Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @katafalk 2019daki iletinizi bende okudum gerçekten çok üzücü. Telli duvaklı düğün için Amerikadan vazgeçenle zaten olmazmış 🙂

• ⭐⭐

@katafalk ben onu oğlum doğduğunda düşündüm de o zaman çekiliş falan aklımda yoktu ha şimdi ben olayım o da olsun diyorum da zamanı değil demek ki

• ⭐⭐

@historian bence seven insan herşeyi yapar elinden geldiğince tabi aşk sevgi görece kavramlar

• Parmaklarınıza sağlık, iyi sohbet oldu, bana müsade iyi bir uyku çekicem, ilerleyen günlerde görüşmek dileğiyle

• kurtulamadım bu ülkeden ne yazık ki.. yerimi alayım.. nasıl olsa bir sene daha beraberiz buralarda..

• Ben burada ah etmeye bile utanıyorum, ilk başvurup kazanamayan olarak, çünkü burada senelerdir bekleyen arkadaşlar var. Hepimiz için çok çok üzgünüm. Ne diyebilirim ki, toparlanma vakti, içimiz ferahlasın insallah

• @Kedicik1616 Kesinlikle ekim ayına kadar Greencardla pek ilgilenmek istemiyorum 🙂 Biraz unutmak lazım

• ⭐⭐

@historian unutturmaz arada hatırlatırız 🙂

• @historian, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 Kesinlikle ekim ayına kadar Greencardla pek ilgilenmek istemiyorum 🙂 Biraz unutmak lazım

Bende öyle buradaki yaşantıma sarılacağım tadını çıkarmaya bakacağım hayırlısıysa zaman gelir geçer..

• ⭐⭐

facebook a hiç bakmayın en iyisi burası yine kurtarılmış bölüm 🙂

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

facebook a hiç bakmayın en iyisi burası yine kurtarılmış bölüm 🙂

Orada mi toplanmıslar

• ⭐⭐⭐

@fetihy yok fotooğraf vs anlamında yanlışlık mı yaptık diye açıkcası son bi haftadır kurt düşüktü içime ondan..

• ⭐⭐⭐

@pelinbeyazkaya umudum gerçekten extra bi çekiliş 😭

• Benim gibi dertlilerin yazdıklarını okumak biraz iyi geldi, ben şimdi yatmaya gidiyorum. Ağlaya ağlaya uyumaya çalışırsam açılırım belki 😄 😄

Bir süre amerikan filmi izlemeyi, donut ve hamburger yemeyi düşünmüyorum 😂

• ⭐⭐⭐

@Zelene gönülleri fethetmişti hep içimden bir ses ona çıkacak diyordu, bide hande hanımın profiline bakmıştım onada çıkacağını hissetmiştim ikisine çıktı. Kendime daha çok hissettim ama olmadı kelin ilacı misali.. beklemedeyiz bakalım artık 😊

• İlk işim imzamı değiştirmek oldu yapacak birşey yok 🙂 her sene daha çok ümitleniyorum yahu 😃

• @ibrahimasar Abi senide büyük bir üzüntü ile buraya davet ediyorum 😃 Yapacak birşey yok bekleyeceğiz 😃

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@pelinbeyazkaya umudum gerçekten extra bi çekiliş 😭

Extra cekılıs olursa ne zaman olur kı

• ⭐⭐⭐

@Kedicik1616 selamlarrr,, hiç bilmiyorum ki bende bugün 2021 odasında gördüm... 2017 de olmuş ama bu sene olur mu olmaz mı kesin değil.. 2017 dönemini bilen birileri anlatır diye bekliyorum bende

• ⭐⭐⭐

Çıkmayınca ağlarım zannediyodum.. aşırı kaptırmıştım çünkü... İlk önce eşime baktım çıkmamış ilk bir kaç dk içinde siteye girdim ve gördüm. Başvuru sırasında hamileydim dua etmiştim doğumhanede bile dua etmiştim diye kendimi sona bıraktım 😂 Neye sona bırakıyosam zaten 2 başvuru yapmıştık neyse...
    Net gitti site kastı etti 1 saat giremedim.. heh dedim kesin çıktı ondan, sonra denerken denerken bi açıldı site has not been. Bi şok bi şaşkınlık eşimi aradım olmadı bee off dedim bi sigara yaktım. Sonra yemeği karıştırdım falan salatayı yaptım o şokta öylee geçti gitti.. 😌 ömür yettiğince devam, önümüzdeki maçlara bakıcaz.. 🤷🏻♀🤷🏻♀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |