Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Biden'in Göçmenlik Reformu Yasa Tasarısı (20 Ocak 2021)

• @Orhan-Cabarov Trump ın giderayak 31 Aralık gecesi, yeni immigrant vizelerle ABD ye girişi 31 mart 2021 e kadar askıya aldığı kararnamenin kodu 🙂 diyim özetle

• @hulyaek Çok teşekkür ederim, daha iyi anlatılamazdı.

• Bugün Biden açıklamalarda bulunacaktı, saat kaçta olacak bilen var mı?

• SALI gününe ertelendi

• Sayın @crazycells bu tasarı geçerse eğer. Aile birleşmesi (kardeş statüsünden başvuru) bekleme süresi kaç seneye düşer sizce?

• Dun yazmistim bu konuda. Yazdigim gibi, tasari uzerinde gorusmeler ve pazarliklar simdiden baslamis.

https://thehill.com/homenews/senate/536298-durbin-graham-teaming-up-on-immigration-bill?amp

• @dmrtkn Bekleme süresinin kısaltma gibi bir durumu var mı acaba? Öyleyse harika olurdu. Biz 15.yılımıza girmek üzereyiz

• @Zeyno https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1161675960915348&id=100012188656204
    Sorunuzun cevabını burada açıklıyorlar. Kardeş kategorisi için bekleme süresinin muhtemelen düşmeyeceğini söylüyorlar

• @redur47 çok uzun şuan çalışıyorum tam olarak kaçıncı dakikada rica etsem söyler misiniz

• @dmrtkn Kontrol ettiğimde dakikasını paylaşırım, kısaca durumu şöyle belirttiler; Kardeşler için bekleme sürelerinin azalması için senelik kardeşler için konulan vize kotasının arttırılması gerekir dediler ancak şuan buna yönelik herhangi bir işlem olmadıklarını belirttiler. Ancak yinede tasarı senatodan geçmeden kesin birşey söyleyemeyeceklerini ifade ettiler

• @redur47 umarım dedikleri gibi olmaz ve her türlü vize için süre kısalır. Biz daha yeni başvuracaz. Ama mantıken hepsi kısalır diye düşünüyorum açıkçası.

• @redur47 aslında benim hızlanmaktan kastım daha çok normal hızına geri döner mi? Az çok ilerlermi? En azından 2-3yıdaha bekleme durumu olmaz.

• @Zeyno normal hızı kaç sene oluyor acaba 15 sene dediniz gözüm korktu açıkçası. Şimdi başvursak oğlum 20 yaşında olacak 15 sene sonra 😁

• @Zeyno Bekleme süreleri ancak Uscise gönderdiğiniz i130 için kısalabilir ancak her fiscal year için vize verme kotası olduğu için kota artmadan bekleme süresi kısalmaz. Şuanki tasarıda doldurulamayan vize kotalarının diğer kategorilere aktarılması gibi bir başlık var ancak bunun aktarımı hangi vize türlerine olacak senatodan geçecek mi belli olmadığı için kesin birşey söylemek zor

• @dmrtkn normalde en fazla 13-14 benim bildiğim kadarıyla. Biz 14 yılı 2 ay sonra dolduracağız. Su anda çoook yavaş. Hatta 3 4 ay hiç ilerlemediği oluyor. Bu hızla giderse 2 3 yıl alır gidişimiz diye düşünüyorum

• @redur47 geçen mali yıl sonunda böyle birşey oldu. Yasaklardan dolayı verilemeyen bol miktarda aile vizesi diğer vizelere aktarıldı.

• @Zeyno o zaman bizim 20 seneyi bulur

• @dmrtkn, içinde söyledi: Biden'in Göçmenlik Reformu Yasa Tasarısı (20 Ocak 2021)

@redur47 çok uzun şuan çalışıyorum tam olarak kaçıncı dakikada rica etsem söyler misiniz

kısaca şöyle dediler ben canlı izledima bd hükümetinin kardeşler vs için kotaları arttırmaması yüzünden bu kadar yıl beklenildiğini ve bu kotayı artırmayacaklarını çünkü bunu kontrol yöntemi olarak kullandıklarını, açıkçası bu yolu değiştirmelerinin zor olduğunu söylediler.

• @DustyBlue işimiz Allah'a kaldı desenize

• @redur47 biraz önce abimle konuştum. Abimin avukatı buraya gelmeleri bir kaç seneyi bulur demiş nasıl olur bu sizce, kendisi aynı zamanda göçmenlik avukatı. Abimin işinden dolayı avukatla ilerlicez bu konuda

Benzer Başlıklar

• 12
  • 20
  • 22
  • 16
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |