Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba
    Gün içinde en az bir kere uzatılmış garanti satmak üzere ABD nin muhtelif yerlerinden birileri beni arıyor. Bu arayanların çalışma tarzlarından hareketle sattıkları hizmetin pek iyi birşey olmadığı kanaatindeyim.
    Ancak benzer ürünü muteber araç satıcıları da teklif ediyorlar. Bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan var mı?
    Açıkçası satana kadar yağlı ballı anlattıkları ürün&hizmetin, sözleşme maddeleri ile çoğu arızayı bir şekilde kabul etmeyip pişmanlığa neden olabileceği konusunda ciddi kuşkularım var. Eğer bilgisi olan var ise herkese çok yararlı olacağı kanaatindeyi.

• Extended warranty eger tasit icinse hic tavsiye etmem. Ben daha onceki aracim icin almistim ve 5 yillikti. $1,350 civarinda fazladan da onun icin odeme yapmistim. Hicbirseyi ama hicbirseyi warranty kapsamina almadilar. Her defasinda normal maintenance, miadi dolmus diyerek kapsam disinda biraktilar. O yuzden, bunlar tasit konusunda kesinlikle tuketici icin fazladan para kopartma tuzaklari.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Telefonla arayanlardan uzak durun. Galerilerin yaptıklarında ise şartları iyice inceleyin, genelde bir şekilde çamura yatıyorlar. Ancak ben ilk aldığımız sıfır araç için yaptırmıştım çünkü bu ek paketleri alınca faiz indirimi yapıyorlardı. Faiz indirimini aldıktan birkaç hafta sonra garanti paketini iptal edip paramı geri aldım, düşük faiz yanıma kar kaldı. Tabii bunun için iptal şartlarını iyi anlamak gerekiyor.

• her gun kesin bir kez araniyorum ben de. biktim usandim. engellemekle de tukenmiyorlar. scam olduklari cok belli. telefonlari durdurma yontemi bilen var midir peki?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

• 2
  • 1460
  • 132
  • 1632
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |