Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @godzilla1923 şimdiden negatif düşünmeyelim 🙂 olumlamaya inanalım. Hem resmi olarak daha sürecimiz başlamadı bile... ben ümitliyim.

• Ayrıca ben dv observer’dan takip ediyorum. Anlık tweet atıyorlar, tavsiye ederim.

• @hasan44 aynen öyle hocam bizde ümitliyiz fakat sürec uzadıkca dolar artmaya devam ettikce dahada geriliyor insan..dediğiniz hesabı takip edicem cok tesekkür ederim..ama youtubede amerikada türk avukatların verdiği bazı bilgiler var sanırım savcı bu greencard olayının üzerine duruyor ve hükümet avukatlarını sıkıstırıyor..benimde inancım olayın ocaktan sonra cözüleyeciği yönünde inş.. bu sekilde olur sürec

• @godzilla1923 katılıyorum... günde 50 kere takibe devam edeceğiz artık🙂

• @crazycells Tamam o zaman bızımle ılgısı yok suan.Bız de DV surecındeyız cunku.Ben tum DV 2021 ılgılendıren bır konu sandım.Sankı DS260 formuna ek bır form daha ısteyecekler o da Publıc Charge dıye algıladım.Yanlıs olmus.
    Tesekkur ederım tekrardan.

• ⭐⭐⭐

@breezyguy, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar, büyük CN li DV2021 talihlileri DV2022 çekilisine katılsalar mevcut başvuru için herhangi bir olumsuz durum oluşur mu?

Herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Kim bilir 2022 yılı kazananlar listesinde olursunuz

• Herkese merhaba,
    3 senedir başvuruyorum ve forumu uzaktan takip ediyordum. Bu sene lotarya eşime çıktı. Ds-260 formunu 25/09 da gönderdik. Bugün evrak talep maili geldi gün içerisinde evraklarımızı yolladık artık beklemedeyiz. Çok faydalı bir forum yardımcı olan katkıda bulunan herkese teşekkürler. Umuyorum herkes isteklerine kavuşabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gürdeniz-hökmen tebrikler. sürecinizde bol şans dileriz 🙂

• Merhabalar.
    Herhangi bir hata yapmamak için evrak talebi mailine cevap olarak yazılması ve gönderilmesi gerekenleri ayrıntılı olarak anlatır mısınız?
    Şimdiden teşekkür ederim.

• @Mustafa-Beğde merhaba, bu başlığın ilk postunda yazıyor...

• KCC evrakların onaylandığına dair attığı mailin örneğini atabilecek var mı?Eğer evraklar hatalı olsaydı hatalı maili alır mıydım?Onaylanıp onaylanmadığına emin olamadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ege-Sural, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

KCC evrakların onaylandığına dair attığı mailin örneğini atabilecek var mı?Eğer evraklar hatalı olsaydı hatalı maili alır mıydım?Onaylanıp onaylanmadığına emin olamadım.

eger yanlis belge gonderdiyseniz yeniden gondermenizi isteyecekler.

• Merhaba, ds260 formunu doldurup yollamıştım. Üniversite mezunuyum. Şimdi 2.bir üniversiteye kayıt durumum oluştu yeni. Öğrenci olacağım. Formda herhangi bir değişiklik yapmama gerek olur mu? Mezun olduğumuz okulları yazıyorduk sadece diye hatırlıyorum.

• @ceronimo merhaba, zaten gc şartlarını ilk mezuniyetinizle de karşılıyorsunuz, benim fikrim formu açtırmamaktır.

• @ceronimo, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, ds260 formunu doldurup yollamıştım. Üniversite mezunuyum. Şimdi 2.bir üniversiteye kayıt durumum oluştu yeni. Öğrenci olacağım. Formda herhangi bir değişiklik yapmama gerek olur mu? Mezun olduğumuz okulları yazıyorduk sadece diye hatırlıyorum.

Degisiklik yapmaniza gerek yok.

• Green card ds-260 formunu pasaport girmek için açtırma talebinde bulundum şimdi kcc den mail aldım açıldığına dair girdim ve sadece benimkini açmışlar Re Opened yazıyor ne yapabilirim acil cevaplarınızı bekliyorum @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ekrem-Ibrikci, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Green card ds-260 formunu pasaport girmek için açtırma talebinde bulundum şimdi kcc den mail aldım açıldığına dair girdim ve sadece benimkini açmışlar Re Opened yazıyor ne yapabilirim acil cevaplarınızı bekliyorum @crazycells

pasaport girmekten kastınız tam olarak nedir?
    aile bireylerinizden biri için yeni bir pasaport mu yoksa size ait olan bir pasaport mu?

• @gucarslan Aile bireyleri için hepsi olmamakla birlikte pasaport bilgileri other travel documantation seçmiştim pasaport bilgilerinin yazılması gerektiğini buradan öğrendim benim zaten vardı ayrıca şimdi benim açık olan formu hemen kapatmam gerekir mi Re opened açık gözüküyor şuan tekrar submit mi etmeliyim mail'de 2 kere
    ds-260 formunu göndermemekle ilgili bir şey yazıyor göndermemek için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ekrem-Ibrikci, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gucarslan Aile bireyleri için hepsi olmamakla birlikte pasaport bilgileri other travel documantation seçmiştim pasaport bilgilerinin yazılması gerektiğini buradan öğrendim benim zaten vardı ayrıca şimdi benim açık olan formu hemen kapatmam gerekir mi Re opened açık gözüküyor şuan tekrar submit mi etmeliyim mail'de 2 kere
    ds-260 formunu göndermemekle ilgili bir şey yazıyor göndermemek için

ekrem bey, öncelikle sizden ricam lütfen sorularınızı tane tane sorun çünkü anlattığınız her şey iç içe girmiş durumda 🙂 biliyorum bir an önce doldurup kapatmak istiyorsunuz formu ama sizi anlamadan doğru cevap veremem / veremeyiz.

ilk olarak, formuzunu açtılarsa eğer bütün aile bireyleriniz için açmışlardır. asıl talihli siz iseniz eğer zaten aile bireyleriniz de formu görünür. oradan istediğiniz bireye ekleme yapabilirsiniz.

ikinci sorunuza gelirsek, formunuzu kapatmak için acele etmeyin. sakin ve eksiksiz doldurmanız önemli. sizden ricam bu başlıktaki ilk entryi okuyun ve ds260 formunu nasıl dolduracağınıza dair dökümanı indirin. orada merak ettiğiniz bütün soruların cevapları var.

bir de lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın. sizin bilgilerinizi görmeden destek vermemiz cidden çok zor.

bol şans.

• @gucarslan Öncelikle merhaba sadece bende Re opened yazıyor diğer aile üyelerinde Completed olarak girilmiş onlarda değişiklik yapabilmem için Re opened yazması gerekmez mi ? teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

• 116
  • 12172
  • 36
  • 154
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |