Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @semavi, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

Çok çok fazla...

Keşke 5-6 nakit cikarabilseniz...

Kredi kullanın ki krediniz düzelsin saçmalığına inanmayın...

Umarım uygun bir şey bulursunuz

maksimum 2500 dolar çıkartabiliyorum sayın @semavi nasıl bir yol izleyeceğim bilemedim.

• Birde bu tur galerilere gittiginiz zaman, ellerindeki 2020 model araclari sorun. Bunlari elden cikartmalari lazim. O yuzden buyuk indirimler yaparlar

• @mardin47-47, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@nwtzki Toyota bayileri işin kurdu siz 9 bin teklif edin onlar yok der onlar bir teklif verirler siz yok diyin sonra masadan kalkın 2 gün sonra ararlar sizi tekrar gelin görüşelim diye delar lar hep bunu yapar

aynen böyle oldu.

• @MySea, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

Birde bu tur galerilere gittiginiz zaman, ellerindeki 2020 model araclari sorun. Bunlari elden cikartmalari lazim. O yuzden buyuk indirimler yaparlar

aynen onuda sordum aslında sayın @MySea ama aylık 350 dolar ödeme çıkartıyor.

• @nwtzki Baska galerileri de denediniz mi? Sadece Toyota da takili kalmayin. Arabanin fiyati uzerinden vede faiz orani uzerinden pazarlik yapmalisiniz. Isinizi ve kredi skorunuzu bilmiyorum ama biraz tok alici olursaniz ve hemen olur demezseniz, pazarlik yapabilirsiniz. Onlar sizi ararlar, gel orta yolu bulalim diye...

@nwtzki Baska galerileri de denediniz mi? Sadece Toyota da takili kalmayin. Arabanin fiyati uzerinden vede faiz orani uzerinden pazarlik yapmalisiniz. Isinizi ve kredi skorunuzu bilmiyorum ama biraz tok alici olursaniz ve hemen olur demezseniz, pazarlik yapabilirsiniz. Onlar sizi ararlar, gel orta yolu bulalim diye...

yarın volkswagen e gideceğim. 320 aylık 60 ay 1500 downpayment 2020 model jetta sıfır için şartları zorlayacağım. başka türlü kredili alamayacağım sanırım 😃

• @nwtzki 72 aylik bir odeme plani alirsaniz, aylik odemeler biraz daha duser. Ama toplamda odeyeceginiz faiz biraz artar.

• sayin @semavi en cok araba alip satanimizi ona danisayim , ikinci el Honda CR v EX , 39267 milde 2017 model ve su anda 18600USD. Toyota bayisinde satiyorlar, co signer olursa kredileniyor ayni zamanda ve var. ama apr ne olur bilmiyorum. test surusu de yaptik. fikrinizi almak isterim

• @nwtzki, Sayin @MySea 'nin de ifade ettigi gibi 2020 sifir arabalara yonelin. Hyundai dealer'larına da bakın. Elantra da 2020 stoğu olabilir.

• Aynı arabanın sıfırı ile oranlayin.
    1-2 sene içinde ev almayı planlıyorsanız kredili araba almayın derim...

• @semavi 2021 sıfırı 28980USD. ev acikcasi 3-4 sene dusunmuyoruz burada, oglanin okul durumuna gore hersey.

• Gelir gelmez Uber eats için 1500 dolara 2006 Altima aldım. Şimdi değiştirmek istiyorum. 2017 Civiclere bakıyorum 10-11 civarında. Geçmişine baktıktan sonra mekanik için grup içinde var mı gösterebileceğimiz arkadaşlar. Kazanan bizden olsun. New York Brooklyn.

Ikinci el şuradan alınır dediğiniz oneriler var ise almak isterim.

• Merhabalar 2010 Honda Insight Hybrid dusunuyorum .Bu arabayla ilgili fikri bilgisi olan varmi acaba ?

• Bu kisi gercekten arabadan anlayan bir isim, verdigi listeyi sahsen 2005 model araba alirken uygulamistim ve 2 sene sorunsuz bindim. Ihtiyaci olanlara duyurulur.

• VW Tiguan kullanan var mi? Nasil bir deneyim?

https://www.caranddriver.com/volkswagen/tiguan-2020

VW Tiguan kullanan var mi? Nasil bir deneyim?

https://www.caranddriver.com/volkswagen/tiguan-2020

Ben beğendim tiguanlari. Bir kaç tane sattık. Henüz bir sorunda çıkmadı. Kaldı ki bu arabalar 8-9 yaşında ama temizdi...

Genel sorunları ise

Cam tavanlar Texas gibi sıcak yerlerde sorun olabiliyor (tüm araçlar)
    Bakımları düzenli olması lazim çünkü çoğunluğu turbo motor kullanıyor ve biraz daha hassas atmosferik sisteme göre ..
    Passat ve jettalarda çok fazla transmission sorunu gördük ama tiguanlarda pek yok. Muhtemelen aynı şanzıman kullanılıyordur ama kullanıcı farklarida olabilit elbette...
    Sıfır alindiginda siZ kendiniz bakacaginiz için , temiz kullanımda pek sorun yaşatmaz...

• ⭐⭐⭐

@MySea Benim de bir sonraki alacağım araç olarak düşündüğüm model. Sanırım sene sonu yeni dizayn model çıkıyor. Bu sene sonu, 2020 veya 2021 eski kasa olarak düştüğünde iyi bir indirim yakalayabilirim umarım.

Tek hoşuma gitmeyen yönü ısrarla halojen far kullanmaları. En üst seviye donanımda sadece led farlar var ve Tiguan için en üst seviye gereksiz pahalı benim için.

• ⭐⭐⭐

Sn @semavi , şanzıman ile sorun görmedikleriniz yeni kasa modeller mi acaba, yoksa bir önceki kasa olanları mı?

• @semavi @FreeWoRLD

Cevaplar icin tesekkurler! Ben su an icin arastirma asamasindayim. Degisik marka ve modellere bakiyorum. Volvo XC40, VW Tiguan, Mercedes GLA, BMW X3 ve Porsche Macan incelemedeyim. Avrupa icin is yoluyla tayin olayi beklemedeyim. Olursa, bunlardan birisini alip goturebilirim. Modeller konusunda fikirlere acigim ve cok makbule gecer.

• ⭐⭐⭐

Hayirli olsun Sn @MySea , konu disi ama hangi ulkeye yolculuk?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |