Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Yani o da 31 mart denmişti değil mi?

• Merhabalar, olumlu gelişmeler var takip ediyoruz emeğinize sağlık, inşallah sonu hepimiz için hayırlı olur. Yeni gelişmeler ışığında danışmak istediğim bir şey var. Anladığım kadarıyla NIE başvurusu vize geçerliliği 28 Şubat’a kadar olanlar için yapılabiliyor. Bizim vizemiz 18 Mart’ta bitiyor. Bu durumda şu an için yapabileceğimiz bir şey var mıdır, nasıl bir yol izleyebiliriz. Ya da şu an sadece yasağın kalkmasını mı beklemeliyiz?

• ⭐⭐

@lntcko, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar, olumlu gelişmeler var takip ediyoruz emeğinize sağlık, inşallah sonu hepimiz için hayırlı olur. Yeni gelişmeler ışığında danışmak istediğim bir şey var. Anladığım kadarıyla NIE başvurusu vize geçerliliği 28 Şubat’a kadar olanlar için yapılabiliyor. Bizim vizemiz 18 Mart’ta bitiyor. Bu durumda şu an için yapabileceğimiz bir şey var mıdır, nasıl bir yol izleyebiliriz. Ya da şu an sadece yasağın kalkmasını mı beklemeliyiz?

Takipte kalın. NIE’nin 28 Şubat’a kadarki dönemi kapsaması PP’nin 1 Mart itibariyle iptal olabileceğine işaret ediyor.
    Vizeniz sonlanmasan giriş yapacaksınız inşallah.

• @Muhtaradana yani sonuc olarak Eylul den sonra dv2020 vizelerini almis ancak, vizelerin annotation kismin da " Entry subject to pp10014 " yazanlar artik giris yapabiliyor mu?

• @ebc konsolosluğa başvuru yapıp bir nie almadıysanız, şimdilik hayır

• @Muhtaradana Konsolosluktan NIE basvurusumu yapmaliyim su asamada, yoksa beklemelimiyim

• Sayin @crazycells Eylul den sonra dv2020 vizelerini almis ancak, vizelerin annotation kismin da " Entry subject to pp10014 " yazanlar olarak,

Konsolosluktan NIE basvurusu mu yapmaliyim su asamada, yoksa beklemelimiyim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TURKEYANDUSA, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

HAYDİ HERKESE HAYIRLI OLSUN TÜM PP'LER KALDIRILDI. https://www.whitehouse.gov/briefing-room/presidential-actions/2021/02/24/a-proclamation-on-revoking-proclamation-10014/

harika haber, elinize sağlık. her platformda duyuru olarak paylaştım.

• Çok şükür, her gün bu sayafalarda vakit geçirmek gerçekten yorucuydu. bize yol göründü demektir 🙂 Kolaycılık yapıp usa deki arkadaşlara sorayım şimdi, hangi şehre uçalım? 3-4 gün kalıp geri dönmeyi planlıyoruz. New york karantina uyguluyor bildiğim kadarıyla. Karantina uygulamayan, uçuş olarak görece ucuz neresi olabilir? Vereceğiniz tüm öneriler çok değerli, şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kelaynach buraya sormadan amerikaya ilk giriş kısmında yazılanları okursanız bu sorunun cevabını alabilirsiniz

• Uzun zamandir forum'a yazmiyordum, son gelismeler isiginda yazmak sart oldu; herkes icin bu karar hayirli olsun oncelikle, etkilerini ilerleyen donemde daha net gorebilecegiz, ama su bir gercek ki; artik vizesi olan DV2020 kazananlari ulkeye giris yapabilecek bu inanailmaz guzel, vizesi olmayan arkadaslar icin ben reserve 9095 vize icin yargi takviminin degisecegini dusunmuyorum yani; Nisan sounu gibi 9095 vize serbest birakilir. Kalan vizeler icin de Kongre surecinin baslatilacagini ama ayni zamanda uzun surebilecegini zannediyorum.

• Vizesi olan her arkadaşımızı tebrik ediyorum ve umarım en kısa zamanda ülkeye giriş yaparlar. İnşallah bizde en kısa zamanda vizelerimizi alırız.

• Hayırlı olsun arkadaşlar.. Darısı bizim gbii 2020 vizelerini henüz cebine koyamamış talihli talihsizlerin başına..

• Öncelikle merhaba
    Dv2020 talihlilerindenim pasaportumda vizem basılı ancak pasaportumun süresi bitmek üzere. Nüfus müdürlüğünde pasaportu delip vereceklerini söylediler ancak üzerinde vize var. Konsolosluğa mail attim ancak daha bir dönüş alamadım. Bilen kişiler varsa yardımcı olabilirler mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xla, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Öncelikle merhaba
    Dv2020 talihlilerindenim pasaportumda vizem basılı ancak pasaportumun süresi bitmek üzere. Nüfus müdürlüğünde pasaportu delip vereceklerini söylediler ancak üzerinde vize var. Konsolosluğa mail attim ancak daha bir dönüş alamadım. Bilen kişiler varsa yardımcı olabilirler mi?

Vize oldugunu belirtirseniz, vizeli olan sayfayi delmezler. Yeni tarihli pasaport ve vizeli eski pasaportunuzla beraber seyahat edebilirsiniz.

• @crazycells teşekkür ediyorum

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@kelaynach buraya sormadan amerikaya ilk giriş kısmında yazılanları okursanız bu sorunun cevabını alabilirsiniz

çok mantıklı, teşekkürler

• @ebc PP10014 yürürlükten kaldırıldı, artık seyahatinizi yapabilirsiniz

• Bugün daha fazla haber alabiliriz ama iki Eylül ayında vize alan dv2020 talihlisinin bugün sabah saatindeki Los Angelas uçağına bindiği söylendi

Benzer Başlıklar

• 6430
  • 358
  • 11425
  • 114
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |