Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana Öncelikle Hoşgeldiniz...Ben Bosna Hersek’te yaşıyorum..Burda yoğunluk gibi bir durum sözkonusu değil..Bahsettiğiniz dava ne zaman olacak bilginiz var mi?

• @Semihmete Semih bey merhaba 😀
    Aila biliyorsunuz ekim 2019 daki göçmenlerden sigorta istenmesiyle ilgili şartı durduran köklü bir kurum, evet 21 Nisandaki ordera karşı açmaya çalıştıkları davada bizi tatmin etmediler, ama ben bu sefer daha etkili bir savunma hazırladıklarına inanıyorum, birçok avukat hikaye ve destekleyici belge toplayarak Ailaya yardımcı oluyor, bu tür kurumlara güvenmeliyiz, ben bu sefer yine başaravaklarına inanıyorum

• @esbay79 tweetirda 13 temmuz-20 temmuz arası bibir tarih konuşuluyor

• @Muhtaradana Hayırlısı😊

• @hardrock hocam ya sanki gazetelerden değilde bilgiyi kafadan sallamışım gibi yazmiışsın link burada

https://news.yahoo.com/us-latest-unemployment-figures-virus-explodes-012118704.html

Bence keşke herşey keşke senin fikrine göre olsaydı o zaman şu an herşey akışında olurdu ama demek öyle olmamışki durumumuz bu sen sonuca bak öyle olmuş böyle olmuş göçmen ülkesi bir sürü fasa fiso sonuçu değiştiremeyeceğin bir sürü şey yazmışsın adam tek imza ile bu işleri nisan 24-aralık 31 tam 8 ay dükkanı kapattı umarım dediklerin çıkar Trump bunu senin dediğin gibi yapar sonuçta yaşadığımız iklim bu inşallah değişir

• @takvimcas Hayal kurmayı bırakıp gerçeklere dönmeli artık.

• @Semihmete aynen keşke öyle dünya olsa haziran ilk haftası 2NL dosyasındaydık gerisi boş realize olmuş hayat bu net.

• Merak ettiğim bir konu var. DV2020 talihlileri için süreç bitmiş gibi konuşuluyor ama örneğin 1 Ağustos tarihi ile konsolosluklar açıldı ve işlemlere kaldıkları yerden devam etmeye başladılar. Mülakatlar başladı ve DV2020 talihlilerine vize verdiler. Yine tahmini 15 Ağustos günü bir talihliye vize verildi. Bu talihli 15 Şubat 2021 tarihine kadar ülkeye giriş yaparsa bir sorun olmuyor gibi görünüyor. Bu da 31 Aralık 2020 ye kadar sürecek olan kısıtlamadan sonraki bir tarih olduğu için sürecini tamamlamış olmuyor mu ? Sonuç olarak 6 ay içerisinde Amerika'ya giriş yapılması gerekiyor vize aldıktan sonra hatta 6 ay geçerse bile bildiğim kadarıyla sağlık raporunu tekrar alıp vizeyi uzatabiliyoruz. Süreç tahminlerle bile olsa bu şekilde devam edemiyor mu? Bunu gerçekten merak ediyorum

• 30 Eylül 2020 tarihinde bile vize alınsa ülkeye giriş yasağından sonra ülkeye giriş yapılamayacak mı ? (Konsolosluklar açılıp vize verilmeye başlanırsa)

• @salih2825 Şu anda meselenin konsolosluklar ile alakası kalmadı. Bazı istisnalar hariç ABD dışında Göçmen Vizesi verilmesi yasaklandı.

• @salih2825 evet bunun sizin söylediğiniz gibi olması için telegram grubundan birçok arkadaşımız inanılmaz bir özveriyle yurtdışı dv 2020 talihlilerini konsalide edip çıkmaz yoldan yol yapıp günün 24 saati usa ünlü bir göçmen avukatı ile çalışıyorlar bizim yorumlarımız şu an ki durumda yani durum ceteris paribusken bir dava kazanımı dışında süreç net bitmiştir noktasında ama dava kazanılır içeriğine göre belki ap-visa expired gider belki 55K kişi bile gider-avrupadan,afrika mısırdan gider (o grupta iyi çalışıyor)belki eylül 30 uzar şu an içerik yada mahkeme kararı belli değil selamlar

• @salih2825 ülkeye giriş yasağı diye bir şey yok eğer basılı bir vizeniz varsa ve süresi bitmemişse rahatlıkla kapıdan içeri girebilirsiniz bu dinamiği gerçekleştiren bir çok arkadaşımız en son sanırım bu hafta başı ülkeye welcome ile giriş yaptı forumda hikayesini paylaştı

• @takvimcas Giriş yasağı yanlış ibare olmuş evet. Mevcut vizesi olanlar girebiliyor biliyorum. Teşekkürler.

• @takvimcas Umarım herkes için işe yarayacak güzel bir çözüm bulunur. Teşekkürler.

• @salih2825 evet aynen vizeniz var ise hiç sıkıntı yok tarifeli uçuşlarda açık rahat rahat giriş yapılabilir

• @salih2825 inşallah arkadaşların çok emekleri var kaldı ki avukatında hızlı ve olumlu geri dönüşleri oluyor ama tabi kimse mahkeme sonucunu bilemez bu işler malesef ben dahil yorumlarımızlada olmuyor son artık mahkeme neticesine göre kesinlik kazanacak inşallah siz hepimiz iyi oluruz

• @takvimcas Temennilerimiz ortak. İnşallah süreç hızlı ve istediğimiz gibi sonuçlanır.

• Hoşgeldiniz @Muhtaradana, rica etsem telegram grubuna benide eklermisiniz. ( Dv 2020 )

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |