Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay bana ozelden ulaşsın lütfen.

• dava yalan mı oldu hiç bir güncelleme yok @gucarslan 🙂

• Yasaklı

Yalan olmadı, yargıcın kararını bekliyoruz. Curtis de söyledi geçen sene 4 eylül de karar açıklanmış. Sayın gucarslan bey daha iyi bilir tabii.

• @Orhan-Cabarov eyv 🙂 davayı beklemekten türkiyede geleceğime dair bir karar alamaz oldumda..

• Yasaklı

@huseyinbarni +1 Aynı durumdayım. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@huseyinbarni, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

dava yalan mı oldu hiç bir güncelleme yok @gucarslan 🙂

yalan olmadı, sadece gerçekleri söyleyecek yiğidi bekliyoruz 🙂

• Az önce vizemi aldığım için mail ile ödeme talep edip (Amerika'ya girişe kadar ödenebiliyor) son 1000 USDmi aldılar. Farklı bir kredi kartı sistemi kullanıyorlar en başına göre, bu sefer sorun olmadı swift yapmak zorunda kalmadım. Aşağıda adres kısmını boş bıraktım sadece US adresi girilebildiği için. Ödemeyi kabul etti sistem.

• @isik neden bu odemeyi yaptiniz ?pek anlayamadim ben ama

• @vedat-ARSLAN sözleşme bu şekilde idi. 500 katılınca 1000 vize alıp gidince.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@isik, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

Az önce vizemi aldığım için mail ile ödeme talep edip (Amerika'ya girişe kadar ödenebiliyor) son 1000 USDmi aldılar. Farklı bir kredi kartı sistemi kullanıyorlar en başına göre, bu sefer sorun olmadı swift yapmak zorunda kalmadım. Aşağıda adres kısmını boş bıraktım sadece US adresi girilebildiği için. Ödemeyi kabul etti sistem.

iş işten geçmiş ama yine de yazmadan edemedim.

kalan ücret siz ABD'ye giriş yaparsanız ödenecekti, vizenizi aldığınızda değil. siz şuan ABD'ye giriş yapmadınız ki.. onlar, sistemden bakıp vizenizin Issued olduğunu gördüğü için fatura kesip yolluyorlar. bu vize alan bütün arkadaşlarımıza geldi.

keşke hemen ödeme yapmasaydiniz.
    çünkü çoğu arkadaşımıza aylar sonra başlayan taksit imkanı sundular. 100+100+100+... şeklinde taksit seçenekleri ile ödeme yapabileceklerini söylediler.

kaldı ki onlar sizin ABD'ye giriş yapıp yapmadığınızi bilmezler. anlaşma, siz ABD'ye giriş yaparsanız geçerliydi.

ve biliyorsunuz ki davaların vizeniz icin hiçbir faydası olmadı. halen de olmuyor.. keşke bu ödeme işini biraz erteleseydiniz. dediğim gibi olan olmuş.. sadece bir anda cebinizden bu kadar yüklü bir para çıkmamış olurdu.

• @gucarslan biliyordum girince olduğunu ama aradan çıkarmak istedim. Amerika'ya girince kısıtlı sürede yapmam gereken bir çok iş var, ev tutma, askerlik, çeşitli irs formları (15 gün sürem var güncellemek için yanlış hatırlamıyorsam), vs.. Bir de bununla uğraşmak istemedim. Ama taksit ve geç ödeme imkanından haberim yoktu. Olsa öyle yapardım.

• @isik Dosya numaranız düşük ve daha dava sonuçlanmış değil bu parayı yinede yatırmanız gerekiyormuydu bunu anlamadım. Yinede hayırlısıyla vizenizi almışsınız tebrikler herşey gönlünüzce olsun.

• @isik Benim sormamdaki amac siz dava sayesinde almadiniz sonucta vizenizi ki bu durumda sizden bu ucreti istemeleri cok sacma olmus . benden size ufak bir tavsiye abd ye vardiginizda sirketten paranizin refund yapilmasini rica edin bence .

• ⭐⭐⭐

@Onur37 @vedat-ARSLAN
    Davaya katılım sözleşmesi gereğince vize alınıp ABD'ye giriş yapıldığında bu 1000 doların ödenmesi gerekiyor. Sözleşme gereği dava sonuçlanmadan normal süreçle vize alınsa bile bu para ödenecek. Davaya katılım şartını böyle koymuşlar.

• @smartcells ***The government rarely discloses when an immigrant visa is issued due to the efforts of attorneys. If client’s immigrant visa is issued prior to the filing of the action (lawsuit), and client notifies the attorneys immediately, then no attorney fees will be due.

Bence yanlisiniz var . burayi okumanizi oneririm.

• @vedat-ARSLAN sizin yazdiginiz kisimda prior to the filing of the action yaziyor, yani dava acilmadan oncesi demek, sonuclanmadan degil.

• ⭐⭐⭐

@vedat-ARSLAN Burada bırakın davanın sonuçlanmasını, dava hazırlık aşamasında - yanı henuz dava açılmadan bile - davaci vizesini alırsa, bunun karşılığında ücretini öder diyor.

• ⭐⭐⭐

@Sono, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

@vedat-ARSLAN Burada bırakın davanın sonuçlanmasını, dava hazırlık aşamasında - yanı henuz dava açılmadan bile - davaci vizesini alırsa, bunun karşılığında ücretini öder diyor.

Aslinda o cumlede dava acilmadan once vize alinirsa ve hemen haber verilirse ucret alinmayacagi belirtiliyor. Fakat su an dava acilmis oldugu icin bu cumle gecerliligini yitirmis durumda.

• ⭐⭐⭐

@vedat-ARSLAN, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

@smartcells ***The government rarely discloses when an immigrant visa is issued due to the efforts of attorneys. If client’s immigrant visa is issued prior to the filing of the action (lawsuit), and client notifies the attorneys immediately, then no attorney fees will be due.

Bence yanlisiniz var . burayi okumanizi oneririm.

Okudum. Yanlışım olmadığını gördüm.

• ⭐⭐⭐

@keysnambır Basından beri davaya katildigimiz an vize alırsak 500 dolar daha ödeyeceğiz diye kendimizi odakladigimiz icin son bölümünü gözümden kacirmisim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |