Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Onurfidan konuşmaya bir anda dalmış gibi oluyorum kusura bakmayın ama eğer maddi imkanınız şuan için var ise ve sürekli başvuru yapacak iseniz (umarım ilk denemenizde çıkar ) 6 aylık yerine bence 10 yıllık tercih edin ben pişman oldum 6 aylık aldığıma geçen sene. ücretler pahalı ve tekrar başvurmak isterseniz ücret çok yükseliyor.

• Valla şuan zor gözüküyor yoksa bende 10 yıllık ısterim tabıkı bunuda çıkarıcam bi şekilde zorla 🙂 aldığım maaş şuan tam kıtı kıtına yetiyor 🙂

• merhaba, forumu takip ediyorum ama yakın zamanda bir bilgi görmediğim için teyit etmek istedim. DV 2022 için, bu sene yapılacak (2020) başvurular için herhangi bir gereklilik / şart koşulu oluştu mu ? yani geçen sene için bir pasaport sahibi olması gerekliliği getirilmişti. buna benzer bir durum gibi..

• ⭐⭐⭐⭐

@dilekgunesbw henüz bir açıklama yok eylül ayında açıklanıyor bu tarz şeyler

• @Rhonster teşekkür ederim..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dilekgunesbw, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

merhaba, forumu takip ediyorum ama yakın zamanda bir bilgi görmediğim için teyit etmek istedim. DV 2022 için, bu sene yapılacak (2020) başvurular için herhangi bir gereklilik / şart koşulu oluştu mu ? yani geçen sene için bir pasaport sahibi olması gerekliliği getirilmişti. buna benzer bir durum gibi..

DV2021 ile ayni olmasini bekleyebilirsiniz, cekilis sartlari Eylul'de aciklanmisti fakat aylar oncesinden DOS pasaport degisikligi yapacagini duyurmustu yani son anda yapilan bir aciklama degildi...

O nedenle bu yil DV2021 ile ayni sartlar olmasini bekleyebiliriz...

• ⭐⭐⭐

Ahh ahh Bekleme Odası ne seninle ne de sensiz oluyor 🥴

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller dobarlandın mı abla 😃

• İyi akşamlar. Ben de izmirden yerimi alayım.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller dobarlandın mı abla 😃

@Rhonster Yine bir ses verecek hale geldim gardaşım 🙈 Hayaller loading...

• Eskisi gibi her gün bakamıyorum foruma heleki 2.denememde de çıkmamış olmasınında etkisi büyük. Ne var ne yok arkadaşlar yeni gelişmeler varmı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@optimistic o zaman ben şuana kadar kendimi kesmem lazımdı 🙂 2. denemende ümidi kesiyorsan vay benim halime..

imza: 12 yıl sonra kazanmış adam

• @gucarslan loto çıksa gitme isteğim hala ve hep var ama sonuçlar açıklanana kadar forumla yatıp forumla kalkıyordum. Çıkmayınca illaki bir hayal kırıklığı oluyor. Bazı çıkan arkadaşların dediği gibi başvuru yapıp sonuçların açıklanacağı güne kadar unutmak gerekiyor.

• @optimistic @gucarslan ben de ikinci defa da olmayınca sayın @optimistic gibi oldukça soğudum, soğudum demiyelim de eskisi gibi hevesli değilim açıkçası, ama çıksın tabii, gideriz. 12 defa da çıkmasa ne yaparmışım...

• ⭐⭐⭐

Çekilişe katılıp kura günü yaklaştıkça o heyecan, hayaller vs vs geri geliyor merak etmeyin. Sonrası malumunuz. Ya sevinen ya üzülen taraf 😏

• @crazycells teşekkür ederim.

• Yerimizi aldık bekliyoruz .. USA 🙂 herkese hayırlı ve uğurlu olsun

• 2-3 ay sonra tekrar bakayım dedim bi foruma 2.kez başvurduktan sonra çıkmayınca son 2-3 aydır ingiltereye yöneldim bilenler bilir ankara anlaşmasının son dönemleri ona hazırlık yapıyorum başvurucam bakalım amerika olmadı bari ingiltere olsun 😃 tabi gönlüm hep amerikada olucak orası ayrı bu arada ankara anlaşması ile ilgili bilgi almak isteyen olursa yazsın bildiğim kadarı ile yardımcı olurum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akıf_turk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

2-3 ay sonra tekrar bakayım dedim bi foruma 2.kez başvurduktan sonra çıkmayınca son 2-3 aydır ingiltereye yöneldim bilenler bilir ankara anlaşmasının son dönemleri ona hazırlık yapıyorum başvurucam bakalım amerika olmadı bari ingiltere olsun 😃 tabi gönlüm hep amerikada olucak orası ayrı bu arada ankara anlaşması ile ilgili bilgi almak isteyen olursa yazsın bildiğim kadarı ile yardımcı olurum 🙂

simdiden bol sanslar... su baslikta deneyimlerinizi bekliyoruz 🙂

https://yesilkartforum.com/forum/topic/200/i̇ngiltere-göçmenliği-ankara-anlaşması

• Yine oturduk bu saatlerde kendi ülkemizden nasıl hayallerimizi gerçekleştireceğimize inandığımız ülkelere göç ederiz diye düşünüyoruz. 30 lu yaşlarda bizi bunlara itenler utansın diyerek hayallerimizi kovalamaya ömür boyu diyorum 🙂 herkesin Allah gönlüne göre versin. Hayırlısı ise herkesin istediği olsun. herkese sevgiler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |