Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar benim sorum şu, 20 mayıstaki JacobvBiden duruşmasından dv için olumsuz karar çıkarsa, bu yeni dava otomatikman boşa düşer mi acaba? Bu yeni davanın yargıcı bizi haklı bulursa o zaman Yargıç Cheni ezmiş gibi olacak, böyle bir şeyin olma ihtimali var mı sizce?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emredr hiçbir yargıç hiçbir yargıcı davasında karar verdi diye ezmiş olmaz merak etmeyin. ona bakarsanız Anunciato davasında yargıç Seeborg davayı moot etti ama charles kuck hemen GohvBlinken davasını açtı. eğer öyle bir durum olsa sizce dava açar mıydı? bu yüzden konuya başka davaların nasıl sonuçlanacağına değil, bu davanın nasıl sonuçlanacağına odaklanarak bakın derim. ayrıca JacobvBlinken davasında karar kesin olarak 20 mayıs'ta çıkmayacak.

• Merhaba, bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Bu davaya katılmak turist vizesi olan için amerikaya girişte sorun oluşturur mu?

• Büyük Mandamus Davasına Katılan B1-B2 Vize İle Amerikaya Ziyarette Sorun yaşar mı ?

• Re: DV2021 Büyük Mandamus Davası (Mayıs 2021)

Büyük Mandamus Davasına Katılan B1-B2 Vize İle Amerikaya Ziyarette Sorun yaşar mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@seyf, içinde söyledi: DV2021 Büyük Mandamus Davası (Mayıs 2021)

Merhaba, bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Bu davaya katılmak turist vizesi olan için amerikaya girişte sorun oluşturur mu?

hayır hiçbir sorun olmaz.
    bunu avukatlar da resmi olarak cevapladı zaten.

• @gucarslan merhaba, davaya katılmak H1b vizesinin alınmasını olumsuz etkiliyor mu acaba?

• @archer Merhaba, öncelikle böyle bir bilgi paylaştığınız çok teşekkür ederim! Benimde durumun sizinkiyle benzer ancak bebek ağustos sonu doğacak. Yani benim bebeği davaya dahil etmek gibi bir ihtimalim yok sadece eşim ve ben katılabiliyoruz ve sonradan 3 kişi olarak devam edeceğiz. Bu konuda nasıl bir aksiyon aldınız acaba bende davaya katılmak üzereyim daha sonrası başka bir bilgi aldıysanız ve nasıl ilerlediyseniz bilgi verebilir misiniz acaba, şimdiden teşekkürler!

• Bir önerim olacak. Forumdaki çoğu konunun ilk mesajında içerik ve sürecin detayları yazıyor. Buradan ve Telegram grubundan takip edenler az çok davaya katılım aşamalarına hakim. Yeni katılım yapacaklar için alt alta sıralı bir anlatım eklesek nasıl olur? Şuan gördüğüm kadarıyla avukatlık ofisinin sitesi bağlantıları ve ödeme için bir rehber var. Ödeme sonrası bir kaç e-mail daha geliyor ve imzalanıcak belgeler oluyor. Ödeme sonrası yapılacak işlemlerin bir özet şeklinde anlatıldığı kısım eklense daha iyi olur mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Goodluck v Biden

curtis morrison ve ekibi,
    davaya katılanlara bir mail göndererek dava adının, davaya katılan davacılardan birinin adı olan Maxwell Goodluck'dan yola çıkarak Goodluck v Biden olacağını ve bundan sonra sosyal medyada da #GoodluckvBiden olarak kullanılacağını bildirdi.

umarım dava, ismiyle müsemma olur ve bütün davacılara şans getirir.

Dear DV-2021 Big Case (Goodluck v Biden) Plaintiff,

(1) We have selected a first-named plaintiff for your lawsuit- Maxwell Goodluck. What that means is this case will be known by the short case name Goodluck v Biden. For the conversation on social media about the DV-2021 Big Case going forward, we will use hashtag #GoodluckvBiden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceronimo, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

@gucarslan merhaba, davaya katılmak H1b vizesinin alınmasını olumsuz etkiliyor mu acaba?

zannetmiyorum. ama yine de en doğru bilgiyi yasal olarak avukatlar verecektir.
    sorup bilgi alırsanız burada da paylaşmanızı rica ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meco, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

Bir önerim olacak. Forumdaki çoğu konunun ilk mesajında içerik ve sürecin detayları yazıyor. Buradan ve Telegram grubundan takip edenler az çok davaya katılım aşamalarına hakim. Yeni katılım yapacaklar için alt alta sıralı bir anlatım eklesek nasıl olur? Şuan gördüğüm kadarıyla avukatlık ofisinin sitesi bağlantıları ve ödeme için bir rehber var. Ödeme sonrası bir kaç e-mail daha geliyor ve imzalanıcak belgeler oluyor. Ödeme sonrası yapılacak işlemlerin bir özet şeklinde anlatıldığı kısım eklense daha iyi olur mu ?

çok iyi fikir sn. @Meco
    ben davaya katılmadığım ve başvuru evrağına sahip olmadığım için bu çalışmayı yapamam ancak; içinizden biri eğer yapabilirse ilk iletiye eklerim seve seve.

• @gucarslan elbette, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

Davanın ismi guzel zamanların habercisi olur insallah. Başta davacılara sonra da tum DV2021 talihlilerine fayda sağlayan guzel kararların çıkması dileğiyle.

Hayırlı olsun.

• Merhaba, biz de davaya katıldık. @gucarslan davanın telegram grubuna ekleyebilir misiniz? Teşekkürler

• dv2020 zede olarak bence davaya kesin katılın , zamanında açılan dava ile dv2020 den vizesini alıp gidenler olmuştu .tereddüt etmeyin , ben zamanında çözülür diye düşünüp katılmamıştım. 9000 vize ayrıldı ancak hala beklemekteyiz ve iş işten geçti diye düşünüyorum. 500 dolar amerikaya gitmenin yanında para değil

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@silkydeep, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

Merhaba, biz de davaya katıldık. @gucarslan davanın telegram grubuna ekleyebilir misiniz? Teşekkürler

özel mesajla bilgi verdim size

• Bu gün itbari ile dava ücretimi ödeyip gerekli evrakları ve davayı destekleyici açıklamaları ekleyerek davacı oldum. Umarım hepimiz hakkımızda hayırlı sonuçlar alırız.

Herkese Bol Şans.

• Davaya ödeme yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Kredi kartından mı, yoksa banka kartı üzerinden mi ödeme yaptınız ve dolar olarak nasıl gönderdiniz? Detaylı yazarsanız sevinirim.

• @ceronimo merhaba kredi kartıyla ödeme yaptım. Günlük kurdan 500 dolar karşılığı tl çekildi.

Benzer Başlıklar

• 154
  • 36
  • 26
  • 481
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |