Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sono anladim cevabınız için teşekkürler iyi akşamlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aydın-t, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@knnrn değerli cevaplarınız icin tesekkurler ...lakin anlamadigim yayınlanan bültende dediğiniz gibi avrupa 2500 yazıyor ama biraz daha aşağıda ülkelerin karşısında farklı rakamlar var ..
    Türkiye : 2874
    Fransa : 272
    Bunun ne oldugu hakkında bilginiz varmı acaba ? Tesekkurler

Bülteni nasıl okuyacağınız ile ilgili bilgiler şu sayfada: https://yesilkartforum.com/forum/topic/580/vize-bulteni-aktif-current-olan-ve-mulakat-tarihi-verilecek-dosya-case-numaralari

Forumda DV süreciyle ilgili çok yararlı başka alt başlıklar da var. Süreci iyi anlamak için forumu iyice incelemenizi ve ilgili tüm konuları iyice okumanızı tavsiye ederim.

• @knnrn cevabınız olarak çok teşekkür ederim benim için çok kritik bir cevap oldu. yaşayabileceğimi düşündüğüm sorun, evrakın geçerlilik tarihini yitirip konsoloslukta geçersiz sayılabilme olasılığıydı ve bunun geri dönülemeyecek problemler yaratma ihtimali.

• @Ebru-Sahin formu nasıl açtırdınız? Rica etsem Bilgi verebilir misiniz. Bizimde bebeğimiz oldu forma eklicez adres değişikliği yaptık ve pasaportları yeniledik.

• @crazycells Eskı durum hala gecerlı demek.Ben de atladıgımız bırsey mı var dıye yazmak ıstedım.Tesekkur ederım...

• @Rec Tesekkur ederım...

• Merhaba,
    Mahkeme dökümanları ne zaman hangi aşamada gerekli?İngilzceye çevirmeye gerek var mı?

• ⭐⭐⭐

@akdeniz, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,
    Mahkeme dökümanları ne zaman hangi aşamada gerekli?İngilzceye çevirmeye gerek var mı?

Mülakat konusunun ilk mesajında belgelerle ilgili tüm detaylar yazıyor:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri

• ![alt text](Ek Açıklama 2020-08-26 161356.png )

Arkadaşlar bu şekilde gönderdim.

Gelen mail de şu şekilde

![alt text](Ek Açıklama 2020-08-26 163941.png image url)

Herhangi bir sorun yok değil mi ?

• @Kursaduo Hocam gelen mail belgelerin ulaştığına dair otomatik cevapmış. Bu maili cevaplamayın diyor. Eğer herhangi bir sorunuz olursa veya 6 hafta içinde bir geri dönüş almazsanız son satırda belirtilen mail adresine case no, doğum tarihi ve tam isim ile iletişime geçmeliymişsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kazak, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@knnrn cevabınız olarak çok teşekkür ederim benim için çok kritik bir cevap oldu. yaşayabileceğimi düşündüğüm sorun, evrakın geçerlilik tarihini yitirip konsoloslukta geçersiz sayılabilme olasılığıydı ve bunun geri dönülemeyecek problemler yaratma ihtimali.

Ayni belgeleri goturebilirsiniz, bir problem yasamiyorsunuz, telasa gerek yok 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akdeniz, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,

Evet, mahkeme kayitlarini ingilizceye cevirmek gerekiyor... Sayin @Sono 'nun verdigi linkin ilk iletisini okuyabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kursaduo belgeleri almislar. Daha sonra inceleyip size donus yapacaklar...

Eger kabul ederlerse belirtecekler, eger eksik varsa ya da belgelerde okunmayan varsa yeniden gondermenizi isteyecekler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kazak, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@knnrn cevabınız olarak çok teşekkür ederim benim için çok kritik bir cevap oldu. yaşayabileceğimi düşündüğüm sorun, evrakın geçerlilik tarihini yitirip konsoloslukta geçersiz sayılabilme olasılığıydı ve bunun geri dönülemeyecek problemler yaratma ihtimali.

Zaman yolculuğu temasını çok sevdiğim için yazdığınız şeyi dramatize etmek istiyorum:

KCC sizden evrakları Ağustos 2020'de talep etti, siz de Ağustos 2020 tarihli evrakları hazırlayıp gönderdiniz.
    Konsolosluk görüşmeniz Şubat 2021'de oldu diyelim, konsolosun evraklarınıza bakıp "Ağustos 2020 tarihinde neden Ocak 2021 tarihli evrak göndermediniz?" diye sorun çıkaracağını sanmıyorum. Konsoloslar henüz zaman makinesinin icat edilmediğini biliyor olmalılar 🙂

• Yasaklı

@Kursaduo Ben mailin içine hiçbir şey yazmadan gönderdim. Umarım bu yüzden sorun çıkarmazlar. Sadece pdf dosyalarını gonderdım yanı.

• merhaba,
    DS260 formunda bulunan ''Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law? '' sorusuna, sitede bulunan dökümanda belirtilen cevabı yazmamıza rağmen hiç bi şekilde kabul etmiyor. yazım hatası veriyor sürekli. defalarca denedim ama olmuyor. NONE yazınca hata vermiyor. nasıl bi çözüm bulacağım yardımcı olursanız sevinirim.

• ⭐⭐

@umut-gndgn
    Muhtemelen Türkçe karakter hatası alıyorsunuz. Türkçe klavye, caps lock kapalı, i harfini kullanarak tekrar deneyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umut-gndgn bence de karakter hatasi aliyorsunuz.

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Kursaduo Ben mailin içine hiçbir şey yazmadan gönderdim. Umarım bu yüzden sorun çıkarmazlar. Sadece pdf dosyalarını gonderdım yanı.

Sanmıyorum bir sorun çıkacağını sizin yaptığınızı yapıyor herkes ben alışkanlıktan bir şeyler yazmam lazım olduğunu hissederek yazdım.

• Merhabalar
    Ds260 formunu dün doldurup gönderdim mail nezaman geliyor ne kadar zaman bekliyoruz biri bana yardimci olabilir mi lütfen
    Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |