Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rhonster ama görüyorum ki işe yaramıyor insanlar kan davası gibi şu tartışmayı gütmeye devam ediyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir he ozaman quantum fiziği devre dışı 😃

• ⭐⭐⭐

• @Rhonster Müslümanlar, domuzların kendi pisliklerinde yatmasına değil kendi pisliklerini yemesini laf derler ve doğru da derler. Bir de Kuran ın Domuz etinin haram kılındığını belirtmesinden dolayı domuz lafı geçince böyle derler. Eğer Kuran Domuzu yasaklamasaydı bu kadar laf etmezlerdi ama en azından koyun keçi ve dana kendi pisliklerini yemezler bu yüzden domuza bu kadar laf gelir
    Çok yanlış yaklaşımdasınız bu yaklaşımdan çıkmanızı temenni ediyorum.

• ⭐⭐⭐

ben bu sene şunu anlamadım özellik şu son 10 sayfa başta olmak üzere bundan önce de olmuştu bu tarz atışmalar,

"insanlar rahatsız oluyor bu tartışmadan bunun yeri burası değil neyse cevap vermiyim" kısmını neden kimse düşünmüyor ? Bence artık bi taraf bu olgunluğa ve günlerdir bahsettiğiniz saygı olayını sadece dini konularda değil şuan bu forumu gerçekten Amerika konusunda bilgi almaya çalışan insanlara da göstererek başlayabilirsiniz mesela

illa bu forumda tartışacağız derseniz de https://yesilkartforum.com/forum/category/75/gündem-ve-sohbet gündem ve sohbet başlığında bir konu açıp ordan devam lütfen ama lütfen bize de biraz saygı

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir ilgili başlık altından bilgi alabilirsiniz tolga bey, siz burda butun gun ne konuşulsun istiyorsunuz.

• ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu en başından beri konuşulan mubabbetin bu noktalara gelmesi size hakaret edecek boyuta ulaşılmasının nedeni de sürekli cevap verilmesi, yanlış anlamayın hakettiniz demiyorum ama insanlar sürekli konu uzadıkça artık ne yazacağını bilemiyor demek ki

Bu konu altında ne mi konuşulmalı ? Ne bileyim hani Greencard ile ilgili bir konu bu da amerika ile baglı ya hani belki onunla ilgili bişeyler konuşabiliriz tamamen bir fikir bu tabi sonuçts bakınca Greencard dini ve felsefik düşüncelerinize göre verilmiyo bu konu altında bunu tartışmak çok anlamlı gelmedi bana.

• @tolgasatir benim eşim de zaman zaman hadi gidelim artık dayanamıyorum bu ülkeye diyor, zaman zaman da çok uzak nasıl yapacağız ailemizden uzak diye dönüyor fikrinden. Öyle zamanlarda çaktırmadan bir tane 140journos videosu açıyorum yine karar değiştiriyor 😃

Bakalım daha GC çıkmadan gidelim demek kolay. Yumurta kapıya dayandığı zaman göreceğiz tepkisini.

• ⭐⭐⭐

@Enes-Altuniş, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir benim eşim de zaman zaman hadi gidelim artık dayanamıyorum bu ülkeye diyor, zaman zaman da çok uzak nasıl yapacağız ailemizden uzak diye dönüyor fikrinden. Öyle zamanlarda çaktırmadan bir tane 140journos videosu açıyorum yine karar değiştiriyor 😃

Bakalım daha GC çıkmadan gidelim demek kolay. Yumurta kapıya dayandığı zaman göreceğiz tepkisini.

Bende şimdiden bastırıp bıktırmak istemiyorum o yüzden çıksın öyle konuşalım diyorum arada sübliminal videolar mesajlar veriyorum 😁

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir beyfendi kaçıncıya düzenliyorsunuz. düşünüp düşünüp yeniden mi yazıyosunuz. zaten bana hakaret edemez. etmeye çalışıyor insanlara, karşı düşüncelere bunu yapmaya çalışıyor. siz hala amerika goy goy iyi öyle olsun hakkınızda hayırlısı neyse o olsun sizede iyi günler

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@cryzsell rica etsek şu tartışmaya yol açan yorumları silseniz her okuyan yorum yaparak devam ediyor ve gerçekten amacından sapmaya ve rahatsız edici olmaya başladı biz buraya kimsenin kendi dinini veya düşüncesini savunmasını okumaya değil AMERİKA ortak noktasından ilerlemeye geldik, bu tartışmalarla ilgili eminim başka platformlarda vardır burası yeri değil gibi geliyor bana.

Yanlış kullanıcıyı etiketlemişsiniz haberiniz olsun. 🙂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

kayıpsız 3 bebişimiz oldu 😃

Ara ara fotoğraf atsana 😊

• Yasaklı

@tolgasatir
    Kusura bakmayın, aykırı olduğum için insanlıktan özür dilerim. Bu toplumda, insanlara karşı nazik olmaya çalıştığınız da böyle kişiler çıkıp sizi doğal olmamakla suçluyor. Ben yakışıklı bir adam olmadığım ve sevdiğim için sakal bırakmamdan dolayı bu yakıştırmaya hayatımın her alanında maruz kalıyorum. O yüzden alışkınım. Hep bir ötekileştirme çabası. İnanın amacım din savunuculuğu veya duyar kasmak değil.

Benim kim olduğumu biliyor musunuz ki duyar kasayım diyorum. Onu bile anlamak istemiyorlar.

Ben şu gereksiz muhabbete maruz kalan herkesten kendi adıma özür dilerim.
    Ben kimim ki insanlara doğru olanı göstermeye çalışıyorum.

Kürt - Türk kardeştir dersin. Sen karadenizlisin ya milliyetçisinya kesin bunun altında bir alay vardır derler. Duyar kasıyorsun derler.

Nezaket ne güzel şey dersin. Neyin ironisi bu derler.

Güzel olan hiç bir şeyi karşılarındakine yakıştırmazlar. Sadece hatalarını gösterdiğiniz için günah keçisi olursunuz. Bir de bunu yapanlar, karşılarındakine yakıştıramlardır bunu genelde.

Ne haliniz varsa gülün diyorum hepsine.

İyi niyetimizi böyle böyle kaybediyoruz.

Edit:
    Hayatınızda her şey kalbinize göre çıksın karşınıza. Kin kusanı kin, insanları hor görüp alay edeni, hakkı olan, nezaket yoksunlarını, sivri dillileri layıkları bulsun. Onlara ettiğim bir beddua değil, onlardan sakınmak istediğim iyi insanlara duamdır.

• ⭐⭐⭐⭐

@Bekoray domuzun dinler tarafından neden yasaklandığını dahi bilmezsin çok yanlış yaklaşımdasınız bu yaklaşımdan çıkmanızı temenni ediyorum. ipucu vereyim antik mısırda başladı bu.

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE atacam 🙂 telefon bende değil şuan onu bekliyorum

• ⭐⭐⭐⭐

@Bekoray ayrıca ben ineklerin kafalarını kendi pisliklerine soktuğunu kendi gözlerimle gördüm yediler mi yemediler mi bilmem ama.

• Arkadaşlar bunları konuşarak niye gerilim oluşturuyorsunuz ki? Boşverin şunun şurasında 23 gün kalmış herkes hayalini yazsın, Amerika konuşalım boşverin be yaaa

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir beyfendi kaçıncıya düzenliyorsunuz. düşünüp düşünüp yeniden mi yazıyosunuz. zaten bana hakaret edemez. etmeye çalışıyor insanlara karşı düşüncelere bunu yapmaya çalışıyor. siz hala amerika goy goy iyi öyle olsun hakkınızda hayırlısı neyse o olsun sizede iyi günler

Polemiğe girdiğiniz arkadaşı uzun zaman önce engelledim sanırım amacı yıldız kasmak ama hâlen iletileri alıntı yapıldığı için görüyorum keşke buna bir çözüm olsa goremesem yaptığı sporlardan tatil planlarından vs vs gereksiz sayfalarca kahve muhabbetine döndürdu bekleme odasını, elbet bunlarda konuşulur ama bir nefes al birileri de fikir versin yada iki kişi karşılıklı muhabbete dönüyorsa oda aç orada konuş, size verdiği cevapları kişisel algılamayın sadece puan kasıyor

• ⭐⭐⭐

@Ali-Ege-Can-0 greencard dışında başka bi yol buldum belki 2-3 sene zahmet sonra rahmet olabilicek. okul bulmam lazım 2 ders almam gerekiyor yok okadar az derse ı20 gönderemeyiz diyolar falan bendeki amerikasal gelişmeler böyle 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |