Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @önder-çalışkan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

kaldı 2 gün... houston 'cılar elleri görelimm..

🙋🏼♂

• Nusret havalimanındaki görevli güvenlik görevlilerini CIA ya da FBI'dan zannetti büyük ihtimalle. 🤨

Ona gelene kadar Amerika'da nice zenginler, milyonerler var.

İyi NSA'i dahil etmemiş. Tabii NSA böyle önemli olmayan işlerle uğraşmaz Nusret de haklı. 🙂

• ⭐⭐

Arkadaşlar hiç şuanda siteye bilgilerini girip kontrol eden var mı? Varsa ne çıkıyor şuan da

• @kryilkilic Motorlu araçlar teknolojisi üzerine mekatronik okudum, yani her daldan az biraz ama hiçbiri tam değil misali 🙂 Otomotiv sektöründe az biraz teknisyen olarak çalıştım. Yaşım genç, otomotiv sektörünü çok seviyor ve kendi yerimi açmak istiyorum açıkçası. E-ticaretle de uğraştım, online tarafında da ticaret yapmak isterim. South Carolina, OHİO, Kentucky, İndiana gibi eyaletler otomotiv sektörü için cazibeli duruyor ama yaşamak istediğim yerler değil açıkçası 🙂

• @LordBolton Şu an sitede DV-2020 sonuçları kontrol edilebiliyor sadece. 2021 confirmation numarasını yazınca hata verecektir.

• DV-2021 Mülakat deneyimleri ve aşamaları konuları açılmış bile... Heyecan dorukta. İnşallah 3 gün sonra çıktığını öğreniriz de o konulara da yazmak kısmet olur 😃

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

pheye düştü

30 Eylül vize basımı için son tarih. Ülkeye giriş için değil. Ülkeye sağlık raporu tarihi bitiş tarihinden önce girebilirsiniz.
    Örneğin aday 27 Eylül de muayene olur 30 Eylülde vize alırsa, 27 Marta kadar giriş hakkı var demektir.

• ⭐⭐⭐⭐

@arnblt, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

pheye düştü

30 Eylül vize basımı için son tarih. Ülkeye giriş için değil. Ülkeye sağlık raporu tarihi bitiş tarihinden önce girebilirsiniz.
    Örneğin aday 27 Eylül de muayene olur 30 Eylülde vize alırsa, 27 Marta kadar giriş hakkı var demektir.

teşekkürler kafa karıştı ya 2 gündür dağınık biraz 😃 polisler bozdu ayarları 😃

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yaşım genç. South Carolina, OHIO, Kentucky, Indiana gibi eyaletler otomotiv sektörü için cazibeli duruyor ama yaşamak istediğim yerler değil açıkçası 🙂

Orda dur. 🖐🏼 Eyaletime laf söyletmem. 🤨

• Ya arkadaslar bilmedigim bir sekilde amerika beni inanilmaz cekiyor...sehir isimleri,arabalari,evleri,kendilerine ozguvenleri,eglence anlayislari,tabiati dogasi yani anlamadigimnbir sekilde cok istiyorum ..Turist olarak gidebildigim halde alisirim ve baglanirim diye gitmiyorum...Abim florida,maimi,orlando tarafina tatile gitmisti...Şoyleki tüm avrupa ( ingiltere,almanya,italya,ispanya,fransa,isvec,danimarka,belcika) gitti.amerika ,rusya ve ukranyayi gezdi.. KONUSUYORUZ MESELA LONDRA HASTA GERISI HIKAYE DIYOR ..AMA BILMIYORUM GORMEDIGIM ICIN AMERIKA BENIM ICIN HERSEY

• @serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ya arkadaslar bilmedigim bir sekilde amerika beni inanilmaz cekiyor...sehir isimleri,arabalari,evleri,kendilerine ozguvenleri,eglence anlayislari,tabiati dogasi yani anlamadigimnbir sekilde cok istiyorum ..Turist olarak gidebildigim halde alisirim ve baglanirim diye gitmiyorum...Abim florida,maimi,orlando tarafina tatile gitmisti...Şoyleki tüm avrupa ( ingiltere,almanya,italya,ispanya,fransa,isvec,danimarka,belcika) gitti.amerika ,rusya ve ukranyayi gezdi.. KONUSUYORUZ MESELA LONDRA HASTA GERISI HIKAYE DIYOR ..AMA BILMIYORUM GORMEDIGIM ICIN AMERIKA BENIM ICIN HERSEY

Abi senin durum pek iyiye gitmiyor

• @Kedicik1616 valla hic sorma ..inanirmsin 6 haziranda aciklanacagini bildigim halde gunde en az 10 sefer bakiyorum 🙂

• @serdal yaa abi bana cıkmasın sana cıksın yaa gerçekten😉bu kadar takma derim herşeyin hayırlsı yiyecek “hamburgerin”varsa gidersin inşallah ya heyecanına hayran kaldım.

• @serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Kedicik1616 valla hic sorma ..inanirmsin 6 haziranda aciklanacagini bildigim halde gunde en az 10 sefer bakiyorum 🙂

Hepimiz gitmek istiyoruz buraya göre ucuz güçlü para birimine sahip pasaportu güçlü alım gücü yüksek daha iyi bir yaşam kuracağımızı düsünüyoruz vs. de şuan usa yağmalanıyor mesela. Usa medya gücü kullanarak yenik çıktığı savaşı bile Zafer diye gösteren bir ülke, ilk gidenler oraya newyork metroda çöpleri yerde yatan homelessları görünce şaşırıyordu nasıl olur falan burada fakir yok derdik adeta cennet sanırdık, onlar bilerek çalışıyor veya çalışmıyor ayrı konu ben görüntüden bahsediyorum. Sağlığa harcadıkları para vs Sonuç olarak her ülkenin artı eksisi var, amerikanında var gözde fazla büyültüp sonradan şoka uğramamak için dozunda bekleyelim kısmet 🙂

• cok umit baglamayalim 14 yildir bekliyorum ve bu forumlarda bunca yil hayal kirikligi yasayan kisilere denk geldim ne yazikki. Green card a cok bel baglamamak lazim acikcasi. Herkes icin hayirlisi bakalim bu yil ne gosterecek sonuclar.

• @Selim-Kocer vallah cok guldum ...Biraz da espiriye binayen soyluyorum..Bakmayin boyle yazdigima..Ben kemer,kas,tekirova,cirali,turkbuku,torba,seferihisar,turunc, gormeden gitmeden yasayamam..Vatan evlattir,annedir,kardestir vatansiz olmaz...Bizim tek sıkıntımız alim gucumuz olmayisi...Bu cozersek gitmek icin hicbir sebep yok....Araba aliyorsun 120 bin tl ötv ekliyor250 bin oluyor..

BAKIN 1 ORNEK VERICEM BEN 2013 YILINDA EVLENDIGIMDE MAASIM 1900 TL IDI..DOLAR ISE 1.70 IDI YANI 11000 DOLAR MAASIM DENK GELIYORDU..SUANKI MAASIM 5.500 TL ..DOLAR 7 TL SU AN MAASIMI DOLARA CEVIRSEM 800 DOLAR..YANI 300 DOLAR ALIM GUCUM DUSTU...SADE BUMU HAYIR...2008 DEN BUYANA ..TEMEL TUKETIM MADDELERI(ET,SUT,YAG,DETERJAN,UN)YUZDE 400 ARTMIS...YANI ALIM GUCU KALMADI....YAZIK BU VATANIN EVLATLARINA..TABIKI AMERIKA TEPSI ILE ALTIN VERMIYO AMA ALIM GUCU YUKSEK ISTE ....

• ⭐⭐

@mexido yıllarca başvuran ama kazanamayıp pes edip bir daha da gelmeyen kaç kişi oldu sizin gördüğünüz kadarıyla?

• Her şeyden önce pes ettiğimizde kaybederiz. Bilakis bir kaç arkadaşında dediği üzere insanoğlunu ayakta tutan ve yaşamasını sağlatan en önemli kaynak; UMUT'tur. O yüzden green card'a çok ümit bağlamamak gerek. Çıkarsa ne ala? Çıkmazsa da farklı alternatiflere yönelip gerekli adımları atabiliriz. Bu yüzden ne zaman pes edersek o zaman kaybetmişizdir. Böylelikle pes etmeden devam diyorum 🙂

• .....................

• @this-time89, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Üzülmeyin çıkmaması çıkıp sıra gelmemesinden daha iyidir. Aynı bana ilk başvurumda olduğu gibi 😃 😃 O umutların hayallerin yıkım duygusunu sadece yaşayan bilir 😃

Kan çıkar 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |