Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ceronimo kredi karti ile odeme yaptim. Kartinizda yurt disi harcamalarinda ekstre tipini USD secerseneiz direk odeme yaparken 500USD dolar olarak odersiniz bankaya da.

• @Ebubekir-Ozdogan teşekkürler

• @black teşekkürler

• @Ebubekir-Ozdogan ödeme işlemi bittikten sonra gerekli evrak ve davayı destekleyici belge yazmışsınız, açar mısınız neler yaptınız?

• Yasaklı

@ceronimo Ben de banka kredi kartıyla ödeme yaptım. TL olarak çektiler 500 doları. O günün kuruyla 4.230 tl tuttu. Davaya katılan herkese hayırlı olsun ve bol şans. 🤗

Edit: Ödeme yaptıktan sonra mail gelecek. Orada ''You may do so by clicking here.'' diye bir link var. Ona tıklayınca birkaç bilgi daha istiyor ve ds-260 formunun confirmation sayfasının resmini istiyor.

Bahsettiği sayfa.
    https://i.imgur.com/cJrTOHW.png

• Tekrar merhabalar maalesef büyükelçilik kararı ile bizi şaşırtmadı bende davaya katılıcam kararım netleşti yoksa hayatımın şansını kaçırmış olurum benim sorum davaya katıldıktan sonra benden ne gibi belgeleri isteyecekler benim belge onayım gelmişti davaya bu gün katılmayı planlıyorum umarım herkes vizesini alır.

• ⭐⭐⭐

@sakaryalı93 Davacı olduğunuza dair bir sözleşmeye imza atacaksınız, bir de talihli olduğunuzu belirten birkaç dokümanı (DS260 Confirmation) avukatlarla paylaşacaksınız. Farklı bir belge süreci olmayacak.

• Merhaba, davaya katılıp ilgili tüm aşamaları (form, ödeme, destekleyici açıklamalar) tamamladıktan sonra kendi dosyamızda olacak bilgilerin Curtis ekibi tarafından işlenip işlenmediğini nasıl kontrol edebiliriz ? Email ile iletişime geçeceklerini belirten bir mail aldım fakat web siteleri aracılığı ile kontrolün mümkün olup olmadığını öğrenmek istedim. Süreci daha önce tamamlamış forum üyelerinden bilgisi olan var mıdır ?
    Not: Davaya katılım işlemini tek seferde yaptığım için websitesinde herhangi bir kullanıcı hesabı oluşturmadım (Save&Return kullanmadım).

Herkese süreçte bol şans dilerim. 🙂

• ⭐⭐⭐

@tugcey Dava dilekçesi sizlerle paylasildiktan sonra bilgilerinizi kontrol edeceksiniz. Eğer dilekçedeki bilgilerde bir hata olursa, avukatları bilgilendireceksiniz mail ya da sistem üzerinden ve onlar da mahkemeye hata duzeltme dilekçesi sunarak hataları giderecekler.

• @Sono Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

• @ceronimo Odemeden sonra zaten sayfa yonlendiriyor sizi. DS260 confirmation sayfasi, sizin , esinizin ve cocuklarinizin. Sonrasinda da bazi sorular soruyor bu surecle ilgili ne tur sorunlar yasadiniz vs.

Benim sirketim vardi, USA e tasinacagim icin onu sattim. Bu sebeple issiz kaldigimi, piskolojik olarak sorunlar yasadigimi filan bahsettim.

USA e tasinacagim zaman yapacagim, planladigim islerden ve yatirimlardan bahsettim.

• Herkese selamlar, müşteki sıfatı ile Goodluck v Biden davasına katıldık (2 kişi eşim ve ben) imkanı olan herkes davaya bence katılmalı çünkü DV2021'in kaderini bu dava belirleyecek gibi görünüyor.

Dava için şu anda 95 kişi Curtis Morrisson'dan e-mail aldı ancak eş, çocuk vs toplam sayıyı belirlemek için bir excel dosyası var mi? Oraya ekleyelim toplam sayıyı bilelim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mio hayırlı olsun, tebrikler.
    şuan için oluşturulmuş ayri bir excel yok. DV2021 excelinde ayrı bir sütun açıp oraya işleyeceğiz dava tam olarak açıldığında.

• merhaba, kredi kartımdan ödeme yapmaya çalışıyorum ama ödeme gerçekleşmiyor. böyle sorun yaşayan var mı? Ne yapabiiriz?

• Arkadaşlar Bende davaya katıldım, anketi doldurdum ama cevaplara zaman ayırmadım açıkcası kısa kısa yazdım. Confirmation sayfalarını gönderdim. Ve 3 tane mail aldım. Sorum şu:
    Bundan sonra ne yapmalıyım? her hangi birine haber vermelimiyim, yada süreç ne şekilde işliyor.

• @Orhan-Cabarov ds260 ile alakalı sadece bunu mu göndereceğiz? formu doldurduktan sonra bize gelen mail değil i bu?

• Yasaklı

@ruhimücerret Hatırladığım kadarıyla sadece bu. Orada başka sorular daha var, görürsünüz zaten. Evet bu ds-260 ı gönderince kcc tarafından gelen pdf dosyası onu gönderiyorsunuz.

• @gucarslan Benide ekleyebilir misin dava grubuna simdiden tesekkur ederim!

• @seyf, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

merhaba, kredi kartımdan ödeme yapmaya çalışıyorum ama ödeme gerçekleşmiyor. böyle sorun yaşayan var mı? Ne yapabiiriz?

Merhaba, 3d security kaynaklı sorun ola bilir.

Arkadaşlar tekrardan söylüyorum türkiyedeki bi çok kart sadece 3d security olan ödemeleri kabul ediyor, bizim ödeme yaptığımız yerde ise 3d security (telefona gelen şifre) olmadan işlem yapılıyor yani direk kartınızdan çekiyor parayı, bazı bankalarda bunun önüne geçmek için bu tarz sitelerden alışveriş yapmayı engelliyor, sırf bunun için bankanızı arayıp 3d security kapatıp o şekilde ödeme yapmanız gerekiyor.

• @Masda Teşekkürer. başka bir banka kredi kartı ile yaptım oldu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |