Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cem-güngör, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

İyi akşamlar, evrak istenildiğine dair bir şeyler duydum acaba doğru mu ? Birde telegram grubu için formu doldurdum ne zaman geri dönüş olur ?

dogru oldugunu sanmiyorum, excel listesinde henuz hareketlilik gorunmuyor:

• Arkadaşlar ben staj yaptığım kuruma staj ücreti için dava açmıştım bu mahkeme evraklarının sunulması lazım mı herhangi bir ceza söz konusu değil

• @crazycells tesekür ederim

• ⭐⭐

@xanjee, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar ben staj yaptığım kuruma staj ücreti için dava açmıştım bu mahkeme evraklarının sunulması lazım mı herhangi bir ceza söz konusu değil

Arşivli adli sicil kaydınızda görünmeyen davalara dair herhangi bir bildirimde bulunmuyorsunuz.

Zaten “criminal” ve medeni durumunuzla ilgili olaylarla ilgileniyorlar sadece.

• @goblis, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@xanjee, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar ben staj yaptığım kuruma staj ücreti için dava açmıştım bu mahkeme evraklarının sunulması lazım mı herhangi bir ceza söz konusu değil

Arşivli adli sicil kaydınızda görünmeyen davalara dair herhangi bir bildirimde bulunmuyorsunuz.

Zaten “criminal” ve medeni durumunuzla ilgili olaylarla ilgileniyorlar sadece.

Anladım sag olun :)) bir an tereddüte duştümde

• Merhaba. Abd de okuyan kızımın yeşil pasaportunu yenilememiz gerekiyor. öğrenci belgesi yanında ama apostil yaptırmadan Türkiye ye geldi. Türkiye deki abd konsolosluklarında öğrenci belgesine apostil mühürü yaparlar mı? Ona da yeşil pasaport almak istiyorum. Yoksa bordo pasaport almak zorunda kalacam.teşekkr.

• selamlar,çekilişi kazanan kişi annem.DS260 formunda anne babam ve ben olmak üzere 3 kişiyiz. Göç edecek kişiler sadece ben ve annem.
    bu durumda babamın formunu doldurmam ya da form ücretini ödemek durumunda mıyım?

• ⭐⭐

@dontoliver Babanızın formunu doldurmayacaksınız. Muayene olmayacak ve haliyle muayene ücretlerini ödemeyecek. Mülakata da girmeyecek ve mülakat ve GC ücretini ödemeyecek.

• @crazycells Excele ismimi ekledim. Başka yapmam gereken bir şey var mı ?

• Merhaba Arkadaşlar,

Kimlik bilgileri ile ilgili bir sorum olacak. Doğum yeri bilgisi istenirken biliyorsunuz bizim kimlik bilgilerimizde İl İlçe diye bir ayırım söz konusu değil. Sadece tek bilgi var. Bu bilgi bazen ilçe bazen de il girilmiş ailedeki kişilerin kimlik bilgilerinde. Örneğin ben Üsküdar da doğmuşum fakat kimliğimde sadece İstanbul yazmakta. City Of Birt Kısmına: İstanbul State/Province kısmına da Üsküdar mı yazmalıyım. Karar veremedim. Size sormak istedim.

Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim. Üsküdar kimliğimde hiç geçmiyor. Kimlikte sadece İstanbul yazıyor.

Saygılarımla,

• ⭐⭐

@FUAT-ARI
    City: Pasaporttaki doğum yeri
    State/Province: Üsttekinin bulunduğu ilin adı

Bunlar aynı ya da farklı olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cem-güngör evrak talebi duyumu doğru değil. telegram için de bana özelden ulaşın lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cem-güngör hayır, teşekkürler

• Okul kısmında meslek liseleri için "vocational" açıköğretim lise mezunu için "academic" yazılması gerekiyormuş. Ben mesleki açıköğretim lisesi mezunuyum burayı nasıl doldurmalıyım?

• @crazycells Teşekürler

• Merhaba arkadaslar tekrardan, fuat beyin sormus oldugu soru bizimde sorun yasadigimiz konu oldu. Principal applicant esim, esimin dogum yeri iskenderun onun ds260 formuna iskenderun olarak girdik ama benim ve kizlarimizin formlarina annenin ve spouse yani esinizin dogum yeri sorusuna sehir soruldugundan sehir olarak iskenderun yerine Hatayi girdik cunku iskenderun ilce ama sehir hatay, Acaba yanlis mi yaptik ? Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bozer340 ABD'deki kullanım şu şekilde:
    City = ilçe
    Province = il

• @knnrn ozaman biz yanlis yapmisiz, ds260 formunun acilmasi icin mail atmistik budurumda formlar acilinca duzetlmemiz gerekecek. Benim endisem formu actiramamak cunku nerdeyse 2 ay olacak daha kimsenin formunu acmadilar. Busekilde mulakata girsek sorun yasarmiyiz acaba, aslinda yanlistan ziyade turk-amerikan kavramlarinin ortusmemesinden kaynaklaniyor.

• ⭐⭐⭐

• @bozer340 bunu bende merak ediyorum temmuzdayız şu anda evrak istekleri bildigim üzere ağustos gibi herkese gelmiş oluyor neredeyse şu anda bende açtırma talebi gönderip bekleyenler arasındayım açtırma talebini 16 mayısta göndermiştim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |