Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @md_md muayene tarihinden itibaren en geç 6 ay içinde giriş yapmanız gerekli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@md_md Vizede basılı olan son güne kadar girebilirsiniz. Eylül ayı sonuna kadar vizeyi almak zorundasınız, ama giriş yapmak zorunda değilsiniz.

• SAğlık raporunun arihi 01 Eylül 2018 ise visa da 28 Şubat- 01 Mart /2019 yazmalı. Bu tarih gelene kadar da gümrükten USA tarafına geçmiş olmanız gerek. Gümrükte basılan mühürde de giriş+1 yıl tarih basıyorlar sanırım. O mühürle de 1 yıl GC gibi giriş çıkış yapabilirsiniz. GC varsa zaten gerek kalmıyor.

• @gözde @knnrn @caglaror tesekkurler.

• @osmanqdenizli yolunuz açık olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osmanqdenizli DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Ve L.A yolculugu başlar... Forumda her türlü emeği geçen ve yardimci olan herkese teşekkür ederim. Allah razi olsun.

iyi yolculuklar. umarim veda post'u degildir bu 🙂

• ⭐⭐

Yurt dışında bir ülkede 12 aydan kısa süre kaldıysak oradan polis sertifikası almamız gerekmiyor diye okuyorum "travel.state.gov" adresinde. Doğru mu arkadaşlar? Gözden kaçırdığım bir nokta yok değil mi?

• @saulgoodman Doğrudur. Mesela gruptan bir arkadaşımız yakın tarihte Avustralya'da 9 ay kaldı ve elçiliğe mülakat esnasında sabıka kaydı sunmadı. Ve bu şekilde vizesini aldı.

• ⭐⭐

@entelman Teşekkür ederim cevap için!

• @maranty çok sevindim...haydi bakalım hayırlı yolculuklar selametle gidin sağlıklı olunm allahtan dilerimki iyi bir hayatınız olur

• ⭐⭐

@saulgoodman bu ülke İngiltere ise 12 ay koşulu 6 aya iniyor haberiniz olsun.

• ⭐⭐

@arnblt Teşekkürler... Şu sayfada 6 ay olduğu açıklanmış gerçekten.

• @sayal Sayin Sayal, o ani yasar gibi olduk, ne guzel anlatmissiniz. Hakkinizda herseyin hayirlisini dileriz, yolunuz acik olsun. Bizlere de o duygulari yasamak nasip olur insallah!!

• arkadaşlar herkese merhabalar,
    foruma yeni katıldım. görüşmesini yapıp vizesini alan arkadaşlara yeni hayatlarinda basarilar,
    bizlerede sabir diliyorum. gereğinden fazla rakam ve hesaplama yapılmis zaten.
    ben ap süreci ile ilgili biraz endişeliyim. diyelimki 15 eylülde vize görüşmesi yaptınız ve ap ye kaldınız. eee sonra?
    varmı benim gibi aynı endişeyi paylasan yoksa paranoyaklık ta artık baya bi ileri seviyeleremi ulaştım acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hamzamurat DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

arkadaşlar herkese merhabalar,
    foruma yeni katıldım. görüşmesini yapıp vizesini alan arkadaşlara yeni hayatlarinda basarilar,
    bizlerede sabir diliyorum. gereğinden fazla rakam ve hesaplama yapılmis zaten.
    ben ap süreci ile ilgili biraz endişeliyim. diyelimki 15 eylülde vize görüşmesi yaptınız ve ap ye kaldınız. eee sonra?
    varmı benim gibi aynı endişeyi paylasan yoksa paranoyaklık ta artık baya bi ileri seviyeleremi ulaştım acaba?

o durumda buyuk ihtimal vize sansinizi kaybedeceksiniz. Maalesef bunu kesin olarak bilmenin bir yolu yok. 30 Eylul'den sonra DV2018 sureci bittiginden vize basamayacaklar, eger son gunlerde aciklansa ve diger tum evraklariniz tam olursa bir sansiniz olabilir.

• @crazycells Tesekkurler crazycell. insan bazen keşke hiç çıkmasaydı demiyor değil. kurduğumuz cümleler bile artık arka arkaya kullanılan olumsuzluklardan oluşuyor. süreç herkesin gönlüne gore ilerler inşallah.

• Yasaklı

Arkadaslar 7 haziranda gorusmem vardi evli ve bir cocuk babasiyim babamin rahmetli olmasiyla annemde bizimle yasiyor annemin aglamasi biz gittigimizde tek basina kalacak olmasi diger kardesim ilgisiz olmasi ozet anlatamadim annemin gozyasina green card I yakiyorum

• Bu ileti silindi!

• Kırılma noktası. Her neslin teste tabii olduğu kırılma noktaları var. Bu kadar kişisel bir konuda kararı yargılamak haddimize değil. Sizin için en iyisi olsun.

• @evren başınız sagolsun Allah kolaylıklar versin. benzer bir durumu su an esim yasıyor. bildiğim tek birsey var o da, ailenin hayatımızdaki en önemli kavram olduğu. tavsiye vermek haddime değil ama ben yinede görüşmenize gitmenizi ve alabiliyor iseniz greencard ınızı almanızı öneririm. hayatın yarın neler sunacağını bilemiyoruz. kart cebinizdeyken aileniz ile ilgili kararınızı son ana kadar erteleyebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |