Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Güven-Carmen-Tek öncelikle çok teşekkür ederim cevabınız için, evet inşallah bi kaç gün içinde NOA1 gelir postayla. Eksik belgeyi hangi mail adrese gönderecekler ki biz G-1145 formu doldurmadık ki

• @Tdream valla kardeşim bu konuda o kadar çok bilgim yok burdaki arkadaşların çoğu benden daha çok bilgili bu konuda size inşallah en kısa sürede yardımcı olurlar

• @Güven-Carmen-Tek yinede zaman ayırdınız için teşekkür ederim

• @Tdream, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@Güven-Carmen-Tek öncelikle çok teşekkür ederim cevabınız için, evet inşallah bi kaç gün içinde NOA1 gelir postayla. Eksik belgeyi hangi mail adrese gönderecekler ki biz G-1145 formu doldurmadık ki

Eksik belge isterlerse bunu Amerika da ki nişanlınızın adresi üzerinden talep edeceklerdir.Zaten başvuru formunuz da adresini belirtmiştir avukat G-1145 ile bi ilgisi yok merak etmeyin.

• @Tdream kendi dosyamıza kanıt fotoğrafları ve açıklamaların olduğu 10-15 sayfa eklemiştik. Ayrıcı her ikimizin pasaport style fotoları eklemiştik. Sadece 2 adet kanıt fotoğrafı çok az bir doküman umarım RFE olmaz. Olduda aldınız @Rookie nin dediği gibi abd de ki nişanlınızın evine gelecektir. Avukatınız umarım işini biliyordur, açıkcası bana öyle gelmedi. Form unutmalar pek hayrı alamet değil.
    (konuyu 1. sayfadan okumamanız büyük eksiklik*)

• @basakd eyvallah kardeşim benim

• @Rookie çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için, evet avukat nişanlımın adresini yazmış başvuru forumda, benim aslında korktuğum şey yeterli kanıt göndermediğimizdir ,onuda forumda yazılanları okuduktan sonra farkettim ,sadece 2 fotoraf ve nişanlımın ismi geçen otel kaydı ve uçak bileti yeterli mi sizde ? Avukat Mesajlarımıza ve video call’da çekilen fotoraflara gerek yok şimdi dedi . Çok stres yaptım bide kaç gün uğraştığım hastamı bu sabah kaybettim buda eklenince morelim bozuldu siz değerli arkadaşların fikirlerini soruyum dedim.

• @runaslan çok teşekkür ederim bilgilimizi paylaştığınız ve zaman ayırdığınız için.aynen dediğiniz gibi avukat hiç işini düzgün yapmıyor mail attığımızda bile geç dönüyor oda merak etmeyin bildirim alırsam size haber veririm diyor.RFE olsa sıkıntı yok eksik belgeleri gönderin derler red almamızdan koruyorum ilişkimizi kanıtlamak için yeterli kanıt gödermediğimiz için.

• @Tdream yeterli olup olmadığına Uscis görevlileri karar verecek tabi lakin en kötü ihtimalle RFE alıp tamamlarsınız.Sadece süreciniz biraz daha uzar içiniz rahat olsun bugüne kadar ben direk red alanla karşılaşmadım açıkçası aksi bi tecrübesi olan varsa paylaşsın tabi ki.

• @Rookie evet doğru en kötüsü RFE alırız eksikleri tamamlarız haklısınız.Allah hepimize bu bekleme sürecinde bol sabır versin umarım çok uzun sürmeden hepimiz vizemizi alıp sevdiklerimize kavuşuruz.hep forumun başından bilgileriniz ve tecrübelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

• @runaslan cok tesekkur ederim kardesim sagol cok büyük degil köşelerde var sadece geri gondermek istemiyorum 2.5 yildir bekliyorum onu 😁😁

• @Güven-Carmen-Tek tesekkur ederim kardesim cok sagol darisi basina olsun

• @mutkili tesekkur ederim sagolasin darisi basina

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hasan33, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Arkadaslar suan itibari ile vizemi elime aldim cok mutluyum malum benim vize surecim cok uzun surdu yaklasik 2.5 yil sabika kaydindan dolayi ama sonunda basardik ilk basta @crazycells cok tesekkur ederim cok yardimci oldun hatta bi an tum umudum kirilmisti senin verdigin bilgilerle tekrar umutlandim cok tesekkurler. Sunuda soylemek istiyorum burada almis oldugumuz en ufak bi bilginin cok faydasi oluyor o yuzden deneyimimi en kisa surede daha genis capli anlatacam. Herkezin sansi bahti acik olsun tesekkurler

Hayirli olsun, tebrikler. En yakin zamanda deneyimlerinizi bekliyoruz 🙂 Bundan sonraki surecte bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tdream, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Merhaba arkadaşlar,
    forumu baştan okudum keşke başvuru yapmadan önce okusaydım dedim çok endişelendim çünkü bence biz red alcaz 😞 avukatımıza güvenip sadece 2 fotorafımızı, otel kaydı (kayıtta benimde olduğumu yazmıyor) ve nişanlımın kaç ay önce Türkiye’ye geldiği uçak biletini gönderdik başka bişeye gerek yok dedi avukat bunlar yeter şimdilik dedi , mülakat günü sosyal medyadaki yazışmalar ve kanıtları yanında götürürsün dedi. Bide sadece benim çektiğim 55 fotorafımı istedi ve G-1145 forumda doldurmayı unuttu . Forumda yazdıklar okuduktan sonra bizim işimiz çok zor diye düşünüyorum keşke avukata güvenmeyip kendimiz evraklari hazırlasaydık. Siz ne düşünüyorsunuz ? Eksik belgeniz var diye eve posta gelir mi fazla kanıt gönderin ve nişanlımın 5 5 fotorafımı ekleyin diye? Eksikleri gönderirken G-1145 formuda doldurup ekleyebilirmiyiz? Çok uzun yazı oldu kusuruma bakmayın. Şimdiden çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.

Arkadaslarin da dedigi gibi eksik olarak degerlendirdikleri belgeleri zaten sizden isteyecekler, bu mektup sizin formda yazdiginiz iletisim adresine gelecek. Yani dosyaniz red olmayacak, sadece surecte biraz gecikme olacak.

Eger online bildirim almak istiyorsaniz bu paketi gonderirken bence de G-1145 formunu doldurup ekleyin, zaten kaybedecek bir sey yok; eger degerlendirmeye alirlarsa da online bildirim de aliyor olursunuz.

• ⭐⭐

Selamın aleyküm arkadaşlar bir şey sormak istiyorum acaba k1 vizesinde yaş farkı. Konsoloslukta mülakatta yada usciste sorun yaratır mı acaba.? Bunu merak ettim
    Bir çok görülmemiz var kız arkadaşım ile 6 defa görüştük. Yurt dışında Meksika’da bile görüştük o 5 kez Türkiye’ye geldi. Farklı şehirlerde tatil yaptık otel rezervasyonları whatsap konuşmaları birlikte seyahatlerimizdeki uçak biletleri herşey mevcut Bilgi verir misiniz acaba bu durumda yaş farkı sorun yaşatır mı bizlere ?

• @Tdream bir sey olmaz cok cok rfe alirsiniz tamamlar gonderirsiniz cok sıkıntı yapma ret almak o kadar kolay değil

• @crazycells merhaba cvp için çok teşekkür ederim şimdi bu acılı zamanda çok Ta uğraşmak istemedim kayınpederim bugün tr de defnedildi ben gidemedim grennkartimmm gelmediği için riske atamadım defin işlemeleri icin bile çok uğraştık uzak olmak özellikle Amerika’da olmak çok zor bu süreçte

• Arkadaşlar bende k1 ile başvuracağım fakat sevgilim part time çalışıyor ve beni resmi olarak karşılayamaz olarak gözüküyor. Sizden ricam sponsor olayını detaylı açıklar mısınız ? Kendi kendimi karşılayabilir miyim ? Banka hesabımda para gösterebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim...

• @emirgenco sorun olacağını sanmıyorum. Arkadaşımın ABD'li eşi ile arasında 15 yaş var ve K-1 vizesine başvurduklarında bir yıldır beraberlerdi o sürede de maksimum iki üç kez Türkiye'de görüştüler ve hiçbir sorun olmadan vizeyi alıp evlendiler. İçiniz rahat olsun.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 1476
  • 116
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |