Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

alt metni merhaba 👋

Bu ne güzelliktir ya

• @Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

alt metni merhaba 👋
    Bu evler copy past la mı çoğaltılmış?😁

• Öncelikle herkese bol şans. Ben pasaport için fotoğraf çektirmeye gideceğim ve bildiğim kadarıyla pasaporttaki fotoğraf ile green carddaki fotoğraf farklı olmak zorunda. Fotoğrafçıya gittiğimde 2 farklı kıyafet götürsem ve ikisiyle aynı gün fotoğraf çektirsem olur mu? Fotoğrafçıya 2 kere gitmek yerine hem pasaport hem de greencard fotoğrafını tek seferde halledebilir miyim?

• ⭐⭐⭐

@RTW, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Öncelikle herkese bol şans. Ben pasaport için fotoğraf çektirmeye gideceğim ve bildiğim kadarıyla pasaporttaki fotoğraf ile green carddaki fotoğraf farklı olmak zorunda. Fotoğrafçıya gittiğimde 2 farklı kıyafet götürsem ve ikisiyle aynı gün fotoğraf çektirsem olur mu? Fotoğrafçıya 2 kere gitmek yerine hem pasaport hem de greencard fotoğrafını tek seferde halledebilir miyim?

Bir kaç sene sonra hemşehrim olacak arkadaşım. Aynı fotoğraf olabilir. Sadece ölçüler biraz farklı. Azıcık geniş açı çektir. Orijinali sana dijital olarak versin. Diğer fotoğrafları da pasaporta uygun olarak yapabilir.

• selamlar, iyi akşamlar. Turist vizesi randevusu almak için en yakın tarihe net olarak ulaşamıyorum. Paylaşılan bir konu linki veya bilgisi olan var mı?

• 12TH-USA.jpg
    Elbet bir gün kavuşacağız.... 🇺🇸 🗽

• @hadi-BE yorumun için teşekkür ederim inşallah hayallerimiz gerçekleşir. Yani hem pasaportta hem de greencard da boyutlarını düzenlemek kaydıyla aynı fotoğrafı kullanabilir miyim? Yarın fotoğraf çektirmeye gideceğim bir sorun olmaması için tekrar sormak istedim

• ⭐⭐

Bu arada pasaportsuz olan arkadaşlar hemen gitsin çıkarttırsın pazartesi günü gittim daha elime ulaşmadı pasaport e-devletten bakıyorum başvuru kontrol ediliyor diyor..

• oz8_16_9_1560516977.jpg
    Elbet bir gün buluşacağız bu böyle yarım kalmayacak... 🇺🇸

• Yasaklı

@Erkand neresi burası

• @Erkand başvurular yaklaşık 1 ay devam etmiyor mu?

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE yorumun için teşekkür ederim inşallah hayallerimiz gerçekleşir. Yani hem pasaportta hem de greencard da boyutlarını düzenlemek kaydıyla aynı fotoğrafı kullanabilir miyim? Yarın fotoğraf çektirmeye gideceğim bir sorun olmaması için tekrar sormak istedim

Her iki olayda da fotoğrafın 6 aydan eski olmama şartı var sanırım. Onun dışında dediğim gibi sadece çekilişe katıldığın fotoğraf ölçüsü ile pasaport için gerekli fotoğraf ölçüsü farklı.

• ⭐⭐

@Erkand başvurular yaklaşık 1 ay devam etmiyor mu?

Evet ama pasaportun geliş süresi belli değil başvurular açıldıktan sonra pasaport çıkarmaya kalkmak riskli bir iş olur sonuçta senede bir kere oluyor ne kadar erken o kadar iyi rahat rahat formu doldurabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@Satarer, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

em

Havuzlu da iyiymiş. Çimeriz...

• @RTW pasaportla aynı fotoğrafı kullanabilirsiniz. bahsedildiği gibi ölçüleri farklı sadece. gc başvurusu için son 6 ayda çekilmiş fotoğraf isteniyor o sebepten pasaporttan farklı olmalıymış gibi bir düşünce oluşuyor. fakat sizin pasaport tarihiniz de yeni olacağı için fotoğrafınızın da doğal olarak yeni olduğu anlaşılır.

• Merhabalar, bugün green card için fotoğraf çektirdim. Fotoğrafçı yüzümdeki sivilce, sivilce izleri ve alnımdaki çok ufak belli belirsiz olan 2 beni silmiş. Yüzüm olduğundan çok daha pürüzsüz duruyor. Bir çok yorumu okudum ve her hangi bir sorun teşkil etmediğini öğrendim ama benim asıl kafama takılan şey şu: Bu fotoğraf başvuru esnasında yapay zeka tarafından mı kontrol edilip eleniyor, başvurduktan sonra teker teker inceleyip mi eliyorlar yoksa çekilişi kazandıktan sonra mülakat esnasında mı reddedilip eleniyor.

• Merhabalar, bugün green card için fotoğraf çektirdim. Fotoğrafçı yüzümdeki sivilce, sivilce izleri ve alnımdaki çok ufak belli belirsiz olan 2 beni silmiş. Yüzüm olduğundan çok daha pürüzsüz duruyor. Bir çok yorumu okudum ve her hangi bir sorun teşkil etmediğini öğrendim ama benim asıl kafama takılan şey şu: Bu fotoğraf başvuru esnasında yapay zeka tarafından mı kontrol edilip eleniyor, başvurduktan sonra teker teker inceleyip mi eliyorlar yoksa çekilişi kazandıktan sonra mülakat esnasında mı reddedilip eleniyor.

• ⭐⭐

@quikless pasaportta yüz temizleme kullanılıyor onun orjinal halini alabilirseniz uygun olur

• @beceke evet :p 04.11.2021 olacaktı 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@izm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

**Son olarak, mümkünse Facebook grubuna katılma isteğimi kabul edebilir misiniz?(Yaklaşık 6 kez başvurdum da...) (:

evet, arkadaslar gruba alirken biraz katilar 🙂 isminizi yazarsaniz, iletebilirim ilgili arkadaslara...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |