Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

abd başkanı Joe Biden, yayınladığı başkanlık genelgesi ile haziran ayı'nı, Ulusal Göçmen Mirası Ayı olarak ilan ettiğini duyurdu.

tarihini göçmenlerle kuran ve bu günlere gelmesine büyük katkısı olan göçmenlerin önemi ve 2021 abd vatandaşlık yasası gibi konuların da geçtiği genelgenin tam metnine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

şahsi edit:
    göçmenlerin kendileri için bu kadar önemli olduğunu dile getiren biden hükümeti'nin, özellikle DoS ve ona bağlı kurumların nitelikli göçmenler için süreçlerinin iyileştirilmesi konusundaki adımlarını bir an önce görmek isterdim. bir green card talihlisi olarak, son iki yıldır yaşanan durumların acil olarak telafi edilmesi bu yayınlanan genelgeyi destekler nitelikte bir adım olacaktır. binlerce insanın yeni bir hayat kurmak için elde ettiği bu şansı kullanmalarına izin vermek, bu genelgede dile getirilen tarihsel sürece ve mirasa olan saygının göstergesidir.

• Yasaklı

Edit: Umarım bu sözler havada kalmaz bir değişiklik olur.

• Genelgede şu anki süreç ile ilgili bir ima görmek isterdim açıkçası. Ama yine de böyle bir ay ilan etmeleri güzel bir şey. Şu an göçmenlikle ilgili her türlü olumlu gelişme lehimize. Paylaşım için teşekkürler.

• @gucarslan paylaşım için teşekkürler. İnşallah kısa vadede sonuna gelmiş olduğumuz bu DV2021 sürecini kurtaracak bir adım atarlar da sözleri anlamlı hale gelir değerli yöneticilerin 🙂

Benzer Başlıklar

• 132
  • 3
  • 330
  • 35
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

154

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |