşlar selam, herhangi bir eyalette açılmış doordash ya da Gruphub hesabını farklı bir eyalette sorunsuz bir şekilde kullanabilir miyiz ? Yoksa taşındığımız zaman uygulama içinde de yeni adres belirtmemiz gerekir mi ? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim

• @paramedik Kullanabilirsiniz uygulama sizi yonlendirir zaten. Evet tasindiginizda uygulamadan adresinizi degistirirsiniz.

• @paramedik Doordash hesabını istediğin yerde kullanabilirsin ama gruphub'u nerde açtıysan orada kullanabilirsin. Bölge değiştirmek için müşteri hizmetleriyle konuşmalısın

• @paramedik kullanilabilir

• Yukarıdaki eyalet olayına ek bir sorum olacak, new hempshire dan ev tuttum massachusetts sınırında ama NH de kalıyor town Nashua ikametgah NH araç plate NH Boston yakın nufusuda fazla oldugu için Bostonda da iş yapsam nasıl olacak bir kere iki yerin vergi oranı farklı, polis durdursa NH plakası ile Bostonda iş yapıyorsun bu olmaz der mi? Ya da oluyorsa vergi doldururken nereyi baz almalıyım parayı massachusetts de kazanıp NH vergi sistemine göre mi yapmalıyım?

• Selamlar, Uber yapmak için 1 yıllık Amerika eyhliyeti gerekiyormuş Uber Eats için de aynı şey geçerli mi ?

• @yunoxxw Sadece yolcu için geçerli diye biliyorum.

• @yunoxxw, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Selamlar, Uber yapmak için 1 yıllık Amerika eyhliyeti gerekiyormuş Uber Eats için de aynı şey geçerli mi ?

1 Yıllık ehliyet sadece yolcu için geçerli ama uber Eats araba ile yapılacaksa geçerli araç sigortası ve Abd ehliyeti olmalı .

• Ek bilgi doordash için pazartesi erken saatlerde deneyin yazmıştı ilk uygulamayı indirince bekleme listesine alıp , bende öyle yaptım ve Chicago için belgeleri yükleyip , background check sonrası hemen onaylandı

• Doordash , uber vb işler bazı eyaletlerde mevcut değil sanırım massachusetts yakınlarında nerelerde yapılıyor ? Veya Shrewsburry civarında …

• Arkadaşlar herkese merhaba
    Pensilvanya eyaletinde yaşıyorum. New york doordash hesabı ile doordash yapabilir miyim?

• @M-Emir merhaba,
    çok yakın arkadaşım geçen sene eşi ve 1 yaşında kızı ile chicago ya yerleşti.kendisinin ayrı bir işi olmasına rağmen uberden cuma akşamı 19 dan pazar akşamı 19 a kadar 3 günde(günde ortalama 10 saat çalışarak) 1200 dolar kazandı.kazandığı ücretin ekran görüntüsünü de benimle paylaştı.Arkadaşların yapmış olduğu hesaplar doğru.ayrıca youtubeda çıkan görüntülerde yalan,dolan,abartı veya güvensizlik oluşturacak hiçbir bilgi yok.genel olarak sağlığınız elverdiği sürece amerika da ne kadar fazla çalışırsanız o kadar iyi maaş alırsınız ve hayat standardınız o kadar yüksek olur.ben şu an izmirde satış işinde çalışıyorum.maaş+satış primi ortalama 2.5 asgari ücret alıyorum ancak 15bin tl kira+500 tl aidat+1500 tl faturalar+3000 tl mutfak masrafı gidiyor.bu rakamlarla araba yada ev nasıl alınabilir.benim burada 68 bin tlye alamadığım iphone15i arkadaşım 800 dolara aldı.nasıl olacak?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Bu ileti silindi!

• @nicely ayni seyi bende bugun bile bile tekrardan Doordash yaparak deneyimledim. 1 bucuk saat calistim 3 yemek teslimati yaptim 8 dolar kazandim. ekran goruntusu de aldim.
    Nerede calisirsan calis zaten minimum saatlik 10-11 dolar kazanirsin ve araban benzinin de gitmez. Iyice ayaga dusurmusler baska yollar bakmaya karar verdik. 2015te Bostonda Doordash yaparken her delivery teslimati basina 10 dolar veriyorlardi ve tiple birlikte ortalama 3 saatte 70 dolar falan yapabiliyorduk. Simdi tip verene de denk gelmek mumkun degil. Hersey cok degismis.

• @janedns Şimdi dash den geldim dün 153 dolar 9 saatte bugun 7 saatte 120 dolar restoranlarda cok zaman kaybettim bugun hem salı diye sanırım.

• @baran-bozdogan hangi şehirde veya bölgede çalıştınız downtown ‘a yakın mıydı çalıştığınız bölge?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |