Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan çok teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar vizemin alt tarafındaki bir açıklama nin anlamini çözemedim gerci @gucarslan hocam açikladı ama ben genede gruba da sorayim dedim ..hangi başlığa yazacağımı da tam bulamadım ama ... alttaki yazı soyle

Annotation**
    NIE under all P.P.s on Novel Coronavirus

Vize sayfasında böyle birsey olurmu ki aklıma takılan coronavirus !!!!

• @kingocali merhabalar belgeleri İngilizce'ye cevirtmek icin nasıl bir yol önerirsiniz, yani noterden mi oluyor, yeminli tercüman mi çeviriyor, bu konuda bilginiz var mı acaba ve tercüman isim onerisi

• @Ahsen-Keser, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@kingocali merhabalar belgeleri İngilizce'ye cevirtmek icin nasıl bir yol önerirsiniz, yani noterden mi oluyor, yeminli tercüman mi çeviriyor, bu konuda bilginiz var mı acaba ve tercüman isim onerisi

Sorduğunuz soruların cevaplarını şu başlığın ilk iletisinde bulabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri

Özetle, yeminli tercüman çevirmeli. Noter onayına gerek yok. Size en yakın notere gidip, hangi yeminli tercümanla çalıştığını öğrenebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aydın-t, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar vizemin alt tarafındaki bir açıklama nin anlamini çözemedim gerci @gucarslan hocam açikladı ama ben genede gruba da sorayim dedim ..hangi başlığa yazacağımı da tam bulamadım ama ... alttaki yazı soyle

Annotation**

sizi direkt olarak ilgilendirmiyor aslinda, giriste veya seyahat sirasinda sorun yasamayin diye koyuyorlar. Kendileri icin bir bilgi yani 🙂

"national interest exception" oluyor acilimi... Acaba Turkiye'deki DV vizelerine de koyacaklar mi... eger koymazlarsa Schengen baniyla ilgili olarak sizin vizenize eklediklerine kanaat getirebiliriz sanirim.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar vizemin alt tarafındaki bir açıklama nin anlamini çözemedim gerci @gucarslan hocam açikladı ama ben genede gruba da sorayim dedim ..hangi başlığa yazacağımı da tam bulamadım ama ... alttaki yazı soyle

Annotation**

sizi direkt olarak ilgilendirmiyor aslinda, giriste veya seyahat sirasinda sorun yasamayin diye koyuyorlar. Kendileri icin bir bilgi yani 🙂

"national interest exception" oluyor acilimi... Acaba Turkiye'deki DV vizelerine de koyacaklar mi... eger koymazlarsa Schengen baniyla ilgili olarak sizin vizenize eklediklerine kanaat getirebiliriz sanirim.

Hocam bağışlayın ama anlamadım coronaviris ibaresi aklıma takıldı giriş ve çıkışta nasıl bir kolaylık veya sorun olmasın... benim aklıma asi filan geldi belki çok saçma ama bunun asi vn alakası yok değil mi ...tekrardan teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Annotation**

Hocam bağışlayın ama anlamadım coronaviris ibaresi aklıma takıldı giriş ve çıkışta nasıl bir kolaylık veya sorun olmasın... benim aklıma asi filan geldi belki çok saçma ama bunun asi vn alakası yok değil mi ...tekrardan teşekkürler

Türkçe meali şu oluyor: Koronavirüs sebebiyle bazı kısıtlamalar var ve siz bu vizeyle bazı kısıtlamalardan muafsınız.

• @smartcells Oooooo super sikinti olacak birsey değilse çok iyi hocam Allah razı olsun çok çok teşekkürler 👍🙂

• ⭐⭐⭐

@smartcells Oooooo super sikinti olacak birsey değilse çok iyi hocam Allah razı olsun çok çok teşekkürler 👍🙂

Bunun tam açılımı: National Interest Exceptions all Presidential Proclamations on Novel Coronavirus.

"Presidential Proclamations Restricting Visa Issuance and Travel to the U.S." diye bir durum var. Bazı vize türlerinin verilmesi ve bazı bölgelerden ABD'ye seyahat yasakları ile ilgili.

Sizin vizenizdeki bu ibare bu kısıtlamaların size verilen vizede uygulanmayacağını söylüyor.

• @crazycells Teşekkürler tekrardan. Maili de gönderdim. Umarım en kısa sürede herkes için olumlu bir sonuç çıkar.

• @rayen Teşekkürler size de başarılar dilerim. Siz evrak onayı aldınız mı?

• @smartcells çok çok teşekkürler 👍🙂

• @kingocali merhaba, tercüman gerektiren belgeler hangileri acaba ben evraklarımı yolladım fakat bahsettiğiniz gibi yeminli tercümana ulaşmadım sadece police certificate dosyam ingilizce diğerleri türkçe sorun yaşar mıyım acaba?

• @eneseneskargi, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@kingocali merhaba, tercüman gerektiren belgeler hangileri acaba ben evraklarımı yolladım fakat bahsettiğiniz gibi yeminli tercümana ulaşmadım sadece police certificate dosyam ingilizce diğerleri türkçe sorun yaşar mıyım acaba?

Mülakat yeriniz Ankara'ysa, sorun yok.

• @smartcells, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@smartcells Oooooo super sikinti olacak birsey değilse çok iyi hocam Allah razı olsun çok çok teşekkürler 👍🙂

Bunun tam açılımı: National Interest Exceptions all Presidential Proclamations on Novel Coronavirus.

"Presidential Proclamations Restricting Visa Issuance and Travel to the U.S." diye bir durum var. Bazı vize türlerinin verilmesi ve bazı bölgelerden ABD'ye seyahat yasakları ile ilgili.

Sizin vizenizdeki bu ibare bu kısıtlamaların size verilen vizede uygulanmayacağını söylüyor.

Coronavirus kisitlamalari ile ilgili baskanlik kararnamelerinden muaf oldugunuzu belirtiyor. Buyuk ihtimalle ilk giris icin giderken sorun cikmamasi icin. Tabii ki PCR testi yaptirmaniz gerekiyor, ucustan onceki 72 saat icerisinde.

• Yasaklı

alt metni

DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamaları (Temsili) 🙂

• Merhabalar, sizlere birşey danışmam gerekiyor. Abim 21 talihlisi ve c/o kısmında benim adım soyadım yazıyor. Mal varlığım yok, reşit bile değilim. Bunun ne anlama geldiğini açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim 🙂

• Merhabalar 08.07 'dan sonra liste dışında mülakat alan oldu mu? Birde aynı gün 4 kişi 10.45 randevusu almış görünüyor. Çoklu bir çalışma var sanırım konsoloslukta? Aslında yetişmeyecek bir şey yok gibi. Son 2 yılda numaralar arası boşlukların da çok olduğuna dair bir konuşma izledim. Tabi yetiştirmeye gönülsüzler onun da farkındayız.

• sanırım pek sağlıklı bi zamanda göndermedim ama gönderdim evraklarımı mesai saati dışındada olsa otomatik bir mailde aldığıma göre sanırım evraklar doğru yere ulaştı.yardımınız için çok teşekkür ederim sanırım bu muallakta süreci daha çok takip eden isteklilerle ilgileniyorlar gibi o yüzden sanırım hatırlatma amaçlı evrak isteği maili atmalıyım nasıl bi mail olmalı

Konu : 2021EU00028***
    Dear Sir/Madam,
    My name is Osman İlhan Körpi Date of Birth /0/19* Case Number: 2021EU00028***
    My Number current but ı didnt get any mail from KCCdocument for my documents.Please let me know my progressing still contunie.Thank you.

gibi bi mail olabilirmi yanlış bi yazım yoktur umarım.

Ayrıca bu maili [email protected] adresine mi göndermeliyim forumda https://tr.usembassy.gov/tr/visas-tr/contact-immigrant-visa-section-tr/ böyle bi link buldum ankara elçiliğine soru sorabilmek için buraya mı sormalıyım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@janhord mail adresi doğru, sorunuzu kcc'ye sormaniz gerek ama zaten evraklarinizi yolladiniz, şuan beklemeniz gereken şey evrak onayı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |