Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,
    ds260 formunu doldururken ilgili bölüme eşimin il evliliğinde kullandığı soyadını yazmayı unuttuk
    ama evlenme boşanma tarihlerini, eski eş bilgilerini girdik. Vukuatlı nüfus kayıt belgesinde ilk evliliği ile ilgili hiç bir kayıt yok,
    sadece kızlık soyadı gözüküyor ve ds260'a zaten yazdık. Formu açtırmamıza gerek var mı?

• Merhaba arkadaşlar, bu aralar evrak talebi ya da onayı alanlar var mı 2021’lerden? Teşekkürler

• Herkese merhaba,
    Öncelikle hepinize hayırlı bir süreç dilerim.
    Ben de 2021 talihlisiyim fakat bazı ailevi karar durumlarından dolayı Ds260 formumu yarın göndermiş olacağım. Ailevi durumdan kastım greencard çıktığında eşim hamileydi. 26 eylül tarihinde de bebeğimiz dünyaya geldi. Şimdi onunda bilgilerini ekleyerek formları iletiyor olacağız.

İçinde olduğum bu durumun sürece olumsuz bir yansıması olur mu ?
    Case numaram 30xxx li rakam..

Kıymetli desteğiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@hasan44, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar, bu aralar evrak talebi ya da onayı alanlar var mı 2021’lerden? Teşekkürler

Merhaba,

Evrak onayları yaklaşık 1 aydır gelmiyor. Şu anda 4800'lerde. Evrak talepleri de bir süredir durakladı, orada da 10500'lerdeyiz.

Kasım bülteni öncesindeki son düzlüğe giriyor KCC. İnşallah bu hafta içerisinde hem evrak onayı hem de evrak talebi noktasında ilerleme katederiz.

• ⭐⭐⭐

@muzafferdogus, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Herkese merhaba,
    Öncelikle hepinize hayırlı bir süreç dilerim.
    Ben de 2021 talihlisiyim fakat bazı ailevi karar durumlarından dolayı Ds260 formumu yarın göndermiş olacağım. İçinde olduğum bu durumun sürece olumsuz bir yansıması olur mu ?
    Case numaram 30xxx li rakam..

Kıymetli desteğiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,

Henüz mülakatlar yapılmadığı için olumsuz bir yansıması olmaz. Yarın gönderebilirsiniz.

• @Sono teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mesut-0, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar,
    ds260 formunu doldururken ilgili bölüme eşimin il evliliğinde kullandığı soyadını yazmayı unuttuk
    ama evlenme boşanma tarihlerini, eski eş bilgilerini girdik. Vukuatlı nüfus kayıt belgesinde ilk evliliği ile ilgili hiç bir kayıt yok,
    sadece kızlık soyadı gözüküyor ve ds260'a zaten yazdık. Formu açtırmamıza gerek var mı?

Formu actirip bu ismi de eklemenizi tavsiye ederim.

Idari islem sureci isimleriniz uzerinden ilerliyor, eger konsolos eski isminizi farketmezse mulakattan sonra bu ismi de aklamak icin ek sure gerekebilir, o nedenle forma acikca yazmak avantajiniza olur. En azindan mulakata kadar tum idari islemin bitmis olma ihtimali yukselir.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Mesut-0, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar,

Formu actirip bu ismi de eklemenizi tavsiye ederim.

Idari islem sureci isimleriniz uzerinden ilerliyor, eger konsolos eski isminizi farketmezse mulakattan sonra bu ismi de aklamak icin ek sure gerekebilir, o nedenle forma acikca yazmak avantajiniza olur. En azindan mulakata kadar tum idari islemin bitmis olma ihtimali yukselir.

Çok teşekkür ederim.

• 2021 talihlileri için telegram grubu varmı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sonay-Doğan-Şimşek, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

2021 talihlileri için telegram grubu varmı?

size mesaj gönderdim, yardımcı olacağım.

• Telegram grubuna ben de katılmak isterim. Destek olursanız sevinirim.

• @gucarslan merhaba beni de telegram a ekleye bilirmisiniz teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ferhat26, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gucarslan merhaba beni de telegram a ekleye bilirmisiniz teşekkürler

özel mesajla bilgi verdim tarafınıza.

• Merhaba,
    2021 talihlisiyim ve birkaç sorum olacak ;
    *ds260 formunu doldurmadan önce işsizdim ve formu buna göre doldurdum. Ağustos ayında işe başladım ve işim gereği şu an yurtdışındayım (Liberya), bu değişikliği bildirmeme gerek var mı acaba ?
    *KCC evrak isteği henüz gelmedi , geldiğinde bu evrakların hepsini yurtdışından halletme şansım var mı ?
    *Son olarak mülakatlar ocak ayında başlayacağına göre tahminen benim sıram(20XXX) hangi aylarda gelebilir ?
    Şimdiden çok teşekkür ederim .. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muzafferdogus, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Telegram grubuna ben de katılmak isterim. Destek olursanız sevinirim.

mesajla bilgi verdim tarafınıza.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Melo, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,
    2021 talihlisiyim ve birkaç sorum olacak ;
    *ds260 formunu doldurmadan önce işsizdim ve formu buna göre doldurdum. Ağustos ayında işe başladım ve işim gereği şu an yurtdışındayım (Liberya), bu değişikliği bildirmeme gerek var mı acaba ?
    *KCC evrak isteği henüz gelmedi , geldiğinde bu evrakların hepsini yurtdışından halletme şansım var mı ?
    *Son olarak mülakatlar ocak ayında başlayacağına göre tahminen benim sıram(20XXX) hangi aylarda gelebilir ?
    Şimdiden çok teşekkür ederim .. 🙂

1- ds260'ı doldurduğunuz tarihteki bilgileriniz önemli. iş değişikliklerini bildirmenize gerek yok.
    2- evrakların çoğu e-devletten alınıyor, bu yüzden halledebilirsiniz. liberya'da uzun süre kalacaksanız her ihtimale karşı polis belgesi almanızı öneririm.
    3- geçen yılların deneyimlerine bakarsak (dv2020 hariç) mayıs aylarında 20Klarin görüşmeleri yapılmış görünüyor ama; bu tabiki normal şartlar altında.

sürecinizde bol şans.

• @hasan44 Hatırlatmanız için teşekkürler. Case numaramı ekledim

• Herkese merhaba, beni de telegram grubuna ekleyebilirseniz memnun olurum.
    Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Pangea, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Herkese merhaba, beni de telegram grubuna ekleyebilirseniz memnun olurum.
    Teşekkürler.

özel mesajla bilgi verdim size.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

182

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |