Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

BIDEN'ın Göçmen Vize Yasağını (PP-10014) Kaldırma Kararı (Şubat 2021)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Joe Biden, göçmen vizelerinin ülkeye girişini engelleyen yasak olarak bilinen ve bir çok DV2020 talihlisi arkadaşımızın vizesini kullanamamasına, bu yüzden de ülkeye girememesine sebep olan yasakları kaldırdı.

öncelikle bütün DV2020 talihlisi arkadaşlara, sonra da mülakat bekleyen biz DV2021 talihlisi arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun!

• Allahım gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool 🙂

Herkese hayırlı olsun.İnşallah güzel günlerin başlangıcı olur.

• Talihli değilim ama şakasız son 1 yıldır aldığım en iyi haber, şimdiden sorunsuz sıkıntısız bir süreç olmasını dilerim. Umarım herkes vizesine kavuşur. O zaman bu güzel haberi bir şarkıyla kutlayalım arkadaşlar -->

🙂

• ⭐⭐⭐

Çok iyi haber, bekleyen herkese hayırlı olması dileğiyle.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gucarslan elinize saglik. bence de kendi basligini hakediyordu 🙂

ben duyuruyu buraya da tasiyayim:

Göçmenlerin vize almasını ve vizesi olanların ABD'ye girişini yasaklayan Trump tarafından yürürlüğe konulan PP10014 nolu kararname yeni başkan Biden tarafından yürürlükten kaldırılmıştır!

Geçerli göçmen vize sahibi herkesin, geçerlilik süresini geçirmeden ilk fırsatta ABD'ye giriş yapmalarını şiddetle tavsiye ederiz.

Ayrıca vize almayı bekleyen çekiliş talihlilerinin, aile veya iş sponsorlu göçmenlik başvuru sahiplerinin şu an nasıl yeni vize alacağına dair bilgiler için konsolosluk açıklamalarını bekleyeceğiz!

ilgili sayfa: https://www.whitehouse.gov/briefing-room/presidential-actions/2021/02/24/a-proclamation-on-revoking-proclamation-10014/

• ⭐⭐⭐

Herkes için güzel günlerin gelmesi ümidiyle 🙏

• Hadi gözünüz Aydın! 😊

• MUHTEŞEM... Artık lütfen başka bi sorun çıkmasın..

• Umuyorum ki sürecin devamındaki olumlu gelişmelerin sadece başlangıç noktasıdır bu karar 🙏

• DV Talihlisi olmasamda doğum günümde bu haberi duyduğuma çok sevindim 😊 Umarım bu yıl bitmeden yeni göçmen yasası mecliste onaylanır ve daha çok kişi vize alma hakkına sahip olur.

• İnsanların gerim gerim gerildiği , belirsizliklerin son bulmasına çok sevindim.. Gözünüz aydın arkadaşlar!

• Bu harika bir haber !!! O halde hemen giriş yapabiliyoruz ! Peki covid testi dışında bir şey yapmamıza gerek var mı ? NIE ye mail falan atmak gerekiyor mu bizim vize tarihimiz 21 martta sona erecek

• Sonunda ya çok sevindim. 🙂 Herkese hayırlı olsun. 6-7 ay var önümüzde ama ben bana sıra gelmeyeceğini düşünüyorum 2022'ye nasip olur inş. Sırası önde olanlar için umarım her şey gönlünüze göre olsun.

• @Berk-Şendil , bizimde Dosya Numarasi: 2021EU11XXX , bu sene gelmez mi bize sira ?

• Harika bir haber! Bütün bu haberi bekleyen herkese hayırlı olmasını dilerim. Umarım mülakat bekleyen bizler için de güzel bir başlangıcın ayak sesleridir :)))

• Talihli olmasam da sizler adına çok sevindim. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur.

• Gayet sevindirici bir haber ile güne başladık. Herkes için hayırlısı olsun.

• Harika bir haberrr. Çok şükürr 🙏 umarım sıra gelir de bir umut bekleyen herkes alır kartı. 🙏
    (Forumda yeniyim, rica etsem beni de telegram grubuna alır mısınız?)

• Mükemmel bir haber umudum arttı hepimiz kazasız belasız vizemizi alırız inşallah.

• Arkadaşlar şimdi geçerli DV vizesiyle seyehat edebilir miyiz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |