Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sefa-Koçakoğlu Maalesef gelmedi. Ben de şaşkınım

• @ipeke registration ı tamamlayabildiniz mi? henüz konsolosluk registration ına ve medical tandevu almaya müsade etmiyor, 1-2 gün beklemeli sanıyorum anlmadım

• @Esra-Esra evet her durumda ilk sizde sıra artık @horoz bu kadar bekledik

• Arkadaşlar avukatım la görüştüm ona mail gitmiş benimde 22 ekim saat 8:45 için gelmiş ama bana mail gelmedi ekran görüntüsünü bana gönderdi

• @horoz Hayırlısı olsun @Esra-Esra sizin de böyle bir durum olabilir mi? CEAC sistemden girip baksanıza dosyanız NVC de mi görünüyor ANKARA da mı, bizim artık ANKARA olmuş

• @hulyaek ben denemedim henuz ama daha onceki arkadaslarin da sistem acilmasi biraz zaman almisti hatirladigim. Aldigimizda buradan haber veriyor olurum ben de

• @horoz sizin ceac ta durum ne bende NVC yazıyo hala

• @Esra-Esra bakmadım

• @horoz rica etsem bakar mısınız?

• Merhaba tekrar forumu takipteyim ama çok çözemediğinden ayak uyduramadım 😃 bana da bugün mail geldi
    Interview Date/Time: OCTOBER 25, 2021 at 09:45 AM

Bu arada güncel belgeleri mi götürmemiz lazım yoksa onlara gönderdiğimiz belgeler yeterli mi ?

• Bu ileti silindi!

• @Esra-Esra şuan dışardayım 2 saate bakmış olurum

• @Ali-Veli-Ahmet gözünüz aydın çok sevindim sizin adınıza umarım mülakatinizda sorunsuz geçer.

• @hulyaek çok sevindim hülya hanim gözünüz aydın nihayet güzel haberler aldık sizdende umarım mülakatinizda sorunsuz ve kolay geçer🙏🌺

• @ipeke gözünüz aydın çok sevindim sizin adınıza.

• @horoz sizinde gözünüz aydın nihayet güzel haberler çoğaldı.

• @kubra94 gözünüz aydın. Kısa zaman önce bir arkadaş yazmıştı mülakatta güncel evrakları götürmüş ancak konsoloslukta pasaportunu alıp güncel evrakları sisteme yükleyin denmiş. kendisine sonra vizesi basılıp gönderilecekmis. Belkide sisteme yuklemelerinin üzerinden uzun zaman geçtiği içindir ancak en doğru bilgiyi sanırım @crazycells bey verecektir.

• Arkadas super hepinize hayirli olsun

• Sanirim butun Turk vatandaslarina baktiktan sonra anca bizim dosyaya bakicaklar .

• Benim süreç baştan başlıcak sanırım bebeği eklediğimiz için. Eklemeden yanımızda götürebiliyormuşuz ama ekleyince onada baştan işlem yapıyorlarmış NVC mail attım kaldırın diye ama o maili ne zaman görürler Allah bilir bu konuda bilgisi olan kimse yok mu ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |