Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Onur37
    "Yapmam gereken bişey yok sanıyorum doğrumudur..?"
    Merhaba, evet yapılması gereken herşeyi yapmışsınız. Evrakları KCC yolamadıysanız yollayın ve sürecinizi imzanıza taşıyın.

"Sadece ödeme kısmı takıldı aklıma sizlerde durum nedir.?"
    Mühim olan "The Executed Retainer Agreement" dosyası. Dosyanız elinizdeyse, diğerleri teferrüat kafanıza takmayın.

• @Onur37 Muhtemelen provizyondan bekliyordur. Ben de 31 Mayıs sabahı başvurumu yaptım. Provizyonda bekliyordu. Bugün muhasebeleşti. 3 maili de aldıysanız hiç problem yok demektir. Hayırlı olsun.

• ⭐⭐

Dava başlasa da şenlense buralar

• ⭐⭐⭐

Sayın @Ghost Ne kadar olarak yansıdı dönem içine? Dün dolar ciddi bir yükseliş yaptı. Umarım fark oluşmamıştır.

• @Ghost Çok teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olsun 🙂

• @Masda Çok teşekkür ederim. Evet dosya benim ve avukatların imzasıyla birlikte elimde . Hepimiz için hayırlısı olsun.

• Sayın @Sono aslında biz de bu ani yükselişten korktuk. Ne kadar yansır, çok mu fark olur vs. diye.
    Çekilen 4340 ₺ (8.68 $/₺) idi fakat yansıyan 4297.50 ₺ (8.59 $/₺). 42.50 ₺'lik bir fark oldu. Biz de şaşırdık.
    (Ödeme yaptığım günkü parite 8.50 $/₺ idi)

• ⭐⭐⭐

@Ghost Çok sevindim, Enpara'ya da helal olsun, çok iyi seviyeden fiyatlamış muhasebeleşirken. 🙂

• @Sono teşekkür ederiz. evet Enpara seviliyorsun 🙂 katılan katılmayan/katılamayan herkes için hayırlı olur umarım.

• @Berk-Şendil selam ahmet beyin mail adresini paylaşmanız mümkün mü? nasıl ulaşabiliriz kendisine?

• @TheConqueror tabii. bu adresten ulaşabilirsiniz.

[email protected]

• @Berk-Şendil çok teşekkürler 🙂

• Selamlar, hemen bir güncelleme yapalım. Aşağıdaki e-mail Ahmet Bey'den tarafıma ulaştı; Kemerleri bağlayın, hızlanıyoruz!

**
    Sayın Goodluck v Biden davacıları,

Ben Ahmet Er, dava sürecinde iletişimde olacağınız ve konsolosluk işlemlerinizle ilgilenecek olan avukat asistanıyım.

Ekibimizi mümkün olduğunca verimli ve üretken kılmak adına, sizlerden şunları aklınızda tutmanızı diliyoruz :

1. Eğer benimle iletişime geçmeniz gerekiyorsa, lütfen bunu e-mail adresim aracılığıyla yapın. En etkili iletişim sağlayabileceğimiz yöntem bu.

2. Lütfen Curtis ve ya Rafael ile konsolosluk işlemleri konusunda irtibat kurmayınız. Size yardımcı olacak ekip üyesi benim. Eğer Curtis ve ya Rafael ile iletişime geçersiniz , karışıklıklara ve gecikmelere neden olabilirsiniz.

3. Lütfen birden çok kez email göndermeyiniz , mesajların yığılmasına sebep olacaktır. Aldığımız her e-maili aynı sırayla cevaplayacağız.

4. Herbirinizden birçok mesaj alıyorum. Lütfen bilgilerinizi kontrol amaçlı mesajlar göndermeyiniz. Eğer herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyarsak, ben size ulaşacağım.

5. Her birinizin dosyaları ile ilgili olarak KCC ve konsolosluklara, sizleri olan temsil yetkimizi bildirmek üzere çalışmalara başladım.

6. Eğer evraklarınızı KCC’ ye henüz göndermediyseniz , bir an önce gönderip beni bilgilendirmelisiniz!

Vizelerinizi almanızı dört gözle bekliyoruz !
    **

• Yasaklı

@Berk-Şendil Merhaba, bu mail yeni mi gönderildi ? Bana mail gelmedi o yüzden soruyorum. Bana ahmet bey tarafından en son 19 mayıs'ta 8 maddelik bilgilendirme maili gelmişti.

• @Orhan-Cabarov yeni sayılır 4 Haziran'da geldi bana.

• Yasaklı

@Berk-Şendil Teşekkür ederim. Bana mail gelmedi acaba neden diye şimdi şüpheye düşmeye başladım.

• @Orhan-Cabarov Size 19 mayısta gelen mail bana gelmemişti onun içeriği neydi ki? Yakın zamanda size de ulaşır diye tahmin ediyorum. İsterseniz Ahmet Bey'e bir mail atıp sorun.

• Yasaklı

@Berk-Şendil 19 mayıs'ta size mail gelmemişse belki de yeni katılanlar için özel mail atmışlardır. Bana gelen mail;

Sayın Goodluck v Biden davacıları,

Ben Ahmet Er. Konsolosluk işlemlerinizle ilgilenecek olan avukat asistanıyım.

Ekibimizi mümkün olduğunca verimli ve üretken kılmak adına, sizlerden şunları aklınızda tutmanızı diliyoruz :

1. Eğer benimle iletişime geçmeniz gerekiyorsa, lütfen bunu e-mail adresim aracılığıyla yapın. En etkili iletişim sağlayabileceğimiz yöntem bu.

2. Lütfen Curtis ve ya Rafael ile konsolosluk işlemleri konusunda irtibat kurmayınız. Size yardımcı olacak ekip üyesi benim. Eğer Curtis ve ya Rafael ile iletişime geçersiniz , karışıklıklara ve gecikmelere neden olabilirsiniz.

3. Lütfen birden çok kez email göndermeyiniz , mesajların yığılmasına sebep olacaktır. Aldığımız her e-maili aynı sırayla cevaplayacağız.

4. Herbirinizden birçok mesaj alıyorum. Lütfen bilgilerinizi kontrol amaçlı mesajlar göndermeyiniz. Eğer herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyarsak, ben size ulaşacağım.

5. Her birinizin dosyaları ile ilgili olarak KCC ve konsolosluklara, sizleri olan temsil yetkimizi bildirmek üzere çalışmalara başladım. Her bir dosya için hızlandırılmış talepler gönderiyoruz. Tüm müvekkillerimizin kendi adlarına yapılan taleplere ilişkin maillere erişimlerini sağlayacağım.

6. Eğer evraklarınızı KCC’ ye henüz göndermediyseniz , bir an önce yapmalısınız!

7. Lütfen talep maillerini ''Tümünü cevapla'' seçeneyi ile cevaplamayın. Konsolosluk ve KCC personeli her gün binlerce mail alıyor, onların da insan olduğunu unutmayalım. Hiç bir şeyin davamızı olumsuz yönde etkilemesini istemeyiz.

8. Son olarak , Lütfen size gönderdiğim mailleri ''Tümünü Cevapla’' mayın çünkü yanıtınız mesaj akışında kaybolabilir.

Vizelerinizi almanızı dört gözle bekliyoruz !

Ahmet Er
    Paralegal

• @Orhan-Cabarov Size de gelmiş işte 🙂 Ben davaya sonradan katıldığım için yeni gönderilmiş bana. Sorun yok bence, mail atmanıza gerek yok diye düşünüyorum.

• Yasaklı

@Berk-Şendil Bence de hocam. Muhtemelen davaya yeni katılanlar için ayrı mail göndermişler. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |