Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cevizagaci54ua dava grubuna hoşgeldiniz.

• Merhaba,

Acilan elcilik sayisi 100'u buldu. Bununla birlikte son haftalarda hazir ve verilen vize sayilarinda gozle gorulur bir artis var. Elbette daha iyi ve hizli olmali. Umarim Ankara'nin acilis haberide en kisa surede gelir ve hizlica calismalar baslar, vizeler dagitilir. Boylelikle insallar bu ekonomik kosullar altinda $1,500 ekstra masraftan kurtulur (evet en az 1,500 USD cunku vizeyi alip gidecegini dusunerek insallar ilk $500 kismini oduyor dolayisi ile 1,500 USD odenecek).

Sevgiler,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fortuneormisfortune açılan konsolsoluklar konusunda haklısınız ancak; basılan vize sayıları konusunda sizinle hemfikir değilim ne yazık ki.

bu sabah yayınlanan #JacobvBiden davası raporlarında bunu cok açık görebiliyoruz.

incelemenizi tavsiye ederim;

https://yesilkartforum.com/forum/post/211419

• @gucarslan, insanlari etkileyebilecegini dusundugumden sozlerimi titizlikle secerim, kistas noktami aciklikla belirtirim.
    Dikkat ederseniz gecen yillarla (gecmis donemlerle) kiyasladiginiz da demiyorum. Ya da su an olmasi gerektigi sayi itibari ile de demiyorum.
    Dedigim su, sureci ve sayilari bir suredir takip eden biri olarak sunu acikca goruyorum ki 2021 icin ''birkac hafta oncesine kadar aylardir bastiklari ve hazir durumda olan vizeler sadece 2,000 civarindaydi.'' Son birkac haftada bu sayi 4,000 lere cikti.

Belki tekrar yavaslayacak ve cogu kisi vizesini alamayacak. Ya da daha da hizlandiracaklar ve Ankara'yida acacaklar, yapmalari gereken bu. Isteyen davaya katilir, isteyen katilmaz. Ki bu sebeplerden riske edilmemesi ve davanin dogru olabilecegi taraftariyim. Ancak ortada hesaplanabilir bir veri varsada bunu da goz onunde bulundurmak gerek.

Bu anlattigim cercevede ben de sizinle hemfikir degilim ancak hayatin guzelligi de burada. 🙂

Sevgiler,

• An error has occurred

Transaction held for review. Contact the form owner for more details.

252: Your order has been received. Thank you for your business!

bu hatayı alan varmı ödeme olmadı , ama order ulaştı diyor

• @fortuneormisfortune haklısınız ben de konsolosluğun açılacağını düşünüyorum. çok sinirliyim, öfkeliyim ama davaya katılacağım. 1.500dolar gitsin gerçekten de artık umrumda değil. Diğer konu ise şu, evet Ankara ve İstanbul'u açsalar dahi bu adamların 2 ayda Türkiye sınırları içerisinde 2-3 ayda 30-40 vize basacaklarına inanıyorum.

• @fortuneormisfortune merhaba,açıkcası bende sizin gibi düşünüyorum yakın zamanda istanbuldakı konsolosluguda açıp bütün dv lere vizeyi verecekler.(inşallah)

• Yasaklı

@susadem Sayın @crazycells istanbul konsolosluğu göçmen vizesi vermiyor demişti. Dv vizesi verebilirler mi ki ? Bu arada konusu açılmışken, konsolosluk bildiğim kadarıyla göçmen olmayan vizeler verilmiyor diye açıklama yapılmıştı. Bu durumda istanbul konsolosluğu ne iş yapıyor merak ediyorum ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

@susadem Sayın @crazycells istanbul konsolosluğu göçmen vizesi vermiyor demişti. Dv vizesi verebilirler mi ki ? Bu arada konusu açılmışken, konsolosluk bildiğim kadarıyla göçmen olmayan vizeler verilmiyor diye açıklama yapılmıştı. Bu durumda istanbul konsolosluğu ne iş yapıyor merak ediyorum ?

evet, gocmen vize birimiyle gocmen olmayan vize birimi tamamen farkli. Istanbul'da gocmen vize konsolosu yok, zaten sistemlerinin de gocmen vizeye uygun oldugunu sanmiyorum. Turkiye'de sadece Ankara'da gocmen vize alabilirsiniz. Bu durum Turkiye'ye ozgu degil, tum ulkelerde sadece tek bir ABD konsoloslugunda gocmen vize birimi var.

• DV2021'de daha yakın numaralara sahip olan arkadaşlara bile randevu verilmemişken, benim gibi 31 binlerde olan kişi davaya girse ne elde edebilir ki ? Dava sonucunda bütün numaralar alınacak diye bir karar çıktı mı hiç ? Yada çıksa konsolosluk bu numaraları bize 2023 e kadar bile zor verir gibime geliyor ve vermeyebilirde,

Para yatırmalı mıyım ? Bilmiyorum...

• @crazycells sayin ustad benimki sadece kalbimden gecen iyi niyetli bir temenni belli mi olur belki dua yerine gecer yoksa bende biliyorum istanbulun dv vermedigini.insallah herkes vizesini alirda geriye donup bu yazilanlara bakip hos bir tebessum olur yuzumuzde.selametle.

• Tekrar merhabalar davaya katıldım ödeme yaptım şimdi belge yüklemesi ve soruları cavaplıyorum bütün soruları cevaplamak zorunda mıyız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sakaryalı93 vereceğiniz bütün bilgiler sizin ve davaya katılan herkesin faydasına.
    cevaplamanızı tavsiye ederim.

• @gucarslan Tamamdır çok teşekkürler onları da tamamlıyım.

• Evet başta @gucarslan ve @crazycells olmak üzere herkese teşekkürler yaklaşık 5 dakika önce davaya katıldım ödeme yapıp ds-260 formu ve soruları yanıtlayıp gönderdim klasik 3 adet mail de geldi umarım bu yaşadığımız son süreç olur ve hayalimiz olan vizeyi alıp abd ye giriş yaparız süreç olumsuz olursa çok üzülecem zaten bir sürü sıkıntı yaşadık bir de bu dolar kurundan yaptığımız ödeme boşa gitmez herkes vizesini alır umarım.

• Bu arada beni telegram gurubuna dahil edebilirmisiniz.

• ⭐⭐⭐

@sakaryalı93 Hayırlı olsun, inşallah gönlünüzdekiler gerçekleşir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sakaryalı93 hayırlı olsun, allah utandırmasın.
    telegram grubu için bana özelden yazın lütfen.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@NBayraktar geçen yıl 52.000'de dava ile vizesini alıp şuan abd2de olan arkadaşımız var.
    dava size bir garanti vermez elbette ama çıkacak karar belki davacıları kapsar geçen yıl olduğu gibi vizenizi alırsınız. karar sizin elbette..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |