Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ryback çok teşekkürler. peki case number daki sıfırları da silmeli miyim videoda gösterildiği gibi?

• @ZAO güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz.

• @cckayra merhaba adli sicil kaydınız temiz ise mahkemeden bir şey almanıza gerek yok

• green cardın gönderileği adresi tanıdığı olmadığı için yazamayanlar sizce ne yapmalılar

• @Ryback, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@aydın-t, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaslar ben suan avrupadayım uzun sure donme imkanım yok ...dosya numaram 4 binler de sorum su..
    1.si ankara da değilde bulundugum ülkede girebilirmiyim acaba
    2.si İngilizcem zayıf Fransızcam yok acaba avukat ya da tercümanla girebiliyormuyum mülakata
    3.sü ben türkiyeden başvurdum pariste mülakata girmem Türkiye'ye oranla olumlu geçme oranını etkiler mi acaba yoksa aynımı tesekkürler

1- Girme şansınız var.
    2- Mülakata girmeyi düşündüğünüz konsolosluğa durumu açıklayıp, yeminli tercüman ile katılabilirmiyim diye önceden sorabilirsiniz.
    3. Etkilemez. Aynı.

merhaba bende bir hatırlatmada bulunayım eğer fransada girecekceseniz tüm türkçe belgeleri yeminli ingilizceye tercüme ettirmeniz gerekmekte.

• @ZoZO Teşekkürler 😊

• @susadem merhaba her iki şekilde de olur genelde sizinde yazdığınız gibi ingilizce yazmak tercih ediliyor

• DS 260 formunu gönderen arkadaşlar kontrol ettiler mi sonrasında bilgilerin çıktısı alınabiliyormu? Yoksa göndermeden önce mi alınmalı?

• @akin formu N/A olarak doldurun. Mülakata kadar araştırın bir şey bulamazsanız forumdan yardımcı olunacaktır.

• @cckayra ds formları sistemde kayıtlı olarak kalmakta ne zaman isterseniz çıktı veya mail olarak alabilirsiniz.

• @ZoZO çoğu ingilizce olmayanlarIda ceviri rim sorun değil... lakin tercümanla girip girmeme kısmı canımı sıkıyor....temmuz 1 gibi DS 260 ı doldurup yollarsam mülakata çağrılma acaba ne zaman olur tahminen

• @aydın-t yazınız eksik kalmış çoğu ingilizce olmayanlarIda ceviri rim sorun değil. kısmını tam anlayamadım çeviriyi kendiniz mi yapmayı düşünüyorsunuz ? Ankara da yapılan mülaktlarda gerekli durumlarda tercüman sağlanmakta yada görevlilerin bazıları hem türkçe hem ingilizce konuşarak mulakatları gerçekleştirmekteler.

• Yasaklı

Bir önceki sayfada soru sordum lütfen anlayan bırılerı yardımcı olsun.

• @aydın-t

İlk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075
    ikinci olarak yapmanız gereken süreç hakkında işleyişi görebilmemiz adına yeşilkartforumun dv2021 Excel formuna bilgilerinizi işlemek olmalı ⬇

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz⬇

• @aydın-t 1. Si için ds260 formunu doldururken başlarda Değiştirme kısımı var

• babamizin dogum yerinde yazani direk yaziyoruz ama koyleri mahalle yaptilar acaba dogum yeri mahalle oldu acaba ilce mi yazmak lazim

• @Ahmet-VAROL
    merhaba ilçe yazabilirsiniz önemli bir detay değil

İlk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075
    ikinci olarak yapmanız gereken süreç hakkında işleyişi görebilmemiz adına yeşilkartforumun dv2021 Excel formuna bilgilerinizi işlemek olmalı ⬇

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz⬇

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mso, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

ds 260 formunda bir soruyu anlamadım yardımı olurmusunuz

Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or
    unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor?

Calisma Bakanliginin henuz onaylamadigi vasif gerektiren ya da gerektirmeyen
    islerde calismak uzere mi ABD’ye geliyorsunuz

burda ne demek istiyor ?

Lisans veya sertifika gerektiren bir işte gerekli lisansı veya sertifikayı almadan çalışmayı mı düşünüyorsunuz? Yasa dışı bir şey yapmak niyetinde değilseniz bu soruya Hayır demeniz gerekiyor.

• @ZoZO belgelerimin çoğu ingilizce geri kalanları çeviririm sorun değil...ben tercümanı pariste girersem diye istiyorum oluyor mu acaba ?

• Yasaklı

Merhaba. Ben Türkiye de yaşayan azerbaycan vatandasıyım. Mulakata ankara da gireceğim, bana türkiye de yaşama sebebimi ve nasıl oturmam oldugunu soracaklar mı ? Çalışma iznimi isteyecekler mi? İş yerimiz Türkiye de bu yüzden benden çalışma belgemi isterler mi arkadaşlar? Azerbaycan da hiç çalışmadım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |