Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @huseyinbarni, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

dava ile ödemeyi denediğimde olmamıştı ancak daha sonra tarafımdan ödemeyi çekmeyi başardılar. ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra yapmam gereken başka bir nokta varmı ?

Sırasıyla 1."Auto-Receipt" 2.Ek dosyalı "Retainer Agreement" maili aldıysanız bir sorun yok hayırlı olsun. 2-ci mail içerisindeki linkten "Questionnaire & Declaration for DV2021 Case" sayfasına geçiş yapıp oradakı formu da doldurduktan sonra "Thank u for signing up" başlıklı 3-cü maili alacaksınız.

• Yasaklı

@huseyinbarni Hayırlı olsun. @Masda gereken cevabı vermiş, ben de sırasıyla görsel ekleyeyim böyle daha anlaşılır olur. 🙂

https://i.imgur.com/yF5A1H1.png
    https://i.imgur.com/tmmGihI.png
    https://i.imgur.com/bmCVZzR.png

• merhaba, bende davaya dahil oldum, telegram grubuna ekleyebilir misiniz lütfen?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lonesometraveler özelden bilgi verdim size.

• @huseyinbarni bendede aynı sey oldu. sanal kart degıl asıl karttan odeme yapın ve eger yıne olmazsa turkce vıdeonun altında türk olan avukatın cep numarası var onunla irtibata gecersenız yardımcı olur bende oyle yaptım

• @Orhan-Cabarov @Masda yardımlarınız için teşekkürler. sonya adında birine mail attım henüz confirm gözükmüyorum 48 saat içinde confirm olmuş olacaksınız dedi sanırım 2.mail o zaman gelecek bana henüz 2.maili almadım çünkü 😞

• @huseyinbarni, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

@Orhan-Cabarov @Masda yardımlarınız için teşekkürler. sonya adında birine mail attım henüz confirm gözükmüyorum 48 saat içinde confirm olmuş olacaksınız dedi sanırım 2.mail o zaman gelecek bana henüz 2.maili almadım çünkü 😞

Telaşa gerek yok muhtemelen, "Manual Receipt" maili almışsınız. İlk mail yerine geçer. Mühim olan referans/fatura kodunuz ve imzalı sözleşme dosyası. Sonyanın yolladığı mailde ek dosya var mı ?

• Bende bugün itibariyle davaya katıldım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@archer hayırlı olsun, bol şans diliyorum.

• @gucarslan merhaba bu davaya katılmazsak bize vize çıkmayacak mı ? sıramız 17binlerde.Evrak onayı maili henüz gelmedi.

• ⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur Bugün itibariyle Ankara vize mülakatı yapmayan 36 konsolosluktan biri. Mülakat yapan konsoloslukların sayısı 100'ü geçti, ancak Ankara sessiz kalmayı tercih ediyor.

Her şey ihtimal dahilinde, bundan sonrası sizin tercihinizde:

1. Ankara kimseye mülakat vermeyebilir.
    2. Ankara belli sayıda talihliye mülakat verebilir.
    3. Davayı katılsanız bile sonuç olumlu olmadığından Ankara'dan vize alamayabilirsiniz.
    4. Davaya katılıp sonuç olumlu olduğunda Ankara'nın çalışmamasından bağımsız vizenizi alabilirsiniz.
    5. Davaya katılır ama sonuç çıkmadan Ankara size normal şekilde vize verebilir.

• @Sono merhaba teşekkürler , şuan dava için bütçemiz yok ondan sormuştum katılamayız katılmadık diye sadece katılanlar mi alır vizeyi ? bilgilendirme için teşekkürler kaderde varsa olur diyelim .

• ⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur Ankara normal şekilde çalışmaya başlamaz, siz davaya katılmaz ve davadan da yalnızca davacılarla ilgili bir karar çıkarsa alamazsınız maalesef.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur öyle bir durum yok elbette, kesinlikle böyle düşünmeyin. sn. @Sono'nun bahsettigi gibi konu tamamen şansınızı devam ettirme ihtimali. kısaca; ihtimali..

• Herkese merhabalar, eşimle görüştük bizde davaya katılma kararı aldık. (Ben ikna ettim gibi oldu biraz 🙂 ) Umarım hepimiz için hayırlısı olur, hepimiz gitmeyi çok istiyoruz.

• Yasaklı

@Berk-Şendil Hayırlı olsun. Mantıklı bir karar olmuş hocam. 😅

• Arkadaşlar selamlar tekrardan, başvurumuzu tamamladık bizde. Evraklarımızı henüz KCC'ye göndermemiştik çünkü evrak talebi gelmemişti.
    Fakat davaya başvurduktan sonra Curtis Morrison ve ekibi tarafından gönderilen mailde KCC evraklarınızı talep etmediyse bile evraklarınızı göndermelisiniz diye bir ifade var. Hatta aşağı kopyalıyorum. Bu durumda KCC'ye evraklarımızı mail yoluyla göndermeye başlayacağız doğru mu?

Some tips for all our DV2021 Clients:

Submitting documents (If you have already submitted your documents to KCC, ignore this tip.)

***** Even if you did not get a letter to submit all your required documents to KCC, we recommend that submit them anyway. All documents should be saved in .jpeg or .pdf format and submitted to [email protected] *****

Please indicate your KCC case number in the subject line. You can check the list of required documents at:

.

Please ensure to follow the guidelines provided in the link above and pay attention to the requirements of police certificates. You may need to submit a police certificate from more than one country, as mentioned in the guidelines.

From State Department instructions:

“All documents should be submitted as attachments to the email.

You should use the following method to name and attach your files:

• Your DV case number;
    • The full name of the applicant whose document you scanned; and
    • The document name or form number.

For example: 2020AF00938653_John_Doe_Passport.pdf 2020AF00938653_Jane_Doe_Birth_Certificate.pdf

Use your case number as the subject of the email.

The maximum email size is 30MB. If the total size of your attachments is larger than 30MB, send multiple emails using your case number as the subject of each email.”

• ⭐⭐⭐

@Berk-Şendil Aşağıdaki konunun ilk mesajına göre belgelerinizi hazırlayıp gönderebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri

• ⭐⭐⭐

Çıkma ihtimali çok düşük olan DV sürecinde yaşadıklarınız gerçekten üzücü ve bir o kadar da yorucu. Bu durumda olan tüm arkadaşlara, umarım dava süreciniz olumlu geçer ve de hakkınızı alırsınız. Yine umarım ki bu bizim de başımıza gelmez.

• ⭐⭐⭐

@Programmer, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

Çıkma ihtimali çok düşük olan DV sürecinde yaşadıklarınız gerçekten üzücü ve bir o kadar da yorucu. Bu durumda olan tüm arkadaşlara, umarım dava süreciniz olumlu geçer ve de hakkınızı alırsınız. Yine umarım ki bu bizim de başımıza gelmez.

İnşallah, hak yerini bulacaktır. Ayrıca duamız DV2022'nin DV2019 gibi sorunsuzca geçen bir yıl olması. Bu forumun her üyesi gönlündekilere layık 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |